Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

To jedz dalej ogonoweczke Goga;))))))))))))))))))))) Banmon???/ Zastanawiam sie czy nie isc na wizyte do tego Rogula czy jak mu tam.. tak zeby zobaczyc jaik jest u niego tylko moj M. nie pusci mnie do faceta....;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie chętnie bym wpadła do ciebie :) ale na razie trochu daleko mam ;) przyjemnej nocki ;) zwiń się tam gdzieś w kłębek i w kimonko może nie zauważą że cię nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytasz banmon w moich myslach ;) łudzę się że jak pojadę to tylko bete bede robić he he O słodka naiwności.... Goga a te ciacha to przynajmniej orzeszki jakieś mają albo otreby owsiane co? Chyba bedziemy musiały zacząć cie pilnować he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja ci polecam tego lekarza jest sympatyczny i ma calkiem dobre komentarze na necie.... jak na razie nie mam do niego zastrzeżeń, a twojemu M jeśli zależy na brzdącu to powinien cię puścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jedź właśnie z takim nastawieniem Olka, że tylko betkę sobie zrobisz :) póki jesteś przed terminem @ to nie ma co myśleć o nastepnym cyklu bo cholera wie kiedy będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Olka masz racje;)))))))))))))))))))) Przeba ja pilnowac.. bo cos sie ta Goga nie ogranicz;DDD Oj klapsior chyba bedzie;DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka tak te ciacha mają orzeszki :D Banmon fajny ten kalkulator ;) wyszło mi że teraz jest 3 tydzień a przewidywany termin na 28.05.2010 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys mu powiedziala tak tylko bartdziej dobitnie to pewnie Cie by posluchal;))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aLE WIESZ TEZ ZNALAZLAM KILKA KOMENTARZY NEGATYWNYCH..... NA temat tego gin... juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga termin fajny, pewnie juz bedzie cieplutko i zielono i wesoło po zimie. A na wakacje juz z dzidzią pojedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyniki nasionek czeka sie krótko chba ze 3 dni. dokładie to nie pamietam bo bardzo dawno temu je robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze się jakieś negatywne komentarze znajdą, ciężko zadowolić każdego.... ja jak na razie mam o nim dobre zdanie i mogę ci go z czystym sumieniem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wiem ze przed @ wszystko mozliwe ale po ostatnim rozczarowaniu nawet nie chce sie nastawiac. Poza ty nie jestem pewna terminu nastepnej @, bo ostatnie spoznila sie 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie:)))) Olka a jak dobrze pojdzie to Ty pojdziesz w slady Gogi;)) Jak juz nie poszlas;))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 Olka.P..........28................4..................ok 02.10 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....8.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-..........?......................?.............. ....?.........? ułożyłam tab żeby było zgodnie z datani spodziewanych @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlas prawie jak zaszlas he h chcialabym ale ktora by nie chciala no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kolei Kochana;)))))))))))) Jak by wszystkie naraz zaszly to by nie byloby jak pisac ze staraczkami;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez racja agnes. Mam takie nedyskretne pytanie ( z pewną taką nieśmiałoscią hehe). Podczas dni płodnych przytulacie się codziennie czy co 2 dni, albo jeszcze inaczej? Bo czytałam że nie powinno się za często przytulać ponieważ plemniki potrzebują czasu zeby dojrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym cylku co dwa.. w tym wtedy kiedy ochota.. prawie codziennie;)))))))))))00 Doszlam do wniosku ze to ma by6c wspolna decyzja a nie jak mus to mus;)))))))))) i pytaj smialo;))))))))000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby powinno się przytulać co drugo dzień ale np jak ja miałam owulkę to lekarz powiedział żebysmy przez trzy dni codziennie, a tak w ogóle to wydaje mi się, że nie ma co sobie wyliczac tylko przytulać się wtedy kiedy ma się na to ochotę ;) i wtedy będą najlepsze tego skutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im czesciej tym plemniczki sie rzegrzewaja i nie sa zbyt zdolne do zaplodnienia;(( Ale sa tez takie przypadki gdzie jesli jest przerwa w stosunku w dni plodne to nici z dzidzi;))))))0 Ale to rzadziej;)))0 Wiec mozna probowac taik i tak;)))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki agnes za odpowiedz :) no faktycznie cos tam czytałam o łóżku do wymiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×