Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hej dziewczyny, jestem po wizycie u mojej kochanej gin, uwielbiam tą kobietę :) Widziałam mojego bąbelka, akurat jak robiła mi usg to mała nie spała i w najlepsze harcowała :) Skakała jak ping-pong, w jednym momencie było fajnie widać jak odbija się nóżkami ode mnie :D hehe Machała nam też rączkami, a najbardziej mnie rozbroiła jak w pewnym momencie włożyła sobie paluszka do buzi i tak już została :D Doktorka powiedziała, że póki co to jej wygląda na dziewczynkę, jak to stwierdziła "ja tu jajek nie widzę" :D hehe Moimi bólami brzucha kazała się nie przejmować, bo to bóle związane z rozciąganiem się więzadeł, ale dała mi luteinę i no-spe, żeby sobie brała jak mnie zacznie boleć. Wogóle to z dnia na dzień mam większy brzucho, wprawdzie mieszczę się jeszcze w swoje wszystkie spodnie, ale niektóre trochę mnie cisną ;) No i udało mi się przytyć 1kg w ciągu dwóch tygodni :) Następna wizyta za 3 tygodnie, a za 2 tygodnie usg w centrum gdzie miałam robione prenatalne, usg sprawdzające płeć :D Już się nie mogę doczekać kiedy znów malutką zobaczę :D Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Agnes pewnie masz rację ;-D Dagus no objawy mam okreopne i w sumie to odliczam dni do konca pierwszego trymestru z ogromna nadzieje ze mi minie. Ja widze ze tez schudłam, bo nic nie jem, a wymiotuje nawet zwykła woda. dramat. Do tego nie spie wogile w nocy, bo nie moge, a rano sie słamniam jak trup. Ale pocieszam sie ze to minie i tłumacze sobie ze to moj dzieciaczek ta bedzie niezła gadzina, ze tak daje teraz czadu heheh. Dagus - a tak pytanie z innej beczki ( czyli mojej dziedziny ) - jak masz wysokosc poddasza? Bo jak chciesz zdroic anterose na poddaszu to przydazłoby Ci sie min. 4,40m zeby bylo wygodnie. Przy nizszej wyskosci nie oplaca sie robic anteroli, bo w lecie sie usmazysz od pokrycia dachowego, nawet jek bedize dobrze docieplone, a w zimie zmarzniesz. To taka moja sugestia jako budowlańca ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja też potrafiłam zwymiotować zwykłą wodę :( Minie Ci to, zobaczysz. Mnie na mdłości pomagała (na krótką metę) zimna i doże nagazowana coca-cola, po niej mi się tak porządnie odbijało i miałam na jakiś czas spokój. Moja gin na wymioty przepisała mi czopki Torecan, mnie pomagały i bardzo ograniczyły wymioty, bez nich wymiotowałam kilka razy dziennie z nimi raz na kilka dni :) Teraz czasem mnie zemdli i mnie szarpie jak jestem głodna... Co do antresoli, to mamy tam dość wysoko, będzie ok 4,5m od podłogi do sufitu (2,5m samo mieszkanie + ok 2m na górze) :) Pomimo to trochę się obawiam gorąca i zimna, chociaż bardziej gorąca niż zimna, bo ze mną śpi taki kaloryfer, mój mąż, więc zimno mi nie groźne ;) A jak latem będzie nam za ciepło to sobie przenośną klime wstawimy na górę :) hehe Uciekam na obiadek do mamusi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU, uwierz mi, mdłości i wymiotów nie ma co zazdrościć, ja klęłam jak najęta na ciążę jak mnie męczyło. Ale teraz już pomału zapominam o tym złym :D Ale i tak, zanim zajdę w drugą ciążę to będę musiała bardzo dokładnie to przemyśleć, bo nie chcę przechodzić znów przez to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Marta - dzidzia daje popalić , ale pózniej ci to wynagrodzi :) Daguś - gratuluję mieszkanka, antresola - marzenie :) Agnes może Hope ma rację z tą pracą, nie ma bata musiałabyś spać ;) A co do przysmaków świątecznych ja już mam pełną listę, a jutro będę robić rybę po grecku (później do zamrażalnika ) A teraz jadę po resztę prezentów świątecznych , bo chciałabym już jutro je wysłać, oby tylko mnie wena nie opuściła :D Pozdrowienia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ja wrocilam z kielc i sie zalamalam bo bylam w schronisku... chcialam przygarnac jakiegos szczeniaczka zeby mial dom:p prawie sie poplakalam.. syf i ubostwo... niestety nie wzielam zadnego.. za trudny wybor no i szczeniakow nie bylo a troszki sie boje doroslych psow bo niewiadomo jakich mieli wlascicieli i co im zrobili:( ale na necie znalazlam husky szczeniaka tylko to woj. opolskie.. zobaczymy:p a!!!!!! ja juz spie normalnie... znaczy sie w nocy tylko wstalam tak wczesnie bo padlam o 22.... i za dlugo nie moglam spac... ale powoli usypiam niestety musze poczekac do ok 22:) ja tez mam nadzieje ze Banmonowe bole to te..:P no wiecie🌻 tfu tfu!!!!! nie zapeszac:P ja dzisiaj jestem nie do zycia!!!!!! ryczalam mprawie gdzie nie poszlismy.. J mowi ze moje hormony poglupialy.. twarz cala mam w takich syfach ze szok.. wstyd z domu wychodzic::::::) masakra!!!!!!! Mama tak samo do mnie mowi co Ty okres masz??????? Darlam sie non stop[!!!! Ale J sie usmiechal, ma chlop cierpliwosc do takiego zgrzytu jak ja ostatnio!!!!!!!! Ja kupilam mamie wypasny prezenciol i juz dalam- obraz Pana Jezusa z Wszystkimi Anioleczkami:P byla przezadowolona:P modli sie za Wszystkie te dzieciatka nienarodzone wiec jak zobaczylam tyen obraz to od razu wiedzilam ze go wezme:p Ale mnie twarz boli od tego dziadostwa!!!!! O zgrozo ale ryj...... Na bank 2 ide na pazurki na 12:P beda cale czarne z dwiema lapkami bialymi psiaka:p zabojczo wyglada:) mama namowila nas na wedzona i zapiekana mirune:p dziewczyny pychota!!!!! szlam ulica i jadlam.. w jednej rece bulka, w drugiej ryba:p ale ludzie mieli ubaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes i jak pazurki wyszły ??? co ty mi z tym rozpulchnianiem wymyslasz ;) raz mnie zabolało i tyle ;) jesli chodzi o @ to na 99,99% dostanę, mam takie przeczucie a w każdym razie czuję, że się nie udało, piersi mnie nawet nie bolą żadnych 'oznak' ciąży nawet jak bym się mocno na nie uparła to nic nie wynajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero doczytałam z tymi pazurkami ;) ja na nowe idę 17 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nic niue boli Ban,mon:p ja dopiereo wstalam:0 i wez tu madrym byc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ale ty to masz z tym swoim spaniem, ja już się pogubiłam ;) pójdziesz do pracy to ci się 'naprawi' ;) ja im bliżej weekendy tym jest coraz bardziej zmęczona i coraz szybciej zasypiam ;) wczoraj już o 22 lulałam ;) i dopiero o 7,30 wstałam ;) a gdybym mogła kimałabym jeszcze dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie się wszystkie podziały ? :o Ola nadal na zakupach pewnie szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wkurzam bo mój M mi nie pozwala alkoholu pić 😠 tzn niby zabronić nie może ale tak gada, że samej mi się odechciewa :oa weekend się zaczął i chętnie bym coś wypiła, amaretto sobie stoi i mnie kusi ;) i mogę mu mowić, że nic z tego nie wyszło a ten mi na to, ze pewności nie ma, i cholera mnie bierze, że mu jest ciężko zrozumieć, że ja tą pewnośc mam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ma racje Banmon:P 100% pewnosci miec nie mozesz!!!!! A jedynie co Twoje słowa mogą sie nie potwierdzic- trzymam za to kciukasy😘 bądz nie:( Moj J o tym nie rozmawia, bo podobno nie chce mnie nakrecac.... Chłopy nie są z tej bajki, co my🌻 Ja wstalam bo niedługo po miom wczorajszym wpisie poszłam spac- padłam no i ilkez mozna spac.. Choc i tak w południe poczuje mega zmeczenie:) Ide sie umyc i cos porobic:P Napisze potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki co takie pustki????? Ja ponad godzine temu bylam u mamy zjedlismy obiad bo od 4 wzielam sie za robote:P Zrobilam kluski slaskie, sos i upieklam kurczaka🌻 a teraz czekam az j wstanie bo mamy jechac do tesco z tesciowa...( jakos przezyje:( A!!! Przeczytajcie to... http://wiadomosci.onet.pl/1586641,1,2,kioskart.html... Ludzie sa okrutni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) Jadę do pracy na 3, 4 godz i już weekend :) nie wyspalam sie bo siedziałam do 1 przy kompie ale agnes to już przesada ! Czy u was sie w nocy je obiad? :-p Ale sobie poprzestawialas to spanie, przetrzymaj cały dzień i będziesz spać w nocy. Muszę dziś ogarnąć dom i kupić parę rzeczy a kiedy odpoczynek :-o Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 to noc HopeU???????? Po prostu na sniadanie obiad:p a ja wysypiam sie tylko wczesnie wstaje bo juz po 17 sen mnie dopada i popadam w spiaczke:P ale noc przesypiam to najwazniejsze:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny ale ze mnie leci!!!!!!! Masakra!!! Mam takie upławy ze az bielizne musze zmieniac kilka razy dziennie.. wczoraj j sie az mnie pyta co mi jest.. pewnie okres szybciej przyjdzie w koncu juz 38...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc w koncu juz prawie grudzien STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........14...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............14............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............6/7.........10.07.2010... .......?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Natalya123 tak dawno nic nie pisalas daj znac cos o sobie:P jak sie czujes:) A Ty Goga???????? Ciezaroweczki piszta cosik o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agnes o 7 rano obiad :o całkiem Ci się wszystko poprzestawiało :p Ja ostatnio to bym tylko spała i spała :o wczoraj to już o 18.00 poszłam do łóżka i nie mogłam opanować spania, a dzisiaj rano wstać nie mogłam :o Teraz ide troche posprzątać a później zrobie jakąś sałatke bo mam ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ja też będę robić dziś sałatkę taka warzywna bo mam smaka :) jadę do domu i trzeba sie za coś wziąść ale najpierw idę sobie poprawić samopoczucie czyli na małe zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agnes nieźle ci się to poprzestawiała, w sumie to się nie dziwię, ze o 17 odpływasz jak o 3 w nocy wstajesz, powinnas sobie uregulować tą sprawę dla własnego zdrowia :) ja też mam mega upławy ;) ale to nic niezwykłego ;) jak zauważyłam raz mam słabe innym razem bardzo mocno u mnie to od cyklu zależy dziś sobota i sprzatanie mnie czeka i jakos nawet mam na nie ochotę ;) powoli zaczynam czuć zbliżające się Świeta :) dziś chyba pobuszuje po sklepach w poszukiwaniu jakiegos obrusu ;) ale to wieczorkiem-kiedy się tyle ludzi już nie kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy jutro na zakupy mikołajkowe bo mój R ma dwie chrześnice i trzeba wymyśleć co im kupić, a że jedna ma 2 siostrzyczki to im też coś trzeba kupić, a wogóle nie mam pomysłu :o mam nadzieje że jak będziemy w sklepie to coś wymyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga w sklepie na pewno coś znajdziesz dla nich, już jest pełno zabawek dla dzieci w tych wielkich centrach handlowych i to zaraz na samym przodzie więc dalego szukać nie trzeba ;) dzieci poprostu teraz w sklepach oczopląsów moga dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama pewnie oczopląsów dostane i nie będe wwiedziała co kupić ;) dla tych małych to prędzej coś wymyśle :) ale czym się bawią 6 i 7 latki ? :o Można powiedzieć że już posprzątałam :) zaraz sie biore za sałatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×