Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za miłe słowa! Ciągle jestem w szoku i uśmiecham się sama do siebie :) Jutro zrobie powtórkowy test i umowię sie do lekarza na przyszły tydzień żeby już wiedzieć na 100%. Dopiero wtedy zmienię swoją lokate w tabelce ;) A na kota patrzę z niejakim szacunkiem ;) Hope jak wszystko się potwierdzi to nie ma sprawy będę zdawać tobie relacje z przebiegu ciąży w angielskim systemie zdrowotnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Marzenka!!! By wszystko dobrze się poukładało:):):) !!! Kolejnej przyszłej mamie gratuluję !!! Ja marzę o tym by pod koniec listopada okres nie przyszedł..kolejnego już m-ca rozczarowania nie zniosę i tak już ostatnio było mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ani mi się waż nas opuszczać!!! Miałaś być wzorową ciotką i co? A my jestesmy tu zeby sie wspierać nawzajem ! A propos tego chińskiego kalendarza to mam pewin problem: Urodziny mam w grudniu ( 29 o zgrozo! ) , czyli w tab mam patrzec na moj faktyczny wiek czyki jeszcze 28 czy wiek rocznikowy czyli 29 ? A pażdziernik to piekny miesiąc :) Ciekawe co u Banmon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola koteczkowi należy się coś ekstra :p Przy tych tablicach chińskich jest napisane że wiek w chwili poczęcia... hmmm... więc wydaje mi się że powinnaś patrzeć na 28... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyzja zapadla.. rezygnuje z staran... zycze powodzenia wszystkim.... jesli chcecie mozecie mnie wykasowac z tabelki.... nie mam sily i zdrowia.. goga Ty wiesz... stracilam chec nawet na wspolzycie... padla mi psychika... bede czytala ale na dzien dzisiejszy to moj ostatni wpis przepraszam ale za trudne to dla mnie.... ja sie z was staram najdluzej.... 17 miesiecy.... to nie ma sensu.. j powiedzial ze sie zbada.. jego decyzja.. nie zmuszam go.. ja powiedzialam ze nie chce juz wiecej staran.... zawiodlam was/... przepraszam ale nie umiem..... a nie chce byc sztucznie usmiechnieta albo ciagle nawijac ze mi zle..... do tego momentu topik mi pomagal... teraz .... nie miejcie do mnie zalu.. bede sie modlila za kazda kolejna mamusie i za te zaciazone..... za duzo lez wylalam.... wg was to dolek.. niestety nie..... wybaczcie ze tak robie.... problemy mnie przerosly.... trzymajcie sie.... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a ty robilas jakieś badania czy coś ? Napisz coś czasem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes szkoda że tak sie stało i bardzo mi przykro z powodu Twoich problemów które Ci sie ostatnio skumulowały :( nikogo nie zawiodłaś pamiętaj, a te wszystkie zmartwienia to nie Twoja wina... Musisz byc teraz silna i się nie załamywać. Wierze że twoje problemy wkrótce sie skończą i dla Ciebie zaświeci sloneczko bo zawsze po złych czasach przychodzą te dobre. 🌼 Mam nadzieje że będziemy w kontakcie ;) buziaki dla Ciebie i głowa do góry 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pustki :o ja rano pojechałam do rodzicow i niedawno wróciłam. Banmon wróciłaś już ze szkolenia??? jak było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Agnes bardzo mi przyko że tak wyszło, nawet nie potrafię sobie wyobrazić co teraz czujesz :( Wydaje mi się że powinniście sie zbadać obydwoje, szczęsciu czasem trzeba pomóc. Mam nadzieje ze już niedługo i do ciebie uśmiechnie się los :) Trzymaj sie i daj chociaż czasem znać co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga Banmon wczesniej pisała że po szkoleniu jedzie jeszcze w odwiedziny do mamy i na kafe bedzie dopiero w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta sto lat !!! wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takiego dola że nic mi sie nie chce :( mamy ciężkie chwile z moim, nie chce mi sie pisać nawet. Po 16 godzinach na nogach wczoraj i po całym tygodniu nie mogłam spać 4 nad ranem a ja oczy otwarte, spałam 2 godz, nie mogę jeść nic i niedobrze mi :( nic mnie już nie cieszy i nie wiem co będzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HoupU głowa do góry, uśmiechnij się, czasami tak w życiu jest..ale nie warto by między ludźmi którzy są blisko siebie, zależy im na sobie było źle..może wyciągnij rękę. Ja też mam mętlik w głowie, mam tak pierwszy raz dziewczyny, od wczoraj (15 dzień cyklu) mam takie brązowe plamienia, mój śluz jest brązowy, a ten taki ciągnący się jest także z krwią, wczoraj bolały mnie również jajniki. Podobno w czasie owulacji tak jest i to normalne. Tylko czy z takim śluzem( ponieważ teraz wychodzą mi dni płodne) czy po takim śluzie mam w takim razie największe szanse???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tak mi przykro :( Wydaje mi się że obydwoje potrzebujecie odpoczynku ( ty to nawet na pewo! ) Może jakiś dzień relaksu albo długi spacer? Wierzę że wszystko się miedzy wami ułoży :) Trzymam za was kciuki Joasia wydaje mi się że jak najbardziej możecie się starać, zreszta to czysta przyjemność no nie? ;) U mnie nudy, wczoraj miałam mdłości cały wieczór, dzisiaj już ok ;) W poniedziałek mam umówioną wizyte u lekarza ogólnego, zobaczymy co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope...Przytulam Cie mocno:* Jejciu,co to się dzieje z tymi związkami dookoła. Ja w moim otoczeniu tez same kryzysy widzę albo rozstania po 7 latach znajomości:( W każdym związku zdarzają sie upadki, ale trzeba wierzyć ze wszystko bedzie dobrze. Przecież staracie się o dzidzię, nawet jesli macie chwilową przerwę to i tak pragniecie maleństwa. Musi być dobrze. Hope nie wolno Ci się zamartwiać! 🌻 To samo z Agnes, z Marzenką, które też przechodziły cięzkie dni. Mam nadzieję ze już każdej jest lepiej na duszy🌻 Goga co tam u Ciebie w sobotę słychać? Joasia nie mam pojęcia skąd taki śluz... Ola a Ty jak znosisz początki ciązy?:) Ja się dziwie ze jeszcze nie ściskałam kibelka:) czasem mnie tak troszeczke mdli ale zaraz przechodzi:)W poniedziałek już idę do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ola faktycznie zapomniałam że Banmon miała do mamy jechać :) HopeU nie martw sie bo napewno sobie wszystko wyjaśnicie i będze dobrze :) bo przecież za bardzo sie kochacie żeby sie gniewać 🌼 Joasie pewnie że sie starajcie :) Smile, Ola też ide w poniedziałek do lekarza :) ciekawe co mi tym razem powie :o Dajcie znać co Wam powiedzieli :) Ja dzisiaj w domku siedze, własnie posprzątałam, czekam jak mężuś wróci do domu i chyba wskocze zaraz do wanny :) Ja rano czuje sie dobrze a wieczorem jest mi niedobrze :o nie ściskam kibelka ale jakoś tak mnie dziwnie "muli" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilkę , jestem jeszcze u mamy. Na wyjeździe było OKROPNIE ale na szczescie juz jestem po :) Marta i Olka Gratulacje :) ale miesiąć :) jeszcze raz ogromne GRATULACJE STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........11...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83........................10............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........? w niedzielę wieczorm bede juz u sibie to dluzej posiedze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnes czemu nas opuszczasz :( amerie tez już chyba nie będzie :( zostałam prawie sama, chyba i ja się zwinę na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Co tu tak pesymizmem wieje, żadnego zwijania, razem to razem, komu będziemy się wypłakiwać, pytać o radę.. no ej !! nie wygłupiajcie się, każdy ma czasami doła, chwilę zwątpienia, ja na pewno będę tak miała za 2 tygodnie..bo pewno przyjdzie@. W związkach jak to w związkach wiadomo raz pod górkę raz z górki, najważniejsze by ludzie którzy są razem byli razem z miłości..wtedy każdy kryzys się przezwycięży. Miłej niedzieli dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś ruch na topiku..... ale w sumie nie ma się czemu dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon tylko żadnego zwijania :o niech Ci głupoty po głowie nie chodzą :p Aaaaa wiedzisz robiłam ta Twoją kawkę i wyszła super :D jaka ona ładna :) dzisiaj właśnie podałam jak ktoś do nas przyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajno że kawka wyszła :) sama teraz widzisz że to prosta sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U HopeU to dziwne bo ona zawsze taka zapracowana i zawsze w biegu ;) Banmon a jak Twój angielski? Będziesz jeszcze chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się stresuje dzisiejsza wizyta u gina.. zeby wszystko było ok... Goga Ty tez masz dzis:) Jak wrócisz to opowiadaj ja tez napiszę:)Tylko ja mam dopiero na 16.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile bedzie dobrze;) daj od razu znac co i jak...;) A ja nadal czekam na miesiaczke ale ani slychu ani widu po niej;( gdyby przyszla to moglabym sie juz starac,bo lekarz powiedzial ze najlepeij od razu zajsc w ciaze...ale jak? jak nie mam miesiaczki...hmmm wredna malpa nie chce przyjsc...jak kiedys jej nie chcialam to teraz pragne ja jak nigdy:) Nic ide sie kapac i do pracy mykam znowu do 23;/ ja chceee wolneeeee....:) Buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile nie stresuj sie będzie dobrze :) i napisz jak wrócisz :) o to będziesz pierwsza bo ja mam dopiero na 18.30 Marzenka doczekasz sie wreszcie :) pewnie przyjdzie jak sie nie będziesz spodziewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×