Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Gość vitare
Jeszcze wpadłam na koniec... A od kiedy to monciak jest na wybrzeżu środkowym, miły Babiniczu, hę ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo,jezeli patrzysz od gdanska po szczecin to znaczy ze slupsk albo ustka.....albo wladyslawowo.....ide sprawdzic....fukc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babinicz- a jeśli od szczecina do gdańska? :-D Dobranoc wszystkim! Bawcie się dalej dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Kmicicu pod przykrywką, zapomniłes o Koszalinie, Kołobrzegu i paru wiochach po drodze. :P Zresztą to nie ma znaczenia. Zjazdu znajomych z kafeterii nie będzie, nie na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitare.....ciezko tak ustalic ten srodek wybrzeza,ale jak dla mnie to Darlowo chyba.... a kto powiedzial ze nie bedzie????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemal zawsze jak czytam posty Babinicza, mam wrażenie że to małolat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Babiniczu bez przykrywki - ano dlatego,że ludzie, którzy tu piszą przeważnie są strasznie poranieni, a niektórzy, tak jak ja, maja problemy w kontaktach międzyludzkich. Ja siebie na żadnym spędzie nie wyobrażam, szlag by mnie trafił. Mam jedna drobną uwagę, przyjmij ją bez urazy. Na tym topiku każdy trochę o sobie pisze, o swojej samotności, o jej postrzeganiu. Ty nie napisałeś nic. Chodzi mi o to,że przynajmniej ja nie chciałabym ,żeby ten fajny topik zamienił się w teren łowiecki. Ktoś może pomyślec, że samotne kobiety po 40-tce będą łatwym łupem, bo takie nieszczęśliwe, niedopieszczone, nieprzytulane....i że rzucą się na każdego, kto okaże im zainteresowanie. Rozumiesz, o co mi chodzi? ;) Portale randkowe są w sieci, a ten topik ma byc w założeniu czymś innym ( no chyba,że źle odczytuję intencje salix). Napisz coś o sobie, o swojej samotności ( bo zakładam,że jesteś samotny, skoro tu wszedłeś). Wiesz, to tak na marginesie, nic osobistego....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pokolei....jestem w zwiazku aczkolwiek czuje sie samotny,prawdopodobnie za pare miesiecy technicznie bede samotny... bardzo malo jest topikow dla ludzi 40- letnich wiec dlatego tu zawitalem..... nie mieszkam w polsce i piszac na kafe mam taka radoche ze moge z polakami popisac.... to ze jestesci po przejsciach i rany sie jeszcze nie zagoily,nie znaczy ze nie mozna sobie poprawic nastroju humorem..... bez obrazy .....ale gdybym tutaj polowal na kobiete to raczej wybral bym topik z 30 tkami..... narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Kmicicu, niepotrzebnie sie unosisz. :) Dobrze, że napisałeś coś o sobie. Ja trochę wiem o emigracji i wiem, jak bywa ciężka. Zostań i pisz, toż nikt cie nie wygania. :) Bardzo dobrze,że są tu tez mężczyźni, to daje szerszą perespektywę i uzmysławia inny punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Zuzka - i właśnie dlatego ja już z nikim nie chciałabym sie związać. Przypomina mi sie piosenka Bułata Okudżawy: " Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży. Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi. A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz i walizki ma spakowane już". Te ostatnie miłości w życiu tak sie często kończą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży. Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi. A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz i walizki ma spakowane już" :D Śmieję się bo nawet miałem ją w stopce w wykonaniu bodajże Machalicy. 🖐️ Ja też nie liczę na żadną miłość, wręcz się boję.. ;) Jest dobrze, mnie przynajmniej, nie narzekam na samotność. Moje dzieci też żyją własnym życiem.. 27 i 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuzka Tak trzymaj. Musisz mocno wierzyć a miłość na pewno przyjdzie! Jeśli nie chcesz, nie potrafisz być sama to nie zamykaj się w swojej samotności. Zostałaś zraniona lecz czasem niestety trzeba pocierpieć zanim spotka się tego właściwego. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitare - jasno się zdeklarowałyśmy, że nie chcemy więcej się zakochać, ale jak widać są samotnicy, którzy ciągle jeszcze szukają... Mamy tutaj przekrój różnego postrzegania samotności i to jest fajne. Babinicz ostro pojechał po czterdziestkach... nie umiem pokazać języka :( Dzisiaj napracowałam się w ogrodzie jak dzika i jestem szczęśliwa!!! W pełni zgadzam się z Chińczykami którzy mawiają: Chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się, Chcesz być szczęśliwy jeden rok - ożeń się, Chcesz być szczęśliwy całe życie - załóż sobie ogród. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, :)) znam to powiedzenie w bardziej wulgarnej wersji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Ja dziś się tylko uśmiechem przywitam ze wszystkimi. A zatem - :) Zuzko, czytałam twój topik na rozwodnikach, jestem autorką jednej z wypowiedzi (nie, nie babcia terenia, ta druga). Ja na temat miłości wypowiadać się raczej bym nie chciała, mam dość rewolucyjne poglądy i jak je przedstawiam, to ludzie pukają się w czoło, uważając mnie za nienormalną. Na pewno łatwiej by było na świecie, gdyby tzw. miłości w ogóle nie było i nie uważam jej za jakiekolwiek dobro - wręcz przeciwnie. To tylko ideologiczna nadbudowa nad biologiczną bazą ( pamiętacie ekonomię poltyczną socjalizmu ? :) ). Więcej z nią nieporozumień niż korzyści z niej wypływających. Bilans zysków i strat zdecydowanie na niekorzyść dla miłości. Ja, od kiedy wyzbyłam się mrzonek o miłości żyję lepiej, spokojniej, bez stresów, bez tej całej szopki. Rozumiem jednak ludzi, dla których jest ważna, bo dla mnie też kiedyś była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się" - nie sprawdza się...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pogoda barowa, przynajmniej u mnie. Tak sobie pomyślałam, że posiedziałabym przy barze i pogadałabym z barmanem - psychologiem o życiu, jak ci samotnicy z filmów. Żałuję, że nie mieszkam w dużym mieście, gdzie człowiek może być anonimowy. W mojej mieścinie człowiek samotny powinien być zgorzkniały, łypać zazdrosnym okiem na szczęśliwe rodziny, udzielać się w jakimś kółku parafialnym i przepraszać, że żyje. Figa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Pozdrawiam. Miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×