Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Gość sylwia7220
Zuzka łzy mi leca, dziewczyno:) ze smiechu. Powiedz mi co Ty pijesz rano, też sobie to kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Hahahahahahahaha Prosze cie zuzka, ja muszę pracować, a przez te łzy nic nie widzę.Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym raczej nigdy nie miałam kłopotow :D Tak jakoś wszystko mi się kojarzyło z jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Do wszystkich dziewcząt Jak zorganizujemy sobie sabacik, to niszczareczka będzie w planie imprezy. A tak ku przypomnieniu, niszczareczka służy do tego żeby można było sobie pobzykać. Tak powiedział wczoraj kolega Jarek. A on wie co mówi, ostatni tydzień spędził z w/w niszczarką.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Teraz moja wyobraźnia zadziałała. Już go widzę z tą niszczarką :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Powiem wam że siedział w tej piwnicy całymi dniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka niszczareczka przynajmniej nie wymaga gry wstępnej, o co ( a raczej brak ) zawsze inne kobiety narzekają. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadsa
mi sie wszystko z sexem kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zobaczci jak to jest, jedna niczszarka a tyle radości:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, a kolega nie stracił pracy? Skoro przestał być operatorem niszczarki dokumentów to co mu zaproponowano? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Nie wiem, ale dalej siedzi w piwnicy. Moze w ramach pocieszenia po niszczarce dostał jakies fajne urządzonko. , i nic mi nie powiedział tylko sam sie delektuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Jarek powiedział ze nie dostał innego urządzonka, ale jest dziwnie zadowolony. Nie wierzę mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze w tej piwnicy mieszka jakieś zwierzątko? taki np mały milusi sierściuszek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze malutka , nowiutka niszczareczka :) Na stoliczku już postawiłam winko na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie zrobiłam się strasznie znudzona. Jednak nic nie robienie przez 8 godzin wyczerpuje.:)ale zaraz się zmywam i idę na działeczkę sprawdzić jak moża róża zakwita. Wieczorkiem powinnać zawitać jak zwykle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jestem na stanowisku. Nagrywam płyty z analogów na kompa. Ło rany jakie to piekne. Nie mam jak przekazać . Musicie uwierzyć na słowo :) Byłam na działce, moja rózia się"puściła". Piękne ma kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisuję z płyty : Barclay James HARVEST, CONETOEARTH nie widzę daty. Mój facet kupuje takie cuda za granicą . Moja puszczalska jest cudowna , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobowiązałam się do przegrania kilku (?) płyt zanim wyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
No.... ładnie. Nie było mnie jeden dzionek a tu takie historie. Drogie Panie, Wam to nie powinno się odebrać prawa do opieki nad zwierzętami, jeśli nawet rybki można utopić, to zaduszenia ptaszka już jest drobiazgiem :) Witam nowe Panie. Aleście się rozgadały, ledwo dziś doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogusia mam nadzieję że dostarczyłyśmy ci niezłej rozrywki. Bo jak ja sobie przypomnę jak rechotałam w pracy to jeszcze mnie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Rozrywki dostarczyłyście? Strach mnie obleciał, bo już już chciałam z wami na tę wycieczkę się wybrać. O nie, lepiej nie ryzykować, w tej sytuacji po ekscesach ze zwierzątkami, to ja się jeszcze zastanowię. Co prawda nikt mnie nie zapraszał, ale się sama chciałam wprosić jako rezydentka z tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×