Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

dr Rogula przyjmuje na Kościuszki, z tego co wiem to pracuje też w szpitalu, ale ja chodzę do niego prywatnie, jak na razie wydał mi się dobrym lekarzem no i ma pozytywne opinie na stronach internetowych.... zobaczymy, w każdym razie nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń :) o tej dr Komorowskiej tez obiło mi się o uszy jak przeglądałam strony internetowe w poszukiwaniu dobrego gina, ale jakoś komentarze mnie nie przekonały do niej, poza tym ja wolę jednak chodzić do gina faceta a takich emerytowanych lekarzy to się wręcz boję, mam przykre doświadczenie jeśli o to chodzi uważam podobnie jak HopeU że wcześnie zaczynacie strania tzn w młodym wieku ale może to właśnie dobrze, bo jeśli coś jest nie tak to wcześniej można zacząć jakieś działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze w mlodym wieku ale w pazdzierniku juz mija rok od slubu;) przeprowadzamy sie na dniach do nowego domu, ponadto za rok zaczynam studia w lublinie zaocznie teraz siedze w domu i czekam... na DWIE KRESECZKI;DDDDDDD jezeli do pazdziernika nie uda sie to ide do pracy.... bede musiala cos robic bo inaczej zwariuje!!!!!!!! Jesli chodzi o doktora Rogula.. Dobrze napisalam?????????To pewnie masz racje.. ja nie sprawdzalam opinii w internecie tylko na opiniach znajomych;) siostra mojego meza chodzi do niej.. jest bezplodna;((((((( ponadto komorowska wspolpracuje z innymi dwoma lekarzami m. in. z doktorem Heciakiem... A propos ginow facetow!!!!!!! nigdy nie bylam u faceta.. i jakos mam dystans do nich.. moze dlatego ze w radomiu pracuje jakis mlody ginekolog ktory pochodzi z kielc i podczas swojej pracy bawi sie pacjentkami..!!!!!! szok!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie... Ja zapewne bede musiała sie troche jeszcze postarac. Jestem co prawda po starankach w tym cyklu. Teraz czekam 1,5tyg na @, która zapewne dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 a gdzie pozytywne nastawienie??? no nie można tak podchodzić do sprawy, a może już w tobie rozwija się mała fasolinka :) nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke cierpliwości;)))))))))) Bedzie dobrze;)) Zobaczysz...!!!! Ja wierze w to ze te kobiety ktore naprawde chca zostac mamami zostana nimi!!!!!!!!!!!!! Dajmy moze sobie pewien termin?????????????? Co Wy na to??????????? Moze do 24 grudnia tego roku??????? Uwierzmy ze do tego momentu kazda z Nas zostanie mama;DDDDDDDDDDDD A uwierzcie Kobietki WIARA CZYNI CUDA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama nie wiedziala ze jest w ciazy az do.... i obiecuje ze mowie prawde!!!!!!!!!!!;D ..........AZ DO 6 MIESIACA CIAZY;) a rowniez chciala i starala sie o dziecko bo byla kawalek po slubie;) No w koncu wyszlo szydlo z worka... czyli ja;))) Niedlugo bedziemy rozmawiac o ciuszkach, wozkach itp..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - ja nie potrafie pozytywnie o tym mysleć. Poprostu wiem, a nawet jestem pewna, ze sie nie udało i jeszcze przez długi czas nie uda. Chyba nawet z miesiaca na miesiac jestem o tym coraz bardziej przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu zawsze mam pod górke! do cholery ! nigdy nie z górki! i gdzie tu jakas sprawiedliwość????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto!!!!!!!!!!!!!! Kochana!!!!!!!!!!! Nie wolno tak;) Jezeli nie wierzysz to tylko dbaj o siebie, czesto stosuj przytulanka.. a ja bede wierzyla za Ciebie!!!!!!!!!!!!1 ;) Czytajac rozmowki widze w nich jak bardzo pragniemy tego samego... Malek Kruszynki ktora jest dopelnieniem szczescia o ktore walczymy z dnia na dzien!!!!!!!!!! Dookola mnie jest pelno kobiet w ciazy, mam biegajacych za swoimi bobasami, kolezanek ktore juz urodzily!!!!!!!!!!!! Ciesze sie ich szczesciem i wierze ze w koncu nasza milosc ktora skrywamy w sercu wyjdzie na swiat... tylko jeszcze troche musimy poczekac!!!!!!!!! Jeszcze;DDDDDDDDDDD Glowa do gory!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 nie wolno tak się nastawiać ;) przecież to dopiero jest twój 3 cykl to na prawdę nie jest długo, jedni zachodzą w ciąze w 1cyklu a inni potrzebują więcej czasu, lekarze zawsze dają 6m-cy na starania później należy się do nich zgłosić.... jeśli chcesz być pewniejsza to może umów się w następnym cyklu na usg dopochwowe mniej więcej w terminie kiedy spodziewasz się mieć owulacje i zobaczysz jak się twoje jajniki sprawują ;) ale póki co cierpliwie czekaj do 3.09 a może wszystko się udało w tym cyklu :) głowa do góry :) wiara na prawdę czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękie wielkie za pocieszeni :-) Co by było gdyby nie wy!? Normalnie nie wiem... Sorki ze tak smęce, wiem ze 3 cylke starań to niedługo, tylko ze nie wiem czemu ale ja naprawde mysle ze sie nie uda, jeszcze długooo, długooo, bo ja w zyciu musze sie na d wszystkim bardzo starac , napracować, zeby cos osiągnąć. Sorki ze tak marudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego wiem, ze mi staranka zajma duzo czasu. Najgorsze, ze mój mąż zaczyna tez tak myślec jak ja. Np. ostatnio powiedział mi, ze w nastepnm cyklu to sie moze uda, bo w tym to napewno nie, czy cos w tym stylu! No i jak ja mam miec zdrowe podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon- no mogłabym isc na to usg dopochwowe, ale wtedy nie można uprawiac seksu przez chyba 2dni wczesniej? No a szkoda mi tracic szansę, gdy bede miała owulkę. No chyba ze przjde przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 ja też miałam takie przeczucia, że z tym moim zajściem w ciąże nie będzie tak prosto jak u innych szczęściar, do tej pory tak myślę ale próbuję stłumić takie myślenie... wiem, że nie wolna mysleć w ten sposób, podobno jeśli myslimy o czymś bardzo mocno to to się sprawdza więc lepiej jest myśleć o rzeczach przyjemnych i wizualizować to sobie w główce ;) ile w tym prawdy nie wiem ale warto spróbować się przeprogramować na pozytywne myślenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile wcześniej nie można uprawiać seksu ale ja planuję ostatni raz we wtorek bo w czwartek mam wizytę, więc po wizycie już będę mogła a to wyjdzie w tedy co drugi dzień tak jak być powinno czyli nic nie stracę ;) zresztą dwa dni to nie jest dużo a plemniki potrafią przecież 72 godziny przeżyć to zależy od dobrych warunków w pochwie no i od zdrowotności plemników chyba też... ;) ja w czwartek będę w 12dc czyli powinno być blisko owulki ale mi też chodzi o to żeby lekarz powiedział czy te moję jajniki w ogóle wyglądają tak jak powinny wyglądać w tym 12dc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny???????? Mam pytanie... czy moze wiecie jaki zapach wydobywa sie z pochwy po zaplodnieniu? Czy zmienia sie wtedy zapach?????????? Czy jedynie gdy sie ma jakas bakterie?? Jesli ktos wie prosze o notke;) Z gory dziekuje;DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mARTA82---- PRZECIEZ OD TEGO JESTESMY;) ZEBY SIEBIE NAWZAJEM WSPIERAC;dddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak amerie9 trzeba korzystać jak tylko można z chwil we dwoje :) ty to się masz z tą pracą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes19 zapach na pewno sie nie zmienia, a jeśli zaobserwowałaś cos takiego u siebie to być może masz jakiś stan zapalny, idź do gina i sprawa będzie jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę czuję się dziś jakby mi ktos w głowę przywalił, jakaś taka zamulona chodzę.... :o w ogóle to dwa gniazdka nam się w kuchni zjebutały i prądu w nich nie ma, nie mamy pojęcia dlaczego tak się stało jutro będę musiała do spółdzielni dzwonić niech przychodzą i coś z tym robią!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×