Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Gość booogusia
No nie wiem Zuzka: "Przerobiłam też chomiki,świnki morskie,papugi faliste,nimfy i wodnego żółwia plus 3 psy.Wszystkie już hasają po zielonych pastwiskach" A ptaszka to kto udusił? A kotka z miłości? Albo pikok: "Zasuszyłam świnkę morską" Że o utopionej rybce nie wspomnę :) I kilku ugotowanych rybkach :) Niebezpiecznie z Wami przebywać. Idę spać. I lepiej niech mi się nic nie śni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam wsztstkie dziewczęta Uwielbiam ten topik. poczytalam sobie i dzień stał sie o wiele piękniejszy, abstrachując od tego że ze smiechu bolą mnie kości policzkowe:) Donosze że Jarek napewno niema nowej niszczarki, zrobiłam wywiad. Nowej niszczarki brak. :) Jaką macie pogodę, u mnie dziś chłodno i zbiera się na deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, tylko weszłam i już płaczę ze śmiechu oczywiście. Zuzka wyszłaś na kata :D patrz, boogusia boi się z nami jechać, ale moze się skusi jak jej zaproponujemy pierwszeństwo w bliskim kontakcie z niszczarką. :D Co Ty na to? Sylwia , musisz w takim razie wybadać skąd u Jarka taki dobry nastrój :) U mnie tak jakby chciało się chmurzyć ale narazie to tylko zamiary ..:) Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka Wszystkie tłumaczenia przyjmuję, tylko wytłumacz mi prosze , po co upijałaś rybkę? Słonko wyszło, dyrektorów niema, życie jest piękne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, nie zwalaj wszystkiego na Zuzkę, Zuzka rybki nieświadomie ugotowała , a to erzulie upiła rybke. :) :) Ja dzisiaj też ma raczej błogi spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Wielkie sorry Zuzka Wybacz, ale pogubiłam sie w makabreskach. SOORY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka, zrob to koniecznie i opowiedz wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - jest taki portal, czy coś pod hasłem "zrobię to " A więc wpisz się tam : - puszczę kotka z puszką przywiązaną do ogonka. :D :D :D :D Jak nas towarzystwo opieki nad zwierzątkami namierzy to Sylwia pamiętaj posyłaj paczki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Nawet bede jeżdzić na widzenia. Jak posadzą Zuzke na Rakowieckiej to bedę miała po drodze do pracy, a jak na Białołęce to w drodze do domu do niej wpadnę. :) Zuzka będzie fajosko. I jakies fanty na wymiane ci przywioze, do tego więźnia znaczy się:) A tak poważniej trochę , to polecam dzisiejsze wydanie Duzego Formaty w Gazecie Wyborczej i pierwsz artykuł. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka oplułam monitor za smiechu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Wspomnienia niezatarte") A wszystko dzięki zwirzątkom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no tak za ptaszka - cokolwiek by ptaszek nie oznaczał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana za taki wyczyn :D będziesz miała w więźniu duuuuuuże poważanie, a jeszcze jak mimochodem wtrącisz coś o amputowniu :D:D:D Sylwia :D tylko nie pluj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Jak mam nie pluć!!! Co trochę przeczytam waszych wypowiedzi to mam minitor opluty:):):) Siedzieć za amputację ptaszyny, ho ho to nie byle co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Wraz z karcerem orzeźwiającą kapiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuza , to jakby dla mojego Jaśka :D:D:D Sylwia , a co ty tak cicho siedzisz , już myślałam że Jarek wciągnął cię do piwnicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
:):):) O Matko Bosko co za utwór:) O piwnicy cisza:( Jarek siedzi w necie i nic nie mówi niemogę za często tu wchodzić bo już niemam czym monitora wycierać, co zajrze to go opluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Pikok juz pisze pismo do dyrektora generalnego z prosba o zakup takiej maski:):):) w ramach umotywowania prosby wpisze link do tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nadzieję, ze szanowny dyrektor zakupi kilka takich masek.:) :) Zaczynam już odczuwać znużenie. Zrobiłam już wszystko co miałam do zrobienia. A do końca jeszcze 2 godziny. Sylwia , ty do której siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Siedzę do 16.15. Właśnie zastąpiłam koleżankę i siedze w sekretariacie. Obsługuję dwóch Dyrektorów, Jakkolwiek by to nie zabrzmiało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tłumacz się. Już my wiemy co znaczy obsługiwać :) :) Przystojni chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Jedem przystojny, młody ale bardzo nieprzyjemny, drugi mało przystojny, otyły, niski ale bardzo miły i sympatyczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany, trzeba by to porozkręcać i poskładać w jednego : przystojnego i miłego .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Wystarczy mi ten mało przystojny ale miły. Bardzo go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od chyba 20 lat jestem sekretarką. Oj przeleciałam ( jakkolwiek by to nie zabrzmiało :D ) już kilku dyrektorów, prezesów i szefowe. Teraz mam spokojnego człowieka, który do niczego się nie wtrąca. :) Ale bywało różnie, generalnie jednak wolę faceta na szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz modlitwę asystentek? jak nie to prześlę ci na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×