Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość ZAPYTAJKA...
DLACZEGO MNIE POMINĘŁAŚ? BYŁAM PRZED aniołekkkkkkkkkkkkkkk !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia jedna555
czekam i czekam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zostane stara panna? zdam prawko wkoncu bo mam egzamin na dniach, i widzisz mnie na jakis studiach, bo mam poprawke w sierpniu z biologi, a jak ze zdrowiem u mnie, bo jedna wrozka z kafe wywrozyła mi szpital , ale ona nie była taka prawdziwa wrozka, sama mowiła ze ma tylko takie przywidzenia, i jescze jedno jak widzisz jakies mezczyzne ale starszy bogty, biedny w moim wieku cos wiadomo o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cukiereczek01" za duzo imprez i urzywek w towarzystkie..nic Cie przy nich dobrego nie spotka! zmienisz srodowisko zmieni sie tez twoje zycie! nie zapomnij o przyjaciolce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPYTAJKA...
ja też czekam i czekam.....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkkkkkkkkkkkkkk
jestem zszokowana - dokładnie tak jest, tzn. twierdzi, że chce,ale nie może się zdecydować kiedy, a ja czekam i czekam. Mówił nawet o wiośnie !!!!!!!!!!!!!!!!!! życzę Ci miłego dnia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zimno mi" Rodzinie nastapi wiele zmian, poznasz wielu nowych ludzi, rozwiniesz sie pod kontem realizacji samej siebie! Ale zwiazki tylko przelotne...nie twarlsze niz 6 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici 100
Z tej strony Renata 04.04 .88.Czy obecny partner jest mi przeznaczony ?W przyszłosci jaki dom ,rodzina ?Czy zamieszkam w domu nad rzeką ?Kiedy znajde prace w aptece ?Czy zdam egzamin na technika farmacji w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Wróżko powiedz mi jeszcze, czy fakt, że nie widzisz nic więcej w mojej sytuacji może wynikać z tego, że już nie ma odwrotu? Bo mam wątpliwości co do tego, że to zależy ode mnie ... I jeszcze powiedz mi, jak widzisz moje zamieszkanie w nowym miejscu ... W tej miejscowości mieszka facet, który chyba coś do mnie czuł dawno temu, a żal ma do dziś ... Jak to się rozegra? Co on myśli tak naprawdę? Witold 23.06.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek danio
Ja Paulina14.02.86 on Marcin10.01.81 życie uczuciowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koryna malina
gosia 18.03.1985 ile będę miala dzieci i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susssi
Dziękuje ślicznie Olivio!!:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia155
co mnie czeka w przyszlosci i w uczuciach??? Natalia 08 01 1991???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
oLiVio . a mogłabys mi napisac bo to dla mnie wazne czy znam juz ta osobe docelowa? i jakbys mogła to powrozyłabys mojemu koledzy bo mnie o to bardzo prosił Damian 21.08.1986 a Gosia 21.10.1989( czy bede razem)z góry slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio bardzo prosze o odpowiedź kiedy będę miała dziecko? 07.08.83 oraz jaka jest przyszlosc w naszym zwiazku, mąż 05.08.76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to OLIVIA postaw karty na to czy skoncze administracje 3+2 lata bez zadnego powtarzania roku bardzo mi na tym zalezy. Czy mozesz jeszcze sprawdzic w kartach czy spotkam jakiegos mezczyzne, czy bede miala chlopaka, meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zostane stara panna? zdam prawko wkoncu bo mam egzamin na dniach, i widzisz mnie na jakis studiach, bo mam poprawke w sierpniu z biologi, a jak ze zdrowiem u mnie, bo jedna wrozka z kafe wywrozyła mi szpital , ale ona nie była taka prawdziwa wrozka, sama mowiła ze ma tylko takie przywidzenia, i jescze jedno jak widzisz jakies mezczyzne ale starszy bogty, biedny w moim wieku cos wiadomo o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja wróżba jest
nie trafiona nie wiem czy Tylko mi czy innym tez takich glupot nawypisywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze , ze dziewczyny pyata sie cienie czy skoncza studia, jezeli znam poprawke w sieprniu pojde na studia? i czy tez je skoncze bez powtarzania roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno mi
a jak pójdzie mi w przyszłym roku matura? czy dostanę sie na uniwersytet warszawski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ZAPYTAJKA..." to dopiero pierwszy interes i to dzikei pomocy innych! albo dopiero beda pomagać..w kazdym razie widac tutaj czuwająca reke kogos! Nie poniesiesz strat ale to nie bedzie Twoja ostateczna praca szczegolnie gdy juz zalozysz pelna rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kici 100" nie bedziesz zadowolona ze swojej pracy! tak jak irytowala Cie praktyka! Pisana jest Ci duza rodzina, i pelno w Twoim zyciu bedzie przyrody, natury, zwierzat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek danio
Wróżko dlaczego mnie ominełaś ?? Ja Paulina 14.02.86 On Marcin 10.01.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatka21
Dziękuję Olivio. Jeszcze jedno pytanie. Edyta, 21.09.1974r. Czy znajdę niedługo nową pracę? W jakiej branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia jedna555
dlaczego mnie omijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cecylia jedna555" pytasz o mieszkanie ale Twoja przyszlosc pisana jest w domu! i widze duza chec posiadania ktora moze pokrzyzowac nie ktore plany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×