Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Banmon mój system : w dni przed płodnymi i po to kiedy mamy ochotkę, a w czasie owulacji to co 2-3 dni. Dzisiaj wolne :), zrobię sobie zaraz kawusię, oczywiście coś słodkiego :), a na obiad...mamy z mężem wielką ochotę na frytki... A co do teściów, nie będę się rozpisywać bo można by dużo pisać, raz jest lepiej, raz gorzej, ma to plusy i minusy, ale jakbym mogła cofnąć czas to bym nie zdecydowała się na wspólne mieszkanie, racja że młodzi powinni mieszkać sami..przestrzegam wszystkie które mają dylemat !!! najważniejsze jak już żyje się razem to nie przejmować się tym co im się podoba co nie, dla mnie najważniejszy jest jest mój mąż i to między nami ma być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny Ja znowu sama bo mój mąż to nawet w dzien wolny bez pracy wytrzymać nie może :o ale obiecał wrocić koło 15 więc trzymam go za słowo :) Agnes pewnie śpi bo jak nie spała w nocy... Narobiłyście smaka koktajlem :) chyba na obiad zrobie makaron z truskawkami :) U mnie znowu ponury dzień, deszcz pada od rana :( więc chyba wskocze jeszcz na chwilke do łóżeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas tez pogoda pod psem :( leje od rana :o nie cierpie takiej jesieni, i jak tu nie miec deprechy? oki spadam śniadanie zrobić bo dopiero co wstaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj w pracy poszłam do kibelka i zobaczyłam że krwawie :( niedużo , troche mniej niż na @. Zwolniłam sieipojechałam do domu. Dzwoniłam do położnej umówiła mnie na jutro na usg tzw emergency scan ( ja sie kurna jaki to emergency po 24 godzinach! ) Tak się boję że nasza radość była przedwczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a może jedz do szpitala dziś i powiedz bo to jednak 24 h. Z drugiej str podobno na początku mogą być krwawienia bo jajeczko sie zagniezdza chyba ze twoje sie już zagniezdzilo. Będzie dobrze 3M sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jedź do szpitala na ostry dyżur od razu, wtedy muszą ci zrobic badania!!! na pewno wszystko bedzie dobrze, czasami takie krwawienia są i to jest normalne, oszczędzaj się tylko i nic nie dźwigaj. I nie denerwuj się bo to w niczym nie pomoże, przy tak wczesn ej ciąży ciężko jest cokolwiek zrobić więc trzeba czekać i dbać o siebie :) a wszystko się dobrze skończy :) wiem że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale u nas pogoda :o dół totalny :o w ogóle dzis mam mega leniwy dzień, nic mi się nie chce robić, dopiero co z łóżka się podnieśliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrociłam z GP, wysłała nas tam położna bo zadzwoniliśmy że coraz mocniej krwawie i podbrzusze mnie boli. Lekarka powiedziała że najprawdopodobniej poroniłam, muszę poczekać do jutra, bo w szpitalu nic wiecej nie zreobia.Tutaj nie podtrzymuje się ciąży, pytałam o progesteron ale tego nie stosują Staiwają na naturę ,jak zdecyduje ze koniec to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja Ola 🌻 mi tez mówili że natura sama zdecyduje..... cholera.... ale w sumie jeszcze nic nie jest przesądzone...... może jednak zarodek się utrzyma, robili ci usg dopochowe? ja myslę, ze i u nas w Plosce też nie wiele można w takiej sytuacji zrobić, jednak wydaje mi się że trzeba byc dobrej mysli..... nie raz się zdarzało że lekarze mówili że nic z tego a jednak wszystko się dobrze kończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze to juz koniec, po minie tej lekarki mozna było sie domyslic...Ja po prostu mam normalny okres...Zadnych badan mi nie robili bo to uk przeciez...Zobaczymy jutro.. sorki ale teraz spadam nie mam sily na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola główka do góry 🌻 trzymaj się dzielnie, i mimo wszystko trzymam kciuki za jutrzejsze badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola trzymaj się cieputko i uważaj na siebie, mam jeszcze nadzieje że będzie dobrze i trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce jutro do pracy :( niedawno wrócilismy z kina, byliśmy na filmie 'Zniknięcie' fajny, polecam jeśli ktoś lubi takie niekomercyjne kino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My też mieliśmy iść wczoraj do kina na "2012" albo "Rec 2", ale ktoś do nas przyszedł i musieliśmy zmienić plany, może w weekend nam się uda wybrać :) U mnie dzisiaj ponuro ale przynajmniej deszcz przestał narazie padać. Chyba się wezme za sprzątanie... Ola trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - jak milo e o mnie pamietalas ;-) Wlasnei czytalam co tak napisalayscie przez te kilka dni ajk mnie tu nie bylo. Laseczki wy sie nie giewajcie ze ja zadko zagladam, ale w kazdy week studia, a w pracy to nie zawsze ma czas na neta. Nie bylo mnie kilka dni, a tu dziewczyny juz groza odejsciem!? Co to miało byc? He? banmon - ty sie nie dołuj tak. Popatrz na mnie - ja i Hope jestesmy nawiekszymi pesymistaki na tym topiku, i mi sie udalo. Ty jestes optymistka tak wiec i Tobie sie uda na bank! Ja po sobie teraz wiem, ze skoro wczesniej nam nie wychodzilo, to nawidoczniej to nie byl dobry czas na dziecko, najwidzoczniej czyms bylo to spowodowane, takie byly plany Boga. I teraz wiem, ze dobrze sie stalo , ze akurat teraz zaszłam, a nie wczesniej. Nie chce cie do niczego namawiac, ale moze sprobuj raz tak jak ja - troche zadziej sie kochac, beda wtedy plemniki silniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........11...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83........................10............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u gina. Widzialam mojego dzieciaczka na usg. juz bylo cos widac bo tydzień temu to tylko kropeczka była. Wszystko jest ok. I musi byc ok. Innej mysli nie dopuszczam do siebie ;-) Wpisalam sie do tabelki, ale termin porodu to wpisałam przyblizony, taki jak mi wynika jak sobei obliczylam na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta a ja pewnie jak zacznę to będę mieć pod górkę i dalej będę pesymistka :-o Chce już weekend bo nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam rano w szpitalu na usg dopochwowym i zrobili mi dodatkowo test ciążowy, już jest po wszystkim...Podobno 1 kobieta na 4 traci ciążę :( Pocieszam sie tylko że stało sie to tak wcześnie i obyło sie bez żadnej dodatkowej interwencji lekarskiej. Lepiej teraz niż za miesiąc czy dwa. Ale nawet przez ten krótki okres ile można planów zrobić , ile rzeczy sobie wyobrazić...masakra, a teraz to tak strasznie boli. dzięki Bogu że mam takiego fajnego męża, w takich chwilach to naprawdę widać...Teraz pewnie zniknę na pare dni bo mam cały barek żeby utopić smutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola przykro mi Podobno wiele kobiet mogło być ciąży i nawet o tym nie wiedziało bo 2 czy 3 dni spóźnienia @ i nawet nie myślały o tym a przyszło krwawienie i po wszystkim. Główka do góry i uda sie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola bardzo mi przykro..... cholera no i co z tego że takie rzeczy się zdarzają jak my bysmy wolały żeby jednak się nie zdarzały, albo przynajmniej nie nam..... uszy do góry 🌻 Marta ja optymistka raczej nie jestem, niestety. Jeśli chodzi o częstotliwość staranek to uwierz mi probowaliśmy już wszystkie sposoby, ostatni cykl był takie na odpuszczenie, rzadziej, że niby te plemniki lepsze...... ale lipa wyszła. Wiecie co, nie wiem czemu ale wydaje mi się, że do zapłodnienia u mnie dochodzi tylko zarodek nie może się zagnieździć, oczywiście nie mam żadnych podstaw żeby tak myśleć ale mam takie PRZECZUCIE. Może przez ten zabieg coś mi źle zrobili..... A ja mam dziś nowe pazurki :D umówiłam się już na grudzień na pazurki i ten peeling kawitacyjny ;) bo to taki gorący okres przed świąteczny i przed sylwestrowy i dziewczyna już zapisuje.... także agnes jakbyś chciała iść do Kasi w grudniu to powoli musisz się zapisywać Goga a ty lepeij w swoim stanie nie oglądaj horrorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Jak fajnie ostatnio popisałyście, a już się bałam że topic nam upadnie, bo wszystkie dziewczyny znikną.. Ola bardzo mi przykro, ale tak jak piszesz jeśli miało tak być to lepiej teraz, obeszło się bez czyszczenia. Wierzę, że jest to przykra sytuacja... banmon, napewno Wam się uda, jestem pewna, że gdyby nastała jakaś sytuacja, która by sprawiła, że na jakiś czas przestałabyś chcieć, to wtedy by się udało. U mnie tak było, przyszedł sierpień, przestałam chcieć bo chciałam dalej trenować (amatorsko) i bach, od razu... Dzisiaj byliśmy na usg prenatalnym. Maleństwo ma 5,84cm i widzieliśmy ją w całej okazałości. Piszę ją gdyż na 90% to dziewczynka, niby wcześnie bo 12 tydzień, ale lekarz (rewelacyjny) powiedział, że nie daje 100% pewności, ale postawi flaszkę, że to dziewucha :D Za 4tyg jedziemy do niego jeszcze raz, na potwierdzenie płci. Małej badanie i ściskanie nie podobało się, fikała jak szalona i uciekała od głowicy, nie dała nam nawet spokojnie posłuchać serducha, bo ciągle uciekała, hehe...I najchętniej odwracała się pleckami do nas, widać gdzie ma swoich starych :P W d... hehehehe Tak wogóle to rośnie i się prawidłowo rozwija :) Dzisiaj to będę spała spokojnie, bo ta noc była bardzo niespokojna, ciągle się budziłam i obracałam z boku na bok, bo się denerwowałam co wyjdzie na usg. Teraz jestem już spokojna :) Marta fajnie, że już widziałaś swoją kropeczkę :) Pozdrawiam wszystkie staraczki i zaciążone :D uciekam spać wkleje jeszcze uaktualnioną tabelkę STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........11...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........? PS. usg też mi wyliczyło termin na 26 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jutro wybieram się do lekarza, z tymi moimi plamieniami, w środku cyklu, już trwają tydzień i są z krwią, jestem kłębkiem nerwów, nie wiem co o tym myśleć,oczywiście wszystko pod górkę, strasznie dużo dziewczyn ma problemy z zachodzeniem, z utrzymaniem ciąż, co się dzieje ?..boję się, co się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, w każdym razie bardzo dobrze robisz że idziesz bo lekarz ci wszystko wyjaśni i nie bedziesz się musiała stresować. Napisz oczywiście co gin powie na te twoje krwawienia. A ja jutro mam wolne :) tzn mam robic prezentację ale w domku wiec można powiedzieć że WOLNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na jednym z forum że kobieta też miała takie plamienie-krwawienie przez 7 dni i lekarz powiedział, że wszystko w porządku i że czasami tak się zdarza i ona też wcześniej czegos takiego u siebie nie zaobserwowała. Czasami takie plamienia wystepują podobno jak się ma polipa albo nadżerkę lub cosik innego. Mi się wydaje, że masz mega owulację ;) progesteronik szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus ja ci już wrozylam dziewczynkę, a nie mówiłam :-D Ale ci zaztdoszcze :) Jakby mi tak powiedzieli to byłabym najszczesliwsza na świecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×