Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Co tu takie pustki??????? Ja z J ogladamy filmy:P Gdzie Wy sie podziewacie, szal przedswiateczny jeszcze sie nie zaczal:) :classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żeby wpaść w szał przedświateczny to trzeba sobie najpierw napracować ;) ja niedawno wróciłam z robotki, zjadłam obiadek i teraz mam trochę czasu na mały relaks ;) ależ ja się dziś nie wyspałam 😭 smile uszy do góry 🌻 niedługo się przeprowadzasz i będziesz mieć swojego lubego 24h ;) wtedy będziesz mogóa mieć powody do dołowania się :P żartuję oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Agnes ale masz zwierzyniec w domu :) jak Ty nad tym zapanujesz ;) Smile co to za dołki, przeciez sie wreszcie przeprowadzasz :) My wybraliśmy sie wczoraj do nowego centrum handlowego co otwarli tydzień temu w Krakowie, duuuże to bardzo ale masakra ile ludzi :o Dziewczyny chyba czuje juz czasami delikatne ruchy dziecka :) :) :) takie fajne delikatne łaskotanie, jakby motylek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............14............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............6/7.........10.07.2010... .......?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Goga to całkiem możliwe że czujesz ruchy dziecka, podobno można to wyczuć ok 4 miesiąca :) Smile usmiechnij się, teraz dopiero będzie fajnie :D Banmon, Agnes jakieś objawy zbliżającej się @, trzymam za was kciuki ;) A propos szału przedswiątecznego to pisze o tym osoba która kupiła już choinkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jeśli Cię to pocieszy to nie jesteś tu najstarsza :p jesteśmy chyba ten sam rocznik ale miesiącami to jestem starsza od Ciebie ;) więc żadnych mi tu aluzji co do wieku bo po dupsku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam już nie będę obiecuję ;) Zawsze przed urodzinami tak mnie nachodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola już choinke masz :) ale chyba nie żywą..... objawy jakie mam........hmyyyyy ciężko powiedzieć ale bądźmy tego pewno @ będę miała jutro lub najpóźniej pojutrze, nie mam jakiś specjalnych objawó, cycki mnie trochę bolą ale bez żadnych rewelacji ciekawe jak u agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , to Agnes wczesniej wspominała o szale przedświątecznym, no i ma choinkę ;) Ja z moją pachnącą choinką poczekam do ostatniego weekendu przed Świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes z tego co pamietam pisała ze nic jej nie boli, więc może.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście teraz doczytałam ;) dziś jestem nie do zycia ;) mi się na 100% nie udało w tym cyklu Agnes nic nie piszę więc może ma jakies przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............14............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............6/7.........10.07.2010... .......?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ta Agnes się podziewa dziś ledwo co wstałam :( ja już chcę weekendu a najlepiej jakiegoś dłuższego wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba se gorącej czekolady zrobie na poprawę humoru a co tam niech dupa rośnie na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi się marzy wolne hmmmm A tu urlop cały już wykorzystany :( Wolne dopiero będzie na Święta.....ale za to 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale plotychy z Was:P Mnioe nic nie boli, ale mam przeczucie, ze przyjdzie pewnie z jednodziowym opoznieniem:) wiec sie nakrecam, a ja spalam.. jakos spiaczka mnie dopadla i zykam do babci za 20 minut wracam wiec popisze jak bedziecie- buzka:P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bedę miała chyba tylko 3 dni bo w wigilię normalnie do pracy trzeba będzie zasuwać, może jedynie co to szybciej skończymy, bo to już by była przesada jakbym do 16 miała siedzieć i dopiero o 17 była w domu a kiedy ja wszystko przygotuję na Świeta to nie mam pojęcia :( istna porażka, nawet już mnie powoli przestaje to wszystko cieszyć, doła znowu łapię :( ostatnio jestem taka smęcąca, że sama ze sobą ledno wytrzymuję, a poza tym mam nerwa na calusieńki świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w Wigilię ide do pracy i planowo do 16:30 :( może wczesniej nas puszcza, oby. Ale mam poniedziałek wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty :) dobry i poniedziałek ;) jakby spojrzeć łaskawszym okiem na grudzień to można powiedzieć że to w miarę przyzwoity miesiąc jest pod względem dni wolnych od pracy ;) ale ja dzis nie mam łaskawego oka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie rade wszystko przygotowac:P Gabryska pojechala z Januszem wiec mam luz:) Ale zmeczona jestem... Ale i tak pojde spac bo ostatnio i w dzien i w nocy spie:) Juz mam spokoj:) Ja jeszcze muszed dokupic do choinki lampki i lancuchy i bedzie wsio:) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!!!! Napewno to sa ruchy Goga bo ciotka tez tak czula w tym czasie, to bedzie lobuziak, bo tak szybko zaczyna:P Teraz to juz non stop bedziesz czula Bejbika, coraz mocniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jakos tak wszystko się układa inaczej nizbym tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zawsze tak jest.... zycie potrafii dac w kosc ale swieta przyjda, odpoczniesz, potem sylwek:P no i nowy roczek of course lepszy od tego😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem czy w święta odpocznę, sylwestra szykuje się na to, że po raz pierwszy od kilku lat spędzę w chacie, lipa na maksa, nie mówiąc już o innych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze spedzam w domu, raz tylko bylam na dyskotece z przyjaciolmi ale to zanim J poznalam.. i tez w domu bede:P a moze jednak fajnie bedzie Banmon, Ty to zaraz po HopeU nasza kolejna Pesymistka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak może będzie fajnie, tylko to tak na prawdę nie chodzi o sylwestra ale spoczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×