Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Gość agnes19
juz zauwazylam:) dziekuje!!!! Gapa ze mie:( Uaktualniam tabelke STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 xkslanderka22..30..............4....................22.0 8 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.0 marika..........27...............3................ok. 13.08 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 wiki82................27...........1...................2 1.08 agnes19...........19.............dużo!!!:(...........ok.11.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes19 a konsultowałaś się z lekarzem? czy na razie tak sobie próbujecie bez wielkiego ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes19
Doga banmon!!!! u lekarza pierwszy raz bylam w marcu wczesniej staralismy sie "po swojemu"... niestety nic... po drodze mielismy klopoty ze znalezieniem czasu na:) juz tyle testow zrobilam ze... aktualnie nie nawidze ich robic.... bardzo chcialabym miec najpierw synka Gabriela:) natomiast moj maz coreczke!!!!!!!! Aniulke:) mam pewne obawy co do plodnoisci mojego kochanego meza!!!!!!!!! jego siostra cioteczna jest bezplodna, jego mama ma problemy!!!!!! OGROMNE :( ze sluchem kiedys w ogole nie slyszala!!!!!!!1 a moj Sw Pamieci tesc zmarl majac goza mozgu w wieku 35 lat!!!!!!!! //////;((((((((( we wrzesniu zaczniemy sie badac najpierw maz potem ja.... bardzo sie boje wrzesnia... i tego co moge uslyszec bowiem kocham dzieci i nie wyobrazam sobie zycia bez przynajmniej 6 osobowej gromadki pociech:) ostatnio robilam test o .... same wiecie!!!!!!!!1 dzisiaj bardzo zle sie czuje!!!! boli mnie bardzo lewa czesc brzucha nad jajnikiem!!!!!!! to wlasnie czytajac o poronieniach znalazlam to forum i jestem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ale lekarz jak rozumiem powiedział, że u ciebie jest wszystko ok.... do póki nie zrobicie sobie badań to nie ma co pisać czarnych scenariuszy ;) może potrzebujecie akurat trochę więcej czasu ;) ja sobie postanowiłam, że test robie dopiero wtedy kiedy zacznie mi się spóźniać @, jakos wolę zawsze zobaczyć pojawiającą się @ niż jedna kreskę na teście.... z tego co widzę z tabelki to jesteś na poczatku cyklu podobnie zresztą jak ja.... mnie dziś lekko pobolewa prawy jajnik ale tłumacze to sobie tym, że zaczyna produkowac nowe komórki jajowe .... :) oczywiście ile w tym prawdy to nie wiem, bo to taka moja teoria jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i podobna najlepeij jest się starać co drugi dzień ;) myślę, że dobrą sprawą jest monitoring wtedy dokladnie wiadomo kiedy jest owulka, ja w ten czwartek idę do gina i zobaczymy czy moje jajniki się prawidłowo 'zachowują' ;) dziewczyny polecają też łykanie tego wiesiołka bo to dobrze wpływa na śluz, ale co najważniejsze to trzeba się wyluzować i nie myśleć o sprawie :) bo stres jest tu największym wrogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja spylam do wyrka bo jakaś zmęczona jestem, pewnie tym nic nie robieniem :P do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes19
papatki;) ja jeszcze napisze troche o sobie dla reszty Dziewczyn.. i tak czekam na mojego meza...:( coraz pozniej wraca!!!!!! dzisiaj powinnam... no wiecie;) a jego nima jeszcze!!!!!!!!!!!:( cos wiec o sobie... po roku mieszkania z moja mama wreszcie przeprowadzam sie na swoje!!!!!!1 Ach:) Juz nie moge sie doczekac jeszcze musze raz pomalowac sufit i... kupic pare rzeczy i zapraszam!!!!!!!! na pisemna parapetowke na forum:D nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam buszowac po sklepach z akcesoriami dla bobaskow!!!!!!!!!! Nie sprawia mi to przukrosci... wrecz przeciwnie!!! kocham to.... co do porodu:) tfuu!! tfuu! zeby nie zapeszac dla wszystkich!1 Jak byscie wolaly rodzic??????? Ja sie obawiam ze jak..:) to normalnie nie urodze... bo my z mama jestesmy identyczne pod wzgledem budowy narzadow rodnych.... no a moja mama... miala same cesarki:( brak rozwarcia chocby na milimetr.....:( a ja chcialabym normalnie... no i najgorsze... mama raz poronila 5 lat temu.... Wspolczuje kazdej ktora przez to przeszla!!!!! i trzymam za Was kciuki... Wiecie troche sie doluje bo aktualnuie moja ciotka (23 lata) jest w ciazy i ciagle mi wypomina... ach!!!!! sa ludzie i parapety!!!!!!!ale od dzis mam Was i mam nadzieje ze bedziecie pisac do mnie!!!!!!!! Bardzo tego potrzebuje.... do tej pory plakalam jak nikt nie widzial teraz bede pisac do Was!!!!!!! Pozdrawiam Was goraco!!!!!:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes19
hALO! hALO! Jest juz ktoś???????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XKlanderka - gratulacje wielkie :-) Trzymaj sie zdrowiutko z maluszkiem :-D Agawa - ściskam mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM wAS dROGIE kOBITKI!!!;) Mam nadzieje ze nie gniewacie sie ze do Was dolaczylam i juz tyleeee..... napisalam:) pozdro;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 xkslanderka22..30..............4....................22.0 8 HopeU...........27...............2....................26 .08 Olka.P...........28...............3....................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo...................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2....................11. 09 banmon........26................3.................ok12. 09 marika..........27...............3................ok. 13.09 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4.................ok18.09 lipcowe_marzenie.28...........2...............ok. 20.09 agnes19...........19.............dużo!!! .......ok.11.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 DZIEWCZYNKI DZIĘKUJĘ BARDZO ❤️BANMON👄LIPCOWE_MARZENIE👄AGAWA33👄MARTA82👄HOPU👄 Zrobiłam dzisiaj jeszcze jeden tescik i sa dwie krech :)umówiłam się do lekarza na 4.09 do ginki bo chciała bym by cos było widać :)Rodzica jeszcze nic nie mowiliśmy:) powiemy po wizycie :) jak narazie czuje sie dobrze choć czasem brzuch lekko cmi jak na @ ale w pierwszej ciąży tez tak miałm no i cycki czuje i od ponad tygodnia snieta chodzę :) dobrze że mam tydzień urlopu bo chyba bym padła w pracy :)DZIEWCZYNKI WYSYŁAM WAM FSZYSTKIM FLUIDKI:D CAŁĄ MASE FLUIDKÓW i czekam z niecierpliwościa na kolejne II kreseczki :D Wiecie teraz tak sobie myśle ż ejak bym może wcześniej zrobiła te hormonki i wzieła tą luteine ....to juz bym trzymała maleństwo w ramionach :oale teraz to juz nie warzne :) teraz mam już swoją maleńka perełkę :) Buziaki kochane uciekam z synki do parku 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly czas;") czytam Wasze rozmowki!!!!!!! I mam pewne obawy bo jedna z Was pisala o objawach PCO jesli mdobrze zrozumialam i.... masaklra!!!! gratuluje xkslanderka22:) ... okres zaczal mi sie w wieku 12 lat, do tej pory mam nieregularne, uplawy, duzo krwi, bolesci nie do zniesienia!!!!!!! ponadto pierwszego dnia biegunka.... i "ala depresja":(((((((((((((((((((((((( co myslicie o tym????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie9!!!!!!! Czytając Wasze rozmówki przypomniałam sobie że pracujesz w nocy i dlatego nie mierzysz temperatury:) a przed chwila czytając cos na jakieś stronie zauważyłam notke dotyczącą właśnie tego tematu i... Kobiety które tak jak Ty pracują w nocy moga mierzyć temp. już po dwóch godzinach snu:) pozdro!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ xkslanderka takie dobtre wieści to aż miło słuchać :) korzystaj w pełni z urlopu, zresztą przy twojej ciężkiej pracy to pewnie powinnaś szybko iść na zwolnienie ;) agnes podejrzenie pco powinien wykryć lekarz samej nie masz co sobie wkręcać takich rzeczy ;) ja mam podobny ppierwszy dzień @ z tego co wiem to nic takiego nie jest, ale zawsze możesz przecież iść do gina i powiedzieć mu o swoich obawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie poczekam do września... juz niedłudo:( ciekawe co mi powie... jak mnie badała gin. w marcu to było super:) powiedziała, że jestem młoda (dopiero pod koniec wrzesia skończe 19 lat) ponadtoz jajnikami było ok? A Ty jak? wyspałaś sie???????:) ...nowy dzień, nowa szansa na dzidzie... ehhhh!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na którego wrzesnia masz wizytę agnes? może wszystko pójdzie dobrze w tym cyklu i wyjdzie na to, że pójdziesz zobaczyć swoje maleństwo ;) wszystko jest mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ode mnie kiedy pójde:) mieszkam w Kielcach i chodze do emerytowanej Pani gin która zakończyła prace w jednym ze szpitali i obecnie przyjmuje prywatnie;) i kiedy bym nie przyszła to by mnie przyjęła!!! Super doktor a jaka gaduła!!!!!!! Wizyta trwa dość długo ale badania ginekologiczne chwile... Mam nadzieje że uda się:) ze uda sie nam wszystkim!!!!!! i niedlugo bedziemy pisac jak nasze pociechy dorastaja;) a Ty kiedy idziesz do gina??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Witaj agnes. Mysle ze nie potrzebnie sie wkrecasz z tymi chorobami. Daj sobie na luz! Skoro przez rok wam nie wychodzi to lekarz napewno podejmie działania. Musisz obserwować swój organizm a mężowi zapodaj witaminy dla spokoju. Zrób sobie wszystkie badania, powiedz ze chcesz monitoring. Swoją drogą bardzo szybko zaczynacie te starania , ale może to lepiej... Jutro będę mieć w końcu kompa, oczywiście był wirus bo oglądałam piracki film :-p Goga co tam u ciebie? Zaczynam dziś maratonik :) Co u reszty dziewczyn: ascha jak samopoczucie 🌻, malutka i Asiak, piszcie ci u was! Xkslanderka jeszcze raz gratuluje :-D i marzenka: zdrowka Wam życzę! 3 majcie sie wszystkie idę ogarnąć trochę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja też mieszkam w kielcach !!! tzn od kwietnia, i szukam dobrego gina, znalazłam doktora Rogula i do niego ide już po raz drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super!!!!!!!!!!! Ja chodze do Jolanty Komorowskiej;) Ma swój gabinet w budynku city park na padarewskiego;) i przyjmuje w kazdy wtorek czwartek i sobote... we wtorki od 10 do 12 ale jak jest duzo ludzi to czeka az wszystkich przyjmie;) jakbys chciala isc zobaczyc to polecam.. a ten lekarz do ktorego chodzisz gdzie on przyjmuje??????? i jaki jest????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj HopeU;) masz racje tylko chodzi mi o to ze moj cykl i objawy zawsze mnie martwily... dwa miesiace temu mialam cykl ktory trwal 18 dni... ostatnio mialam 33... sama rozumiesz... a przez ostatnie 3 miesiace mecza mnie bole lewej strony brzucha... wstac z lozka wczoraj nie moglam...:( myslalam ze .... w ciazy jestem i poro.....:(((((( ale dzsiaj jest lepiej chociaz i tak leze w lozku!!!!!!!!! za tydzien albo poltora do gina i sie okaze... buziaczki dla Ciebie i reszty;DDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powoli ale systematycznie zaczyna sie u nas powiększac liczba ciężarnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×