Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość a-nnna
on 17maj 64 nie...to nie jest zwykły romans...wierz mi i prosze,spojrz nam w karty raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Dziękuję bardzo wróżko ... Ale naprawdę nie wiem, jak się za to zabrać .. Nie ma dla mnie żadnych wskazówek? Jeśli jest daleko na wakacjach, to może nie wziął telefonu ... ale jeśli zmienił nr ... to nie wiem jak ... :( Nowego adresu nie znam, bo nie pojechałam do niego ... mimo nalegań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzo prosze
ja sie przypomne krzysztof 25,07,1983 czy uda nam się wyprowadzić od teściów?? i czy pisane jest nam więcje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Starlla" najblizsza przyszlosc pokazuje zagranice! a studia naprwde nie wiem, nie mam nic konkretnego! napewno wez pod uwage JEZYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..." On naprawde liczy na wyjasnienia jakies sytuacji co ci wyloze karty to wychodzi to na pierwszy rzut!...moze taka malo wrozbiarska rada: sprawdz nasza klase gdyz ten portal juz wilu polaczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix
Olivio a czy mozesz mi wywrozyc czy zdam mature i czy dostane sie na studia ? bardzo cie prosze:* Kasia 8.04.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina14.02.86 Marcin10.01.81
Wróżko no powiedz prosze ile tych dzieci mieć będziemy i kiedy możemy się spodziewać pierwszego?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Wawa
ja 16.11.1981 on 11.08.1975 czy bedziemy szczesliwi i kiedy bedziemy miec dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici 100
Kochana Wróżko prosze o odpowiedż Str 23 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatka21
Dziękuję Olivio. Jeszcze jedno pytanie. Edyta, 21.09.1974r. Czy znajdę niedługo nową pracę? W jakiej branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Wawa
Agnieszka , Robert to imiona do dat wyzej (16.11.1981/11.08.1975)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baardzo ładnie proszę
ja też chcę, ja też chce czy mogę? Karola 15.05.86 Kamil 27.02.83 jak wygląda moja przyszłość? co się będzie działo względem uczuc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 22.04.1979
Droga wróżko, przypominam się, bo bardzo zależy mi na odpowiedzi, powiedz mi, co mówią karty na temat moich spraw sercowych i materialnych....widać jakieś szanse na poprawę mojej sytuacji?? Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kasix" tego sie nie da jasno wywrozyc! ale nie widze jakiegos wielkiego stresu w obrebie rozwoju wiec powinno byc ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nie mam latwego zycia niestety... narazie nie mysle zmieniac koloru wlosow ale kto wie co zycie przyniesie... a ten mezczyzna gdzie ja go poznam jak bedzie wygladal bedziemy miec dzieci i za ile go poznam wyjde za niego? jeszcze mam pytanie dlaczego ci wyszlo ze nie mam latwego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zeby osoby pisaly swoje pytania w jednym poscie bo ktos kto co chwile sie o cos dopytuje po prostu wprowadza zamet w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singggg singggg
Wróżko ominęłaś mnie :( Co będzie dalej z nami? Ja Joanna 05.02.1984 on Konrad 11.08.1983.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivia, mozesz mi powiedzieć kiedy bedziemy mieć dziecko? Czy uda nam sie w ciagu 3 miesiecy? I czy dostaniemy mieszkanie służbowe,takie jak chcemy? ( 2pokoje :)) ona 28.05.86 on 06.05.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kici 100" nie potrafie odpowiedziec Ci na pytanie co do egzaminu! Powinniscie dbac o to zeby czesto sie widywac!lekka monotonia u Was! i w prawdzie nie widze u Ciebie innego mezczyzny ale nie jestem pewna w 100% czy to ten jedyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zAAAciekawiona
Ur.22.02.1991.Czy "Ten"z ktorym jestem jest juz na całe życie??Czy skończe szkole(zostały mi 2 lata)?Kiedy ślub i dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabellum
przypominam się nieśmiało ;P witam, pomocy, wskazówki..... chcę zmienić pracę- mam już upatrzoną firmę - i w związku z tym mam pytanie: czy jest szansa na powodzenie (dostanie się), czy zmiana ma sens czy lepiej zostać w firmie gdzie pracuję aktualnie? co z pracą ogólnie? szukać "u kogoś" czy czekać na chwilę i kręcic się żeby otworzyć coś swojego? Urszula - 07.10.78 z góry dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzo prosze
przyopominam ponownie:)krzysztof 25,07,1983 czy uda mi się wyprowadzić od teściów?? i czy pisane jest nam więcje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kosmitka20gt" tak jak ci pisalam dopiero po zmianach osobowych nastapia inne dlatego teraz nie sa ona przodujace w Twoim zyciu i nie wiedze nic na temat partnerow konkretnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×