Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

:) wiesz mi się wydaje, że jak jest skok tempki to trzeba działać dnia następnego.... ale tego akurat pewna na 100% nie jestem, musiałabyś poszukać na necie albo któraś z dziewczyn pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam sobie, że ta pierwsza nocka to jakaś masakra musi być, bo później pewnie idzie się przyzwyczaić..... trzym się :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Czytam was na przystanku albo przerwie w pracy, masakra. Wczoraj miałam już brązowe plamienia a dziś @ wiedziałam :( dziewczyny czy wy liczycie te plamienia jak 1 dc czy dopiero krwawienie? Znów mi sie cykl skrócił i jak tu wyliczać owulacje :-o Tabelę uaktualnie później Pa pa 🖐️ ale jestem zabiegana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sie nie nastawialam na test i spóźnienie @ i proszę przyszła wcześniej :( Marta ja mam tak samo jak ty ciągle pod górkę i wiem ze muszę poczekać żeby coś mieć i ciężko na to zapracować :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - no to jestesmy dwie razem hehe. ja nigdy nie mam plamień, ale myślę , ze 1dc liczy sie od dnia plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki;) HopeU i Marta82 nie martwcie sie;DDDDDDDDD sKORO TERAZ JEST POD GORKE TO NIEDLUDO BEDZIE Z gorki!!!!!!!!!!!!!! Buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziewczynki padnieta chodzę niemal na stojąco bola mnie troche piersi ale poza tym jest ok :) I CZEKAM NA KOLEJNE MAMUSKI!!!!!!!!!!I FLUIDKI ŚLĘ !!!!!!!!!!!!!!!! sprawdzałam sobie na kalkulatorku termin porodu i wychodzi mi 16.04 no ale zobaczymy co powie lekarz:) Dziewczynki nie wiem czy chcecie ale jak mierzycie tempke jest taki darmowy program KARTA do sciagniecia w necie jest lepszy niz płatny po miesiacu 28 dni jak chcecie to wam linka wkleje :) CO do liczenia cyklu to zawsze liczy sie go od pierwszego KRWAWIENIA a nie plamienia ,bo plamienie to jest zazwyczaj śluz podbarwiony poczatkiem złuszczania błony sluzowej. ok uciekam was doczytac bo mały się zajoł więc mam chwilkę czasu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU ja zawsze zaczynam liczyc od dnia pojawienia się @, czyli od krwawienia takiego normalnego, bo nie raz ja mam takie brązowe brudzenia już trzy dni przed więc wcale tego nie traktuję jako @, bo to rano się naprzykład pojawi później przez 8 godzin nic i później znowu..... ja myśle, że nie powinno się tego brudzenia zaliczać do okresu.... HopeU i Marta82 no co wy dziewczyny!!! ależ by się wam lanie przydało :) a tak na marginesie to nie wielu jest ludzi w czepku urodzonych ja też się do nich nie zaliczam :) ale trudno trzeba zacisnąć zęby i iść naprzód z jak najmniejszą ilością złych emocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkslanderka ja bym baaaaaardzo prosiła o ten program :) bo chyba od przyszłego cyklu zacznę mierzyć-jeśli w tym nam się nie uda.... odpoczywaj jak najwięcej :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witam po weekendzie. bylam wczoraj u lekarza,5 tydzien ciazy,w pon znowu mam wizyte bo dzis robilam badania krwi i moczu. no i trzeba powrocic do pracy wczoraj mialam wolne,tak mi sie nie chce jechac do tej pracy ale trzeba byc twradym:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marzenka :) a planujesz się wybrać na usg genetyczne? słyszałam że to bardzo dobra sprawa tylko nie wiem czy to teraz jest w standardzie czy trzeba specjalnie prosić o takie usg..... dbaj o siebie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BANMON_ proszę bardzo link ja z tego ściągałam :) program naprawde jest fajny bo pokazuje np. kiedy i dni płodne będą i 3 cykle na raz można nałożyc na siebie i widac czy faktycznie skok tempki jest w tym samym czasie bo by tempka była wiarygodna to trzeba minimum ją 3 miesiace mierzyc . http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2199&Karta+3.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki xkslanderka :) kurde gdzieś mi się program zapisal i nie moge go znaleźć na kompie :o 😡 powinien byc na pulpicie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie to jest smieszne że nigdzie mi nie znajduje programu tak jakby mi się wcale nie zapisał.....a wiem, że się zapisał :) karze mu wszędzie szukac i nic nie znajduje :o może mój M go znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza ostatnimi dniami na topiku..... smile robiłaś w końcu test? marika27 co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do 2 pracy już jadę zdążyłam tylko wpaść do domu sie wykąpać :-o Brzuch mnie boli ojjj ale nastrój mam nawet ok :) No właśnie smile co u ciebie ??? Do uslyszenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainstalowałam sobie :) ale pokrętnie musiałam to zrobić ;) bo komp mi nigdzie nie znajdywał tego programu... no ale już go mam :) fajne to tylko musi poczekac na nastepny cykl bo w tym nie będe mierzyć tempki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie to bylo dziwne że ja ściągałam trzy razy i żadnego komunikatu nie miałam że juz cos takiego na kompie jest.... ale w końcu udało mi się zainstalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a jak planujesz rozwiązać sprawę z tempka kiedy będziesz miała dzień wolny w pracy? no wiesz bo niby o tych samych porach trzeba mierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 ja też z co raz mniejszymi emocjami podchodze do całej sprawy... chociaż jak na razie strasznie się jaram tą wizytą u gina.... głupek ze mnie maksymalny :o z testami możesz spróbować czemu nie, zresztą tempkę mierz sobie i zobaczysz co z tego wyjdzie, czy pomiary będą jakieś sensowne :) ja czekam do czwartku jak na jakąś wyrocznię.... mam nadzieje, że dużo się wyjaśni na tej wizycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że będę spokojna po wszystkim a nie zdołowana :o ja niby też byłam na dwa miesiące przed staraniami i lekarz powiedział mi tylko tyle, że jak się nie uda to mam przyjść za 6m-cy ale mnie to jednak nie satysfakcjonuje....mam nadzieje, że mnie nie opierniczy, że za szybko przychodzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tu cisza :o a ja siedzę sama i nudzę się okropnie bo mój M poszedł na pożegnalne piwko z kolegą :o jak tak sobie myślę, że on piwkuje to i ja bym się chętnie napiła :) ale nie mogę bo będę musiała go odebrać :o mam nadzieje, że będzie w stanie przyzwoitym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M grzecznie wypił tylko jedno piwko tak jak obiecał ;) a ja se reddsika kupiłam a co tam, mi się tez coś od życia należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu zmulaszcze? dni obfitujące w staranka więc całkiem przyjemne ;) eeee tam, a reddsik to nie piwko ;) nawet przed pracą by można było ;) żartuję ;) a zresztą te angielskie siki to nawet w pracy pic można ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Dawno mnie nie było... w piątek byłam u lekarza, no i decyzja zapadła, a mianowicie początkiem września zaczynam chemioterapię... już miałam wstępną rozmowę z onkologiem ginekologiem i coś mniej więcej już wiem o skutkach ubocznych... W sobotę i niedzielę byliśmy na weselu i się wybawiłam za wszystkie czasy :D Będzie co wspominać w szpitalu :) Szybko mi tutaj opowiadać co u Was? Bo się za Wami stęskniłam!!! Buziaczki słodkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) oby chemia poskutkowała jak najszybciej i żebyś się nie musiała dłużej z tym świństwem męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Banmon dziękuję za te słowa :) Bardzo wiele one dla mnie znaczą :) Też mam nadzieję, że szybko przez to wszystko przejdziemy - ja i mój M... A Wam Kochane Dziewczynki życzę owocnych starań o upragnione fasoleczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobna wiara czyni cuda a pozytywne nastawienie do leczenia do połowa sukcesu :) więc pozostaje nam wierzyć, że tak jest :) trzymam kciuki za ciebie 🌻 może szybciej niż się spodziewasz będziesz trzymać swoje upragnione maleństwo w objęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×