Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

o kurczaki Amerie :( no i gdzie tu sprawiedliwość.... najważniejsze żeby się nie załamywać a przeć ciągle do przodu.... łatwo się mówi ale tak trzeba :) bardzo mi przykro z powodu twojej siostry 🌻 wolałabym żebyś nas nie opuszczała.... rozmawiamy tutaj o wielu rzeczach nie tylko o fasolkach i staraniach..... chociaż ja też czasami potrzebuje odpoczynku od tematu.... no ale jesteśmy po to żeby się wspierać i jakkolwiek życie by nam nie wmawiało, że się nie uda to my i tak wiemy swoje, że wszystko się dobrze skończy :) czasami tylko zdarza się nam o tym zapomnieć ale właśnie w takich momentach ktoś z topiku nam o tym przypomni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jestes Amerie:0 czekam na kolejny wpis na topiku:p buziaczki Kochana:) jestesmy z Toba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Sory ale w weekend sie trochę relaksowalam w domu trochę musiałam porobić bo nigdy nie mam kiedy i trochę filmów poogladalismy. Nie mam @ jeszcze, dziś mam 30 dc i nie wiem o co chodzi :-o ostatnie dwa cykle miałam po 26 i 25 dni . Coś sie mój organizm buntuje za dużo mam chyba stresów :-o Staranek nie było jako takich ale zawsze jest szansa ze coś tam sie dostalo :-) brzuch mnie pobolewa ale tak czasem i to słabo. Poczekam i jutro kupię test ale napewno nie będzie potrzebny :-o Szkoda ze koniec weekendu znów do pracy :( idę skończyć drinka trzeba jakos weekend zakończyć. Do jutra pa pa dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon... takie to zycie... jedni przychodza drudzy odchodza... tylko czasami nas dotykaja same pozegnania.... a zostaje brak nadzieji na radosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Hope :) no no , trzymam kciuki :) mam nadzieję, że jeden żołnierz dał jednak radę ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU nie kracz!!!! Ale jakies przytulanka byly i jak sama mowisz jakas nadzieja jest wiec glowa do gory:) wiadomo nie nakrecaj sie bo to potem bardziej boli ale sie nie doluj poki nie masz powodu:( i poczekaj moze do wtorku i jak cos to pisz jaki wynik:) ja trzymam kciuki za pozytywny:0 tym bardziej ze cylke masz krotkie i tyle dni nie powinna sie bez powodu spozniac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mowy o wolnym :( zresztą sama nie wiem o co mi chodzi.... bo nawet jakbym wzieła to za to we wtorek by mi się nie chciało iść, i weź tu traf za mną ;) lenia mam w dupie i tyle !!! oki ja już śmigam do wyrka bo jutro będzie płacz i zgrzytanie zębów :( a tak w ogóle to ja już chcę grudnia :) listopad działa na mnie wybitnie przygnebiająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyspij sie Banmon:) niech Cie lagodnie M obudzi zrobi sniadanko i wyprawi do pracki:) a wieczorem idz wczesnie spac:) spij dobrze:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy poniedziałek. @ jak nie było tak nie ma ale na bank będzie bo to by było zbyt piękne. Chciałam poobserwowac swój organizm i cykle podczas tej mojej przerwy do starań a tu proszę cykle 25, 26 i 31 dni albo dłużej, więc wiem mniej niż wiedziałam :-o nie ma co sie nastawiac wszystko i tak jest na opak. Marta teraz ja muszę być czołową pesymistka tego forum :-o Wiem tyle ze chce już weekend i tak jak banmon nie lubię listopada i wogóle mam dola :( Ale pięknie zaczęłam poniedziałek , sorry dziewczyny za te dołki z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) juz troche odpoczelam...byly nowe starania ale i tak jak zwykle NIC z tego nie bedzie:( juz ta wredna @ sie zbliza:/ jakos ok 24.11 powinnam dostac...ale juz brzuch boli... gratuluje wszystkim nowym mamuskom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję ze @ sie zbliża bo już mam ciemniejsze uplawy i w brzuchu mi sie kotluje :-o Leje jak nic pogoda na siedzenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak na ciążę brzuch też boli podobno więc nie mów ze nic z tego, starała sie więc może akurat. A byłaś na jakichś badaniach może zrób monitoring cyklu albo hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jak teraz @ mi sie skonczy to wybieram sie do gin zrobie wszystkie podstawowe badania i zibacze co mi powie...a Ty HopeU kiedy termin @ masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam termin na 13 ale dziś już sie zaczęła @ takie plamienia i brzuch mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witjacie dziewczyny :) Ja w środe idę do ginekologa -trochę się denerwuje, ale od tygodnia mam straszne mdłości i słabo się czuję.Jestem w 7tyg i 2 d -zobaczymy czy ginekolog juz cos zobaczy.W ogole dziewczyny mam jakiegos doła-tak bardzo chcialam byc w ciazy a teraz to mnie nie cieszy, jakies rozterki mnie dopadają ,że juz nic nie bedzie tak samo,że już mi się młodośc skończyła i takie tam.Mam nadzieję,że mi to minie i to koszmarne samopoczucie-bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie martw sie. Mam to samo czasami. A nawet myśli ze sobie nie poradzę...Coraz częściej popadam w takie skrajności. Ja jestem w 7 tyg. 5 dn. czyli prawie identycznie jak Ty. Lekarz już dużo zobaczy, nie martw się. Usłyszysz serduszko:) Ja dopiero mam wizyte w grudniu. Tyle czasu musze żyć w nieświadomości czy wszystko jest ok. Najgorsze ze wczoraj miałam takie dziwne, brazowe plamienie. Mało tego było a jednak pojawiły się wątpliwości czy wszystko jest ok:( Przez to byłam wczoraj strasznie przybita:( Dzisiaj już ok,ale ciagle o tym myślę. Może któraś z dziewczyn w ciąży tak miała i może mnie pocieszyć? Bardzo proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, jeśli Ci to minęło to jest ok :) Ja tak między 6 a 7tc też miałam w jednym dniu ciemniejsze upławy, ale było tego mało i na następny dzień przybrały normalny, biały kolor :) Jeśli nie ma tego dużo, brzuch nie boli to jest ok :) Drogie ciężarówki, ja mam tak samo z samopoczuciem, częste doły, strach i ciągłe zamartwianie się, czy damy sobie radę, itp. Strach przed wielkimi zmianami. Ja też bardzo chciałam być w ciąży, a jak się dowiedziałam że jestem to ryczałam jak bóbr. Ponoć tego typu doły są normalne. U mnie były też normalne stany depresyjne, już myślałam że u jakiegoś psychologa wyląduje, ale wzięłam się w garść i się pozbierałam do kupy. Staram się być silna, choć to takie trudne. Dzisiaj mam znów dołowaty dzień, wróciłam od rodziców do domu i zaczęłam ryczeć, bo tak mi smutno i źle :/ Uciekam dziewczynki, nie chcę żeby moje złe samopoczucie się Wam udzieliło. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Daguś za pocieszenie:) Chociaż wolałabym być na prawde pewna ze to nic złego nie było. Lekarza mam dosyć daleko w tym momencie bo 50 km stad, ale musiałam się zapisać tak daleko bo już na dniach może sie wyprowadzę i zamieszkam wreszcie z moim R. A tak to dzisiaj bym może juz pobiegła sprawdzić czy wszystko ok. A takie stany dziwne w ciązy to podobno normalne...chociaż malo przyjemne. Ja sobie poprawiłam humor i poszłam na zakupki kosmetyczne:) To zawsze działa na mnie pozytywnie:) A wczoraj R. obiecał ze w piątek pojedziemy na zakupy ubraniowe:) do Warszawy i juz sie nie mogę doczekać:) Niby nic a potrafi humor poprawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jednak to rzeczywiście @ czy może nie? Smile zakupy to jeden z lepszym sposobów na poprawę humoru :) mi to zawsze szybko poprawia humor tylko niestety tez długo tego dobrego humoru nie utrzymują, ja bym na twoim miejscu poleciała jak najszybciej na ostry dyzur do szpitala i powiedziała że mam plamienie wtedy by zrobili usg i byś była spokojna, ale ja to generalnei straszna panikara jestem więc wiem, że nie każdy tak reaguje jak ja a nawet powiedziałabym że większość tak nie reaguje ;) ale że jestem nauczona moim wcześniejszym doświadczeniem to jednak poszłabym jak najszybciej do lekarza ale dziś okropna pogoda, straszna mgła jest i źle się jeździ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaak uszy do góry i same pozytywne myslenie proszę :) jeszcze sporo czasu do terminu @ więc nie ma co się negatywnie nastawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........? asiaak wpisz się do tabelki ;) by chyba cię przy którymś kopiowaniu ucięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo..................ok.24.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........? no wlasnie jeszcze tyle dni do @ ale juz brzuch coraz czesciej i mocniej zaczyna bolec wiec juz za bardzo sie nie nastawiam bo co miesiac jest tak samo a gdy @ przychodzi to wielkie rozczarowanie i placz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak a ja jednak będę twierdziła, że to za wcześnie żeby wyczuć @ lub nawet ciążę więc najlepiej wcale nie analizować jakiś oznak organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda8080 to już niedługo i usłyszysz bicie serduszka swojego maleństwa :) a huśtawkami nastroju się nie przejmuj, za 9 m-cy ci przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, Agnes, Marta, Joasia gdzie sie podziewacie?? nie mam z kim gadać :( chyba alkoholikiem jestem bo dzisiaj znowu sączę bronksika tym razem takiego kobiecego Reddsika ;) i że niby ja myślę powaznie o dziecku.... chyba nei bardzo jak tak się dłużej nad tym zastanowię :/ bo chyba gdyby mi tak poważnie zależało to nie owinnam pić % i zdrowo się odżywiać a ja jakoś nie potrafię zerwać ze złymi przyzwyczajeniami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Sorki że się nie odzywałam ale musiałam się jakoś pozbierać, teraz jest już w miare ok. Stwierdziliśmy z m że trzeba iść naprzód, zapomniec o tym co sie stało się nie da, ale z czasem bedzie coraz lepiej a najlepszym lekarstwem bedzie brzuszek :) Wiec zabieramy sie ostro do roboty ;) aż będzie furczało! Banmon ty się dieta tak nie przejmuj, ja do owulacji jem wszysko i % tez sa ;) Np teraz jem tiramisu na alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A następna @ powinna przyjść dokładnie w dniu moich urodzin ! Jakby sie nie pojawiła to dopiero byłby prezent :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.24.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6..........................12.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola miło słyszeć że masz tak optymistyczne-czyli baaardzo dobre, podejście do sprawy :) teraz jak już wiadomo, że nie ma podstaw do tego żeby sadzic, że coś jest nie tak, trzeba probować na nowo, widac dzieciaczek chce przyjść na świat w innym miesiącu, taka wola więc trzeba to zaakceptować ;) życzę ci z całego serca aby te urodziny były jednymi z najpiekniejszych ;) ale ja nie tylko do owulki prowadzę taki tryb zywieniowo-procentowy :o widać potrzebuje jeszcze zcasu żeby zmadrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×