Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Agnes idź koniecznie do lekarza będziesz przynajmniej wiedziała co się dzieje. Na którą idziesz? Trzymam kciuki i daj znać jak wrócisz. Nie denerwuj sie jestem z Tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, Agnes szkoda że @ do was przyszła :-( Agnes Ty konieczni idź do gina. Karuska witamy Cie w naszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes i jak, byłaś u lekarza? tak myślałam, ze takie rzeczy jak poronienie ci po głowie chodzą ale wydaje mi się, że niepotrzebnie sobie wkręcasz takie rzeczy, okres okresowi nie równy, w zasadzie nie ma podstaw żeby tak sobie wmawiać, czasami okres jet silniejszy i tyle, no ale dobrze że do lekarza poszłaś, powinno cię to uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam...... Nie zauwazyla nic niepokojacego.. kazala mi zrobic test 3 dni po zakonczeniu miesiaczki.... i jak wyjdzie pozytywny to przyjsc do niej.... skikam do lozka bo padam... tyle czekalam bo kolejka byla.. az mnie biegunki dostalam.. jutro napisze.... trzymajcie sie.. pa dzieki za wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz agnes nie trzeba było się denerwować ;) myślę, że powinnaś troche wyluzować i nie mysleć tak bardzo o ciąży a przynajmniej się postarać, wiem że to się łatwo mówi ale wiem też że takie wyluzowanie pomaga, bo inaczej to oszalec można, musisz sobie jakies hobby znaleźć ;) tylko nic związanego z dziećmi ;) trzym się i odpoczywaj ja też się dzis chujowiaszczo przez ten @ czuję i idę się pierdyknąć na wyrko bo godzine temu dopiero do dmu zjechałam :( a jak odsapnę to dzis tradycyjny piątkowy wieczór z winkiem ;) agnes uszy do góry, wymyśl coś fajnego na waszą pierwszą rocznicę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę usnąc.... Za dużo wrażeń..... Wiecie.. Po dzisiejszym dniu wpadłam w dołek.... A! Zapomniałam dodac że z cytologii wyszła mała nadżerka!!!!!!!!! Ale powiedziała że nie grożna.... Może to głupie ale mam złe przeczucia.... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Już wróciłam.W sumie juz wczoraj ale bylam tak padnieta ze nie mialam sily pisać. Niby wakacje a czułam sie bardziej zmeczona niz wypoczeta:) Ale było Super, nie chciało sie wracać...i to tunezyjskie słoneczko..mmm:) Chodzę opalona jakbym się w solarium zatrzasnęła:) hihi:) Ciekawi mnie tylko czy beda jakies efekty tego wyjazdu:) hmm:) Agnes nadzerka to nic powaznego, a juz na pewno nie przeszkadza w zajściu w ciąze:) Pozdrawiam wszystkie i odezwe się jutro. DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile super wakacje :) mam nadzieje że owocne ;) agnes nadżerka to nic wielkiego dużo kobiet ją ma :) smile ma rację, że nie ma się czyn przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy się podziewacie? nie wierzę, że jeszcze nikt tu nie zaglądał :(myślałam, ze coś sobie poczytam a tu lipka :( w takim razie spylam i ja, dziś sobota więc na zakupki czas wybyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, nadżerka to naprawdę nic groźnego. Sama taką mam :) i zaszłam i wszystko jest w porządku. Nadżerkę mam od dobrych 7 lat i nic z nią nie robiłam, lekarz powiedział, że nie ma sensu, że jak urodzę to sama zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas tez pogoda nie za ciekawa, dziś dzień nam minął na zakupach, i sprzataniu, zaraz zabieram się za robienie mojej własnej kawki latte :) mam nadzieję, że wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon nie za pozno pijesz ta kawke? Nie bedziesz spała w nocy:) W sumie może to i dobrze:)hihi ja ide pod prysznic i spać. Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś sobota więc moge się później połozyc spać i dłużej pokimać z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko :) muszę powiedzieć że mi wyszła, na dole miałam mleczko po środku kawkę i na górze mleczko :) fajnie wygląda ;) muszę sobie jeszcze kupić amaretto i blue curacao bo dobre kawki wychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubijasz mleczko a później dodajesz pomalutku kawkę i wychodza warstwy :) smaczne i oko cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklanki mam inaczej bym kawki nie robiła bo to warstwy muszą byc widoczne ale zapomniałam o długich łyżkach :( zakupię sobie je jak będę się znowu do slepu wybierała mam nadzieję że nie będzie z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;( mialam nadzieje ze z moja ciaza jest wszysto ok....ale mnie kolezanka nastraszyla bo nasza znajoma ma dokaldnie tak samo jak ja i wlasnie lezy w spzitalu;( ma opercaje...wyciagaja jej martwy plod;(;( zaczelam juz panikowac ze ze mna bedzie tak samo;(;( ja sie dowiem co i jak dopiero w srode;(;(;( tak sie bojeeee;((((((((((((((( Moj facet wyjezdza jutro na delegacje i zostae z tym wszystkim sama;(;( nie wiem co zrobie jak okaze sie to najgorsze;(;(;( Blagam pomozcie...znacie jakis podobny przypadek???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 banmon...............26...........4..................... ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................11...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Marzenka.. to ze ktos mial tak nie znaczy ze z Toba bedzie tak samo!!! Glowka do gory;) Nie dam rady przyjechac.. Janusz ma jechac na dniach i nie dam rady.. przepraszam... za kazdym razem cos mi staje na przeszkodzie zeby sie spotac z ktoras z Was;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka nie panikuj, to ze komus tam się cos wydarzyło nie znaczy że z tobą bedzie tak samo, spokojnie czekaj do środy, nerwy tutaj nic nie dadzą a na pewno mogą zaszkodzić, uszy do góry 🌻 wiem przez co przechodzisz bo sama to przechodziłam ale trzeba się wyciszyc i zająć mysli czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5.................... ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................11...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? wklejam bo ktos mi cos w danych poprzestawiał ;) agnes ciebie dałam na koniec co by było według daty ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×