Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Gość sylwia7220
pikok prześlij mi proszę. Ja jestem kadrową ale zastępuję koleżankę jak jest taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Dzięki, przekażę. Lecę do domu. Do wieczorka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
No i znów ja ja przyszłam to nikogo nie ma. Dziewczyny, bardzo proszę o popołudniowe sesje, ja w pracy nie mogę pisać, a dala od neta jestem. Ot, takie niedogodności :( Jak na samotną osobę przystało wróciłam z pracy, włączyłam komputer i właśnie sobie zajadam obiad w Waszym towarzystwie :) Czytam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj czytaj, jest co :) ja już na wylocie z pracy. Drugą turę mam wieczorem :) w domu. A teraz idę na działeczkę odpocząć i oczy zawiesić na zielonym kolorze. :) :) podobno bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądać brzydulę
tę dziwkę?????? Tylko inne dziwki to oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie poszłam na działkę, zachmurzyło się . A więc siedzę i nagrywam dalej. To jest takie zaj.....że mam słuchawki na uszach na ful. :):) Booogusia, zjadłaś obiad spokojnie, czy oplułaś monitor tak jak Sylwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
witam dziewczynki Niema to jak wieczorny odpoczynek, leżę i dogorywam po sałatce z makreli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Co przegrywasz pikok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest muza "dinozaurów" , sama nie wiem, z płyt analogowych , całe albumy. Nie znam się na tym ale niektóre kawałki zaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza :) jeszcze nie doszłam do sklepu :) Zostałam zaatakowana przez gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Hej. Znów tu jestem :) Sylwia, co z tą sałatką było nie tak? Pikok. Wróciłaś już ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanion
gdyby nie neostrada to bym zwariował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłam i siedzą o suchym pys.....:) Zostałam "zaatakowana" przez własne dziecko, że mam obejrzeć to i to i jeszcze tamto ... :) I sklep już zamknięty a do Żabki mi się nie chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
A ja się właśnie obżeram kisielkiem błyskawicznym - marki nie podam, bo za reklamę mi nie płacą :) Dodaję troszkę świeżych owocków i jest pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagle zrobił mi się spokój. GG zamilkło, poczta pusta, skończylam nagrywać i chyba powietrze ze mnie zeszło jak z lalki dmuchanej. :) boogusia a ty jakie strony reprezentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Ja z centralnej polski pochodzę :) , Pikok. Zuzka. A Twoje zwierzaczki jeszcze żywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny, zmykam już od tego kompa. Dość na dzisiaj. Już mnie oczy bolą. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia.
Zuzka, Ty uważaj żeby Cię sąsiedzi nie zakablowali :-P I ja idę spać. Dobrej nocki, dziewuszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam dziewczynki Wczoraj zostałam wypędzona od komputera, nie mam szans z młodzieżą. Boogusia z sałatką wszystko ok, tylko ja jestem obzartuch. Pyszna sałatka. Nareszcie piątek, uwielbiam piątek. Nawet z tej okazji założyłam bluzkę z wiekszym dekoldem. Jeszcze kilka godzin i bedę wolnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka Konieczie napisz czy twoje zwierzątka żyją. Trochę się o nie martwię:) Boogusia a konkretnie jakie strony centralnej polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj piątek, za pasem weekend . Ale i tak mnie nikt nie przebije :D:D Dla mnie już prawie urlop :):):):) Sylwia jak Ci się podoba modlitwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Pikok Modlitwa super. Dałam ją koleżance, obśmiaą się po pachy. Jaki urlop? Kto dał Ci urlop? Prosze przesłać wniosek do kadrowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przynisłam tą modlitwę z jakiegoś kursu, oczywiscia dałam ją szefowi. Wisi u niego na tablicy do dzisiaj :D:D Szanowna kadrowo - ja muszę na urlopik. 1. Jasio - wykończył mnie psychicznie 2. Praca - wynudziła mnie 3. Facet - ileż można 4. Nowy flircik wskazany 5. no a tak ogólnie chciałabym sobie przedłużyć gwarancję Proszę o zrozumienie , już Beskidy na mnie czekają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Wybierz się na spacer do parku albo lasu , tam gdzie ostatnio chodziałaś, albo na zakupy i wywal z je z siateczki pod nogi komuś odpowiedniemu :):) A masz puszeczkę , żeby przywiązać do ogonka? Słonko ładnie świeci, a mnie już głupawka bierze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
pikok Urlop udzielony. Boskidy, ja też chcę w Beskidy!!!!!! Kim jest Jasio? Zuza Pomysł z zakupami przedi:) A moze pomysl o jakims weterynarzu, masz tyle zwierzątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×