Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

🖐️ ale dziś pospałam :) uwielbiam weekendy marzenk_s przyjemnego wypoczynku :) smile no i jak tam, robiłaś test??? ciekawa jestem strasznie :) pisz szybko :) amerie chętnie bym przyjechała :) pogoda jak na razie za chmurką .... mam nadzieje, że się nie rozpada... na 16 mamy te jazdy :) jeśli jutro będzie padać to pewnie nie pojedziemy na giełdę bo mało psiaków będzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety Nie będzie mnie tu jakiś czas ale nie zapominajcie o mnie bo wróce ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Za jakiś czas rozpoczynam starania na nowo, właśnie wróciłam ze szpitala i już nie jestem w ciąży :-(((. Tak, że nie wyprowadzam się z tego topiku, będę bardzo mocno trzymać kciuki za Was i siebie. Pewnie muszę odczekać jakiś czas i znowu do dzieła. Jestem jeszcze w lekkim szoku, ale sama próbuję nakręcać się pozytywnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa trzymaj się dzielnie :( kochana, przykro mi Goga ty też w końcu to twój wielki dzień Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia i owocnej pracy :) Wypije dziś Wasze zdrowko Amerie, marika, banmon, Marta, smile, Malutka, lipcowe..., marzenka, dagus, olka Pozdrawiam ( mam nadzieję ze nie pominelam nikogo) miłego weekendu :) Smile jak twój test??? Chyba nic nie pomyliłam ?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa trzymaj się dzielnie :( kochana, przykro mi Goga ty też w końcu to twój wielki dzień Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia i owocnej pracy :) Wypije dziś Wasze zdrowko Amerie, marika, banmon, Marta, smile, Malutka, lipcowe..., marzenka, dagus Pozdrawiam ( mam nadzieję ze nie pominelam nikogo) miłego weekendu :) Smile jak twój test??? Chyba nic nie pomyliłam ?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa trzymaj się dzielnie :( kochana, przykro mi Goga ty też w końcu to twój wielki dzień Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia i owocnej pracy :) Wypije dziś Wasze zdrowko Amerie, marika, banmon, Marta, smile, Malutka, lipcowe..., marzenka, dagus, OlkaP Pozdrawiam ( mam nadzieję ze nie pominelam nikogo) miłego weekendu :) Smile jak twój test??? Chyba nic nie pomyliłam ?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki82
Witam dziewczyny :))) Uaktualniam tabelke hehe STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 xkslanderka22..30..............4....................22.0 8 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.0 marika..........27...............3................ok. 13.08 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 wiki82................27...........1...................21.08 Mam nadzieje ze się udało choć przyznam ze mam stracha, pierwszy poród 6 lat temu dał mi w kośc i teraz juz sie boje he okres mam miec we wrzesniu zobaczymy czytam wasze wypowiedzi z zaciekawieniem fajnie dziewczyny ze sie tak wspieracie pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wiki :) To ty jesteś już 1 dzień po terminie? Rób test :-p Gdzie jest reszta hmmm, Goga ma jakieś usprawiedliwienie a reszta meldować sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło,że sie tak interesujecie czyimś losem:) Nie zrobiłam jeszcze testu,dzis straaaasznie boli mnie brzuch,co chwila biegam do łazienki sprawdzać czy @ przyszła ale nic. Zrobiłam kanapkę i zaraz ją wyrzuciłam a miałam taką na nią ochote :/ nie wiem co sie dzieje:( Teraz zamówiłam pizze i czekam.Mam nadzieję ze mi sie nie odwidzi i nie bede jej wyrzucać :) Mam na szczescie 9-letniego brata,wiec sie nie zmarnuje. A test zrobie na pewno jutro, bo R. dziś u mnie nie bedzie:( Magazynier wziął sobie urlop na ządanie i mój narzeczony musi dziś tyrać jak bury osioł jak to okreslił :D i dodał,że to na naszą przyszłą rodzinkę:) ehh stresuje sie juz i nie podchodze tak obojetnie :/ Może wyjsc i kupić test??? A ten co kupił R. zrobić dodatkowo??? Tylko ten drugi jutro. Miłego dnia dziewczynki. I witam gorąco nową koleżankę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cisza z brzuchem :( Raz boli a raz nie. Ale mam dziwne chwilami przeczucie że @ się zbliża. Przecież to tylko pare dni spóznienia. Kiedyś pamietam okres spozniał mi sie 2 tyg! a nie byłam w ciązy...Ale to było dawno,ostatnio miałam baardzo regularnie.Zmęczona sie czuje:(Strasznie szybko ucieka ten dzień. Goga wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.Ściiiiskam mocno!!!! Marzenka weekend zleci szybko i nie długo sie zobaczycie a maleństwem to sie jeszcze nacieszycie:) Banmon mam nadzieję ze nie bedzie padac i kupisz pieska takiego jak chcesz:) I mam nadzieje ze miło ci zlatuje sobota na tych konikach:) Hope dziękuje za życzenia na miły weekend:)Wzajemnie:) Agawa strrasznie mi przykro:( Nic więcej nie mogę zrobić.Mogę tylko pocieszyć i zyczyć owocnych starań:)Trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 xkslanderka22..30..............4....................22.0 8 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo................ok. 6.09 Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.0 marika..........27...............3................ok. 13.08 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 wiki82................27...........1...................2 1.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ale tu napisalyscie...;P u mnie w tym miesiacu nie bylo staranek...odpuscilam jakos nie mialam ochoty... marzenka gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awaga bardzo mi przykro, wiem jak to boli 🌻 z czasem będziesz się czuła co raz lepiej :) goga wszystkiego najlepszego :) !!!!! smile ależ ty masz nerwy ze stali, no ja bym tyle nie wytrzymała.... :) rób szybko ten test bo ciekawość mnie bierze straszna, trzymam kciuki za dwie kreski :) wiki witaj :) na konikach było SUPER :) w przyszła sobotę chyba też sie wybierzemy :) człowiek zapomina o wszystkich smutkach przy zwierzętach- no ja tak w każdym razie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nadszedł weekend i dziewczyny się relaksują :) i słaby przez to ruch a topiku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Hope melduje sie:) Dzis posprzatalam, pogotowalam i upieklam...i tak czas zlecial:) Ale jestem i nawet nadrobilam czytanie:) Agawa bardzo mi przykro:( Cokolwiek sie stalo pewnie nie bylo bez przyczyny. Czas szybko zleci i bedziecie mogli rozpoczac nowe starnka... bedziesz pod opieka lekarza i napewno bedzie dobrze. Trzymaj sie Kochana dzielnie i zagladaj tu do nas. Goga WSZYSTKIEGO najlepszego na nowej drodze życia!!!! Smile zycze wymarzonych dwoch kreseczek...:) Witaj Wiki:) AsiaAak--:) Amerie dzieki, rowniez molego weekendu:) Banmon, ja tez kiedys probowalam jazdy konnej, ale Konie nie zdobylu nigdy mojego zaufania i proby umarly smiercia naturalna... Fajnie, ze odregowujesz w ten sposob... w koncu o to chodzi...aby oderwac mysli od ...:) Gdybyscie planowaly wywolywanie zdjec...polecam promocje w rossmannie- 80 zdjec za 20 zl. Wywolalam i nawet jakoscia nie jestem rozczarowana:) Ja tez zmykam do lozeczka bom zmeczonam...Dobrej nocki zycze, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim. U mnie dziś nie najlepszy dzień : dolujaca pogoda jak zawsze, mam co prawda wolne i chciałam gdzieś wyskoczyć a mój M 5 min przed faktem mi mówi ze obiecał koledze ze coś mu przewiezie i pewnie będzie po południu :-( Oczywiscie nagadalam mu bo od jutra zaczynam 2 prace i już ciężko będzie znaleźć wolny wspólny dzień. Mam takiego nerwa że nie wytrzymam, zaraz coś rozwale, i czuję że ta cholerna @ sie zbliża :-( Idę gotować obiad. Pewnie sie dziś wyżyje na kimś wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JA DOSŁOWNIE NA MOMENT :D ZROBIŁAM TESCIORA RANO I SĄ II KRESKI :D:D:D:D:D:D TERAZ TEZ ROBIŁAM I PONOWNIE IIkRESKI:D:D JESZCZE W TO NIE WIERZE ALE NATURALNIE SLĘ FLUIDKI I MOCNO TRZYMAM KCIUKI ZA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uciekam teraz poczytam was wieczorkiem slę buziaki👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkslanderka22 GRATULACJE :) przyniosłaś ze sobą pozytywne prądy :) teraz czekamy na dobre wieści od smile :) HopeU bojowy nastrój cię dopadł widzę.... zrób swojemu M za karę obiad którego nie lubi ;) :D trzym się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xslanderka gratuluje ci bardzo :) Mamy pozytywne fale :) oby przybywało brzuszkow dalej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkslanderka22 Gratulacje !!!!! :-) :-) :-) .... Dużo zdrówka dla Ciebie i Dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się wszyscy podziali? my rozpoczęliśmy już staranka i czekam teraz z niecierpliwością na czwartkową wizytę u gina .... póki co mam dobre nastawienie i mam nadzieję, że lekarz mi nie popsuje humoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes19
Hej! Jestem Agnes i tak jak Wy wraz z mężem staramy się o dzidziusia;) Mam 19 lat niedlugo minie rok jak się pobraliśmy niestety ciągle nam nic nie wychodzi... Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Agnes :) w takim razie wpisz się do tabelki :) trzymam kciuki za staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes19
To znowu ja... Bardzo chętnie czekam na jakieś porady czy tez wskazowki..;) jestem gaduła więc jeśli któraś z Was chce porozmawiać to z niecierpliwością czekam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes19
oki:) a do jakiej tabelki????????? jestem troche zdezorientowana... pierwszy raz właczam się do rozmow na forum... moglabys mi wytłumaczyc co mam zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 74 str mamy taką tabelkę ze swoim nickiem, wiekiem, ilością starań i datą spodziewanej miesiączki, zaznaczasz ją, kopiujesz i wklejasz już se swoimi danymi ;) gdybym znała sposób na bejbika to na pewno bym ci powiedziała ale niestety nie znam go :o jesli już prawie rok się staracie to pewnie byłaś już u gina w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×