Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

nie spie odkad wstalam.. siedzialam z psem jakos ostatnio nie moge trafic jak ktos jest na topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes pewnie koło 16 w kimono pójdzie ;) oj agnes, agnes :) ja już też posprzątałam-na spółkę z M ;) M jeszcze podłogę zmywa i jak już wyschnie to pewnie w nagrodę zrobię po kawce ;) i kupię chyba jakieś pierdółki świąteczne co by można byłlo porozstawiać tu i ówdzie w mieszkanku ;) w ogóle to straszna ochotę mam na bigos, szkoda, że za cholerę mi nigdy nie wychodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ide spac Banmon mialam sprzatac ale nie chce mi sie... mam czas i tak sama siedxze.. ja tez ma kupic prezenty ale tylko jeden mu brakuje nie wiem co kupic chrzesnikowi..zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes troszke mi urósł :) czuje to po swetrach bo zaczynają być opięte na brzuchu ;) Banmon ja się już naoglądałam tych dzindzibołów świątecznych :) i też mam zamiar coś pokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedzie widoczny to pokazesz??????????????? a ja sie przerazilam cena choinki.. w obi kosztuje 435zl.. ale wujek ma mi kupic w kozich glowach czy gdzies to moze w 150 sie zamkne.. oby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak??? no troche to wszystko kosztuje :o choinka, ozdoby, światełka i takie inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupujemy sztuszczą choinkę i taka już dosyć duża 1,80 kosztuje ok 120-140zl, ale ja sobie poczekam aż potanieją czyli dzień przed wigilią-mam taką nadzieję ;) obi według mnie jest bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy mieli raczej sztuczną choinkę, R powiedział że ma taką dużą, ale wole ją wcześniej zobaczyć bo jak ją wyciągnie i okaże się że to jakiś drapak :o to będe chciała kupić inną :o mam nadzieje że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fotosiku widzialam ze inne forumowiczki wklejaja zdjecia, wiec fajnie byloby zabaczyc Twojego brzusia:p no drogie... ja chce 2,2m bo mam wysokie pokoje:) ja licze na wujka bo przepiekne mozna tam kupic i tanio:) ja tez sztuczna:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Agnes to wieeeelką będziesz miała :) ja nie mam takich wysokich pokoi :) zdecydowałam że w tym roku ubiore choinkę na czerwono :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo się okaże że nie dość że drapak to jeszcze jakaś wychodzona ;) ja to lubie takie 'nastroszone' i gęste ;) my już po obiadku ;) dzis jak na nasze możliwości wszystko szybko załatwilismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubieram na pstrokato ;) :D nie mogę się tylko zdecydowac co do koloru dodatków na świąteczny stół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też chce choinke taką gęstą i ładną i dlatego sie boje co on to wyciągnie :o żeby tylko w razie czego był czas kupić nową ;) Też sie dzisiaj szybko odrobiłam, a z obiadem czekam aż R wróci z pracy bo samej to mi się nie chce jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nigdy samej dla siebie nie chce robic ani jeść ;) ja tak sobie myślę, ze chyba się zdecyduje na taka choinkę 1,80 jak dla wystarczy, nawet myslałam nad mniejszą taką 1,20 ale M powiedział, że za mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chce takiej wielkości :) tylko ile światełek na nią potrzeba żeby była taka ładna :o już muszę zacząć kupować ozdoby na nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia jak się oblicza długość światełek ;) mam nadzieję, że mój M będzie wiedział ile kupić :) dziś liczę na to, że kupię obrus i jakieś ładne pierdółki, tylko jeszcze nie mam pomysłu jak przystroic mieszkanko ..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem ale mam nadzieje że jak pojade coś kupić i będe oglądać te wszystkie dzindzibołki w sklepie to mnie olśni ;) Mojego R jeszcze nie ma to ide sie wypluskać w wannie i mam nadzieje że za ten czas przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikogo nie ma :o my właśnie wrociliśmy :) najpierw byliśmy w kawiarence :) a później w kinie na Weronika postanawia umrzeć :) na sam koniec skoczylismy po mała spożywkę, żadnych świątecznych pierdółek nie kupiłam bo jakos nic mi w oko nie wpadło a i weny secjalnej nie miałam ;) a wy gdzie babeczki się podziewacie??????? agnes pewnie kima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co to sie dzieje, że nikogo nie ma ???? meldować się babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:p a wcale nie spalam tylko na zakupach bylam:0 choinke mam syberyjska sosne taka z zawijana do gory:) przesliczna w galerii tesco facet stal wiec jak cos to tam mozesz Banmon kupic choc za taka sama na gieldzie- dzis widzialam, mozna zaplacic o 30 zl mniej:P ponadto J mi kupil kolejnego psa:) ba!!! suczke:) berdardyna ma dwa miesiace i wazy tone:) ale kocham ja:) i prezenty dzieciom kupilam:P na 2 latka chrzesnika zamek z wieloma dodatkami, dla karolci 3 lata mikrofale pewlny wypas:P J powiedzial ze i sobie mozemy wziac bo nie mamy:0 i mikroskop kamilowi 7 lat:P no i wczoraj u mamy spalam.. mialbyc wieczor filowy ale wlazlszy na lozko- ja of course zajelam cale i poszlam w kime:P mam z J ogladala:) podobno krzyczalam jak chcieli mnie budzic a do mamy przez sen powiedzialam spadaj, a chciala mi jesc tylko zrobic: podobno mieli polewke;):P) a dzisiaj mama spi:p a my mamy suczke:P mama zawalu dostanie bo powiedziala ze my mamy zwierzyniec sa gdzie sie dziecko zmiesci:P hahahahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ma centymetrów ta choinka i jaka cena? jesli można spytać ;) bernardyn fajny piesek ;) tylko dużo wam będzie jeść ;) a to na giełdzie kupiłaś tą bernardynkę? były jeszcze jakies inne szczeniaczki? może buldożki francuskie? bo ja strasznie na nie choruję ;) prezenty dla dzieciaków bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choinka- moja 220cm i cena w tesco 170 a na gieldzie 140:p bylo mnostwo szczeniakow ale nie bylo francuzow- to za drogie psy i raczej tylko w hodowli mozna je znalezc bo cena nie schodzi ponad 2tys ale sa cudne tez mam na nie chetke:) a byly w tesco tez choinki z bialymi koncowkami tez po 170 i ta mialam brac ale potem zauwazylam ta syberyjska::P suczka- juno per helena; jeszcze sie nei zdecydowalkismy spi, len maly:0 zjadla i nawety jej sie dupy nie chce podniesc:P ale kochana.. a chcialam wziac albo mopsika albo pekinczyka albo terriera:P ale wczoraj stracilam kase i na tylko tego bylo mie stac i owczarka:( ale mi sie nie podobaly ja w przyszlosci kupie sobie wodolaza:0 D tego wodnego, kocham je:0 a juno juz zjadla chyba z toner:0 kajtek zwariowal bo suczka ale jak nazrazie osobno siedza:P ale bedzie z niej bysior:) juz jest ogromna😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakies kawiarni Banmon byliscie:P? Tej nowej???? Znowu szukalam tego Twojego zestawu boidowego ale chyba juz nima:P ja niczego fajnego nie znalazlam, vtylko czajnik sobie kupilam:) i szlafrok musze ale wszedzie taki jak chce 100zl.... pogrzalo ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mopsy też były? no ja na allegro widziałam taką chinkę jak ty masz po 130zl plus 20zl transport, zastanowię się własnie czy przez allegro nie kupić ale taką 1,80 francuzy bez rodowody są po 700zl kiedyś widziałam na giełdzie ale nie mogłam się zdecydować, z rodowodem wiadomo że są drogie ale ja nie chcę psa o wzorcowym wygladzie ;) tzn nie zalezy mi na tym tak bardzo żeby płacić kupe kasy za rodowód ;) wodołazy są fajne ale trzeba im dużo ruchu zapewnić i dużżżżo jedzą tak jak wszyskie duże psy a wiadomo na to kasa idzie i to nie mala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy w Choco Obsession ja też chcę szlafrok :) już od kilku miesięcy mówię mojemu M, że pod choinkę ma mi kupić ;) szlafroki dobre muszą być drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my tym razzem chcielismy psa do obronny zebym mogla sama wieczorem wyjsc do mamy czy gdzies bo nasz kajtek nie nawidzi smyczy i szybciej nas zabije i siebie platajac smycz niz bedzie szedl normalnie:P a bernardyny to psay rodzinne kochaja dzieci:) o to tez mi chodzi:p ja myslalam o psie z rodowodem- nowofunlandzie, ale trza kasy i kasy:p o ostatnio sie uwzielam na shih tzu ale janusz powiedzial ze nie chce prtzeszczepa:P a podobno sa kochane, moja kosmetyczka ma i podobno cud moiod:) ja wole zobaczyc choinke tak przez allegro boje sie bo juz mialam kilka przygod!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja bylam na bazarach po szlafrok i tam tyle kosztowal taki grubasny, miekki i w kolorach teczy:P full wypas chyba tez powiem j zeby mi kupil choc podobno ma jakas niespodzianke mi kupic:p A jak tam przed terminem brzuch Cie boli bo mnie nic:P chociaz tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×