Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

gratulacje natalya! a ja posprzatalam i jestem wykonczona...padam... wzielam prysznic kolacje zjadlam i chyba pora nyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalya gratulacje :) amerie mam nadzieje, że @ nie płata ci głupiego figla i w niedzielę zobaczysz dwie kreseczki :) ja się będę słabo udzielać w ten weekend bo gość ..... ale jak tylko będę mogła to będę sobie was podczytywać ;) miłego weekendu babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cicho tu;((((((((((((( ja czekam do pierwszej bo wtedy przyjedzie J..;( masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dagus gratulacje z powodu slubu! 2 w 1 będzie co wspominać ;) Natalya akze gratulacje :) Banmon sorki ze ostatnio tak zniknęłam ale trafiła mi się awaria kompa. Goga dbaj o siebie!!! Agnes dobrz że trochę lepiej ale może jednak wybrałabyś się do lekarza, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............duzo................2 5.25.09 malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............... .ok 03.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2..................ok .16.10 stokrotka987.......30.............6.................. ok .22.10 SmileEveryday......22............4.....................o k.26.10 amerie9.............23.............5.................... ...??????? ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ...... Troszkę poprawiłam , bo ostatnio sie pomyliłam. tak sobie myślę , że jest w tych zaciążeniach jakiś schemat. Zawsze po dwie dziewczyny i termin podobny. Czyli teraz kolej na dwie dziewczyny z terminem na czerwiec. Jedna kandydatka juz jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to? Masz na mysli Amerie?? Grypa przeszla wiec nie wiem czy ma sens isc bo.. zgage i to drugie znosze.. pewnie od jedzenia.. mi8nie samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zauwazylam ze ta glupia zgage mam rano i wieczorem;( i wlasnie przyszla.. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi od niej niedobrze.. szkoda ze nie ma nikogo..;( ale sobie popisze- ponarzekam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj napisala do mnie przyjaciolka z liceum.. byla.. chce sie pogodzic.. zgodzilam sie na spotkanie .. zobaczymy co z tego wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde spicie??? No napewno.. tylko ja taka niemota.. ale jakos nie moge usnac bez J.. jak wraca to wystarczy ze mnie przytuli i... kaput!!! Poszla!! W kimonp;))))))) Wiecie? Moze to smieszne.. ale jakos w tym miesiacu czuje ze naprawde jestem gotowa na ciaze i psychicznie i fizycznie.. a zbedne kilogramy po ciazy sie zrzuci wystarczy chciec!!! Czasami w nocy mam sny.. o dziecku.. widze je i wiem ze to moje;) a serio!! I zawsze to dziewczynka.. taka sliczna... usmiecha sie do mnie!!Jejku co ja wtedy czuje.. a to jedynie sen.. moja kolezanka ta co ma dzidzie Julcie..;) czasami jak jestem u niej to nie wierze!! jeszcze niedawno bylysmy w gimnazjum.. juz ona ma dzidzie a ja czekam;) Jak przytulam M. to czuje jakbysmy dopiero sie poznali i zakochali w sobie!! Zycie piekne jest tylko my zazwyczaj sobie je utrudniamy;dddd Wiecie co??????? juz nie moge sie doczekac jak tabeleczka dolna bedzie duzo.. duzo.. wieksza od tej dolnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przypomnilao mi sie.. tylko nie smiejcie sie!! W gimnazjum moja Pani od fizyki zaszla w ciaze i uczyla nas.. w 7 m-cu miala taki ooogromny brzuszek i jadla sledzie z czekolada;) ciekawe czy dobre;) i mialam olsnienis przedstawilo mi sie ze Pani ma dziewczynke.. i urodzila.. Amelke;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale glupie testy sa w uk.. Plataja figle biednej SAmerie;( Jak w niedziele znowu test sie zxbuny\tuje to jade do uk i zlikwiduje wszystkie sklepy gdzie sprxzedaJA TO GOWNO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Amerie! Mam nazieje że niedługo wszystko się wyjaśni i okaże się że nie było się czym martwić . Mój cykl ostatnio też przedłużył się do 39 dni i 4 testy poszły się .... ;) Jeśli bardzo sie boisz to może idź jednak tutaj do lekarza, powiedz że miałaś zabieg i że to spóźnienie jest bardzo nietypowe, przecież do cholery muszą ci pomóc! Ja trzymam kciuku i wierzę że wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem Amerie.. tylko myslalam ze mowisz o czyms innym.. Napewno sie wszystko wyjasni..;) I wszystko bedzie ok.. moze idz tutaj do lekarza i powiedz jaka jest sprawa.. powinni zareagowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............duzo................2 5.25.09 malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............... .ok 02.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2..................ok .16.10 stokrotka987.......30.............6.................. ok .22.10 SmileEveryday......22............4.....................o k.26.10 amerie9.............23.............5.................... ...??????? ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ...... Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........? zapomnialas o kolejnej zaciazonej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............duzo................2 5.25.09 malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............... .ok 02.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2..................ok .16.10 stokrotka987.......30.............6.................. ok .22.10 SmileEveryday......22............4.....................o k.26.10 amerie9.............23.............5.................... ...??????? ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma? Wiem ze weekend ale wszystkie zajete??? Moja mamusia bawi sie juz na weselichu;) zaluje tylko ze ja nie poszlam bo byloby jej weselej.. ale kasa.. kasa.. coz;( innym razem.. ja oczywiscie zajmje sie domem ciagle mam cos do roboty;) wczoraj farsz i placki przesolilam no i J. sie smial ze mnie ze naprawde od serca doprawilam kolacje;pp ja sama w domku J. znowu wroci pozno.. dzisiqaj nie wiem czy zrobie jakis obiadek... jutro napewno;) Szkoda ze Was nie ma.. Ja sobie zrobilam kolorek.. ale umowilam sie z moja fryzjerka;) zza plotu;p ze zmieniamy fryzik za miesiac i dodajemy koloref fiolet na gore spod kruczo czarny;))) i szukam caly czas coz ciekawego na necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka poki co nie mam czasu na pisanie, weekend bardzo szybko mi leci.... amerie strasznie dziwna sprawa, też wydaje mi się, że powinnaś się przejść do lekarza....tylko pewnie za nim się doczekasz to prędzej się w Polsce wybierzesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Zobaczcie to koniecznie.. Noworodek ważacy 8,7 kg!!! Tyle szczescia za jednym razem;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) gościa już nie mamy, ależ szybko zleciał mi ten weekend !!! teraz mam ochotę się pierdyknąć na kanapę i kompletnie nic nie robić :) amerie coś się ruszyło u ciebie? agnes słyszałam o tym dziecku jakiś czas temu, ogromny jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jak mija niedziela? jakie plany? ja jestem od wczoraj u mamy bo mialam dosc siedzenia sama w domu. O 16 umowilam sie na sok z przyjaciolka;) w koncu bede mogla z kims pogadac;) i wyjsc z domu:) Moj brat okazal sie dzis bardzo uprzejmy i pozwolil skorzystac z laptopa wiec pozwolilam od razu sobie zajzec do was;) Tak sie w ogole zastanawiam co jest z xkalanderka22 bo ona przeciez miala tego krwiaka i musiala lezec w lozku, teraz sie nic nie odzywa mam nadzieje ze wszystko w porzadku i nie bawem da o sobie cos znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............duzo................2 5.25.09 malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............... .ok 02.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2..................ok .16.10 stokrotka987.......30.............6.................. ok .22.10 SmileEveryday......22............4.....................o k.26.10 amerie9.............23.............5.................... ...??????? ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×