Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

hejka :) w po ciąży obumarłej bardzo pomógł topik na kafeterii gdzie dziewczyny miały takie samo przezycie, marzenka z czasem na pewno będzie lepiej 🌻 a ja dziś idę pazurki robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest juz po zabiegu... jak narazie wiem tyle bo Marzenka mie odp.. moze odpoczywa wiec nie bede jej przeszkadzac napisze jak da znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpisuje bo pewnie śpi, ja przespałam prawie cały dzień z małymi przerwami a na drugi dzień do domu poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes może Marzenka śpi albo odpoczywa, mam nadzieje że jutro da znać, niech teraz odpocznie biedna.... Banmon i jak pazurki??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam miałam robione pazurki i henne na brwi i rzęsy, generalnie jestem BARDZO zadowolona :) ciężko opisać jak pazurki wyglądają ale jak dla mnie są świetne, no i z czarno-białymi elemantami czyli tak jak chciałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wlasnie wstalam wczoraj wieczorem wyposzczono mnie do domu bo sie lepiej poczulam...a nic by mnie nie wyleczylo jak dom;( nie moglam tam dluzej lezec;( tym bardziej ze obok tak plakaly te noworodki nie moglam tego sluchac;(;(;( dziekuje za te wszytskie slowa otuchy az mi sie lepiej troszke zrobilo.... Agnes dziekuje za szczegolna pomoc;*;* Jestem narazie u mamy w domu i odpoczywam;( nic mnie nie boli fizycznie ale psychicznie nie jest najlepiej;(;(;( napisze potem;( Juz Cie nie ma ze mna moja kruszynko Przez 3 miesiace sie staralam a oni potrafili w pol godizny mi je zabarac;(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka to odpoczywaj teraz, zobaczysz czas zagoi rany... Napewno będziesz miała to wszystko wynagrodzone. Buziaki dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ja ciagle w biegu nawet na urlopie, zrobiłam badania na toxo, grupe krwi, różyczke i wszystko mam dobrze. Do gina niestety sie nie dostałam bo zapisy na listopad sa a ja o tym nie pomyślałam, następnym razem zapisze sie wcześniej. Marzenka trzymaj sie i mysl pozytywnie, Goga ma racje bedziesz miala to wynagrodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon super że pazurki wyszły :) szkoda że mie moge zobaczyć bo lubie takie buzery oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka odpoczywaj sobie, z czasem będzie coraz lepiej 🌻 Smile gratuluję :) Goga ty też będziesz się nam tu chwaliła za tydzień, obrona nie jest straszna :) A ja dziś winkowy wieczór będę miała :) w końcu piątek :D mogę się wyspać :) uwielbiam weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Piszę z doskoku, brat udzielił mi kompa. Marzenka trzymaj sie kochana i odpoczywaj sobie. Smile gratulacje, chociaż nie jestem wcale zdziwiona ;) Banmon nie ma to jak dzień piękności , ja w pon mam kosmetyczke i fryzjera umówionego :) trzeba sie w końcu jakoś prezentować w podróży poślubnej ;) Hope jak wygląda sprawa z badaniem na toxoplasmoze , ile się czeka na wyniki? Napisz jak mozesz :) Poza tym byłam dzisiaj u gina, rewelacyjna babka! Wszystko mi sprawdziła : cytologię, usg dopochwowe, piersi. Powiedziała że jestem tuż przed owulacją i pęcherzyk pęknie dzisiaj albo jutro, więc będzie się dzisiaj działo ;) W pon idę sprawdzic czy na pewno pękł i była owulacja. Poza tym Marta też mam tyłozgięcie i powiedziała mi że to żaden problem i kiedyś twierdzono że oznacza to problemy z zajściem w ciążę ale to nieprawda, także nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no troszkę przyjemności trzeba sobie sprawić ;) trzymam kciuki, niech dzisiejsze działania będa dla Was owocne ;) :) ja od przyszłego tygodnia będę już totalnie chodziła nie wyspana bo zapisałam się na zajęcia z języka i dwa razy w tygodniu bedę dosłownie wykluczona z życia :( a tak poza tym to u mnie też powinny się chyba zacząć staranka ale jakoś nie mam siły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Nie mam ostatnio czasu pisac bo janusz w poniedzialek albo w srode jedzie juz i ciagle w kielcach jestem... Ehh.. nawet jesc nie mam czasu a wczoraj jeszcze prtzez glupi samochod prawie dwie godziny szwedalam sie po miescie bez kasy bo niwe wyszlo jak mialo byc i ile kilosow narobilam to szok!!!!!!!!! Ale potem moj m mi wynagrodzil lodowym boloneise czy jak sie to tam pisze:) Smile gratuluje..;p Kochana Marzenko...:_* Dziewczynki dzis jade do czestochowy podziekowac Panu Bogu za ten rok itd.. Pomodle sie za Nas wszystkie, za szczesliwe rozwiazania zapakowanym, za owocne staranka i za Wszystkie Aniolki ktore odeszly za wczesnie;( i oby wkrotce tabelka dolna sie powiekszyla!!! A za 3 m-ce to miejsce ma zarezerwowane Marzenka;ppp Banmon wyslij mi zdjecie tych pazurkow na maila wieczorkiem zobacze;p kupilam sobie skarbonke.. z napisem NA RATY;p!! hihhihhi..;p milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes w takim razie spedzajcie teraz jak najwięcej czasu we dwoje, a kiedy ty się tam wybierasz? są już jakieś plany? zdjęie chętnie bym wysłała tylko aparat nam się popsuł :( a że naprawa kosztuje tyle co nowy aparat więc trzeba zakupić jakieś nowe cacko, chujnia mnie trochę strzela bo niby dobra firma a robią teraz takie gówna żeby tylko wytrzymało na gwarancji a później wszystko się sypie, i to tak z każdą rzeczą jest 😡 w ogóle ja jeszcze w piżamie chodzę ;) i mam zamiar się byczyć calusieńki dzień ;) nie licząc ogarniecia trochę domku :/ mój M mnie do kina ciągnie i pewnie się wybiorę ale jak na razie to mam ochotę tylko leżeć i leżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to musicie się teraz nacieszyć sobą na zapas :) Banmon też tak dzisisj mam jak Ty :o tylko bym leżała, leżała i leżała... teraz wstałam bo posprzątać przeciez trzeba. Ale ogólnie to mnie dzisiaj leń jakiś ciągnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga w twoim stanie leń jakoś nie dziwi ;) ale ja powinnam mieć więcej energii ;) ja już po obiadku i sprzatanku, dwa prania zrobione :) jeszcze czeka mnie wymarsz na sklepy :( nie bardzo mi się chce bo to nie po ciuszki jadę tylko po jakieś żarło :( pogoda oczywiście od paru dni taka że najlepiej to tylko w domu siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon w taka pogode to trudno o energię ;) zimno, pochmurni i co chwile deszcz pada :( też już prawie skończyłam sprzatać :) zaraz chyba pójdę sie wykąpać a wieczorem jak R. wróci to przydało by się na jakieś zakupy jechać... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas odkąd 'pracuję' to sobota mija pod znakiem sprzatania :o czekam aż mi się pranie skończy i też smigam na sklepy a później do kina ;) i tak oto sobota mi zleci :o i już coraz bliżej poniedziałku :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widzę że straszne pustki i nikomu sie nie chce tutaj zaglądać, szkoda bo weekend to jedyny okres kiedy mam czas na topika, milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.dziekuje wszystkim po raz koejny za slowa otuchy. wlasie wrocilam do domu od mamy.Moj K. wlasnie wyjechal w delegacje do Gdanska....wroci dopiero za jakies 3 tyg najwczesniej;( starsznie nam bylo sie rozstac tym bardziej w tej sytuacji ale co zrobic jak trzeba to tzreba...treoche sie juz pozbieralam...jeszcze od czasu do czasu lza poleci ale nie moge sie tak zalamywac bo to mi nci nie da....teraz zbieram sily i zabieram sie za jakas prace...3 miesiace musze przetrwac a potem amm nadzieje przyjdzie kolejna pociecha pod moje serduszko.... Agnes skoro twoj Janusz wyjezdza to wpadaj do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka trzymaj się cieplutko i bądź dzielna 🌻 ja przez pół roku miałam powazną deprechę i ryczałam prawie codziennie, każdy musi się na swój sposób z tym uporać i pogodzić. Dokładnie wiem jak trudno jest jak nie ma bliskiej osoby miałam to samo co ty, ja byłam sama w Polsce a mój M w Anglii, ale wszystko idzie przetrwać. Powinnaś sobie odpocząć jeszcze ze dwa tygodnie i dopiero później rozejrzeć się za pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno trudno mi bedzie znalezc prace takze na pewno pare tygodni zejdzie ... ale chcialabym pojsc do niej by tyle nie myslec o tym wszystkim.... K. postanowil mi sie oswiadczyc...oczywisie ja o tym nie wiem bo mowil tylko z moja mama o tym i ze swoii rodzicami ale mama nie potarfila trzymac jezyka za zebami i mi zdradzila to....,ciesze sie ze podjal taka decyzje...przynajmniej jedna dobra wiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka może krócej niż trzy m-ce będziesz czekała na kruszynkę :) koleżanka mojej mamy była w ciąży obumarłej i zaszła w ciążę w pierwszym możliwym terminie teraz ma bliźniaczki :) już takie 12 letnie bo to jakiś czas temu było ;) w każdym razie lekarze mówią że trzeba czekać rok inni że pół roku jeszcze inni że trzy m-ce a niektórzy twierdzą że przede wszystkim należy próbować kiedy psychicznie czujesz się na to gotowa ;) mój lekarz powiedział że mogę już próbować w pierwszą owu po zabiegu.... także najważniejsze żeby samemu być na to gotowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) dziwne bo widzę duże podobieństwo z moją historią mój M oświadczył mi się po zabiegu, pod koniec września miałam zabieg a pod koniec grudnia oświadczyny ;) widać nasi faceci zareagowali w tej sytuacji podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos wspolnego mamy:) jestem ciekawa kiedy moj K sie oswiadczy moja mama pewnie wie ale za duzo nie powie bo chce zebym miala niespodzianke:) moj lekarz powiedzial ze za 3 miesiace jak najbardziej moge...poniewaz lepiej zeby wszystko sie ladnie zagoilo :) juz nie krwawie to jest najwazniejsze...czyli widac dobrze mnie wyczyscili. A wiesz moze jak jest ze stosunkiem....bo ja nie wiem kiedy moglabym zaczac z powrotem wspolzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×