Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość dyty
eh. a mam jeszcze pytanie odnosnie mojej przyszłosci zawodowej..za rok matura ;/ i ogolnie chciałabym wiedziec jak mi sie w zyciu powiedzie . 16.07.1990 - dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
hmm interesujace.. a mogłabys mi napisac bo to dla mnie wazne czy znam juz ta osobe docelowa? i jakbys mogła to powrozyłabys mojemu koledzy bo mnie o to bardzo prosił Damian 21.08.1986 a Gosia 21.10.1989( czy bede razem)z góry slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula dzieki :) ale nawet i moze sie nie spelnic nie chce tych lez itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kochana
nic nie trafiłaś z jakich kart wrózysz bo to nie mozliwe zebys umiała wrozyc to co napisałs mi ma sie nijak do rzeczywostosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPYTAJKA...
wróżko!!! Odpowiedz na moje pytanie, prosze, bo nie mam czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo.. jeszcze bym chciała wiedzieć co będzie z moimi studiami? czeka mnie jeszcze obrona, czy od razu pójdę na studia magisterskie? czy czeka mnie rok przerwy na jakiś staż?w Polsce czy za granicą może ..CO byłoby najlepsze dla mnie droga Olivio ? przypominam Maria 02.03.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
Staram się nie narzekać i z pokorą przyjmować to co daje los. Tylko czasami brakuje mi już siły na to wszystko. Jestem strasznie nieufna i to mnie gubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja poprosze o odpowiedz;) Katarzyna 02.02.1990 Ernest 24.10.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix
ja Kasia 8.04.91 On Rafał 19.09.87 czy widzisz nas zwiazek w przyszlosci ? czy to juz ten na zawsze? prosze odpisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susssi
Wróżko,czy możesz powiedzieć mi jakiego mężczyzne spotkam??Czy dostane się na studia?i czy z moim zdrowiem wszystko w porządku?Odp prosze:*:*Marta 25.07.1991.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Spotkam wkrótce mężczyzne na całe życie? Anna. 02.05.1985 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici 100
kici 100-str 18- prosi Wrozke ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczegooooooo
ela 19.11.1975 ciagle odpowiadzasz tej osobie czyzby to był twoj napedzacz Topiku COOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkkkkkkkkkkkkkk
wróżko Olivio czy mam jakiekolwiek szanse na Twoją wróżbę. próbuję się przebić i nie mogę moje pytanie Ja Anna 31.05.1984 on Marek 17.11.1982 Kiedy w naszym życiu pojawi się dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na pomarańczowo
ja też chcę, ja też chce:) czy mogę?:) Karola 15.05.86 Kamil 27.02.83 jak wygląda moja przyszłość? co się będzie działo względem uczuc..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sussi" natrafisz na odpowiedzialnego i strszego od siebie mezczyzne! ale stoi on w kartach pod znakiem zapytania tak wiec zalezy to od twoich zyciowych decyzji bo mozesz tez tkwic w czyms beznadziejnym i strscic sznse na wartosciowa osobe! studia napewno zrealizuujesz ale wahasz sie co do kierunku,tak widze! karte zdrowia narazie tlumi wielka rozterka milosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm, tylko ze u mnie z matma kiepsko, dlatego nigdy nie myslalam nawet o przedsiebiorczosci, tylko własnie o public relation, dziennikarstwie jakos lepiej humanistycznie jestem uzdolniona, a co z facetem moich marzen? Bedzie jakis czy nie? I troche mnie zasmuciłas ta podroza we wrzesniu myslałam, ze moze uda mi sie gdzies w siepniu pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1984
Witam, Kiedy zajdę w ciążę? Ile będę mieć dzieci? 07.02.1984 Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżko czy odpowiedziałaś
już na posty ze str 19 i 20? bo nie mogę się połapać w klejnomści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPYTAJKA...
WRÓŻKO!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMINĘŁAŚ MNIE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
z czym będzie związany mój przyszły zawód?? proszę odpowiedz bede bardzo wdzięczna ;) Marta 2.10.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
bardzo prosze o odpowiedź kiedy będę miała dziecko? 07.08.83 oraz jaka jest przyszlosc w naszym zwiazku, mąż 05.08.76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aniołekkkkkkkkkkkkkkk" Ty jestes gotowa na dziecko ale Twoj partner nie nawet jesli myslisz inaczej! Porozmawiaj z nim! Wasze daty pokazuja wiosne jako najlepszy okres na roznego rodzaju zmiany moze i w kwestii dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkkkkkkkkkkkkkk
Olivio bardzo Cie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 19781111
napisałas mi ze pisany mi młodszy ale ja nikogo takiego nie znam kurcze nie rozumiem tego mozesz cos blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kosmitka20gt" nie mam mozliwosci powiedzenia ci czy cos skonczysz! moge tylko wskazac w czym dobrze bys sie odnalazla i tak jak pisalam Ci to ze jestes humanistka niech Cie nie zmyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
OLiViO czy odpisałabyś mi na maila, bardzo lubię te „pogaduchy” z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×