Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

"Starlla " caly czas cos Cie martwi ale nie potrzebnie bo stanie sie zupelnie odwrotnie niz sadzisz! bardzo mocno kochasz i to daje ci ogromna sile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkkkkkkkkkkkkkk
Anna Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketing w turystyce? ja bym to wogole skonczyla? przeciez ja z matmy nic nie umiem a sprawdz czy administracje bym skonczyla i czy to jest dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno mi
co wydarzy się w moim życiu w ciągu najbliższych dwóch - trzech lat? co wydarzy się dobrego? kobieta, 20.03.91 z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici 100
Kici 100 - prosi dobra Wrozke ..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiulka2345" w Twojej sytuacji karty mam rozbieżne gdyż masz wybór a mało osob go ma tak naprawde! jedna opcja to bycie z tym mezczyzna-tak doczekalabys sie slub( ale bedzie to bardzo nie szczesliwy zwiazek ) i w porzyszlosci i tak wejdziesz na ta druga droge poznajac osobe niosaca Ci szczescie a druga opcja to mozliwosc ucieczki od kilku lat nie szczescia rezygnujac z tego mezczyzny poznasz osobe docelowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez10" zwiazek przyspozy Ci wiele lez ale nie sadze zeby nawet za kilka lat karty pokazaly innego partnera bo jestes przywiazana do tego mezczyzny! Dziecka za rok napewno nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix
czy mogłabyś mi powrózyć czy widzisz moj obecny zwiazek z partnerem w przyszłosci ? odpisz proszę, juz chyba z 10 razy prosze o wrozbe i nic :( bardzo mi na niej zalezy :(:( Ja Kasia 8 04 91 On Rafał 19 09 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hipnotyczne spojrzenie" moze wlasnie dlatego ze pisane Ci sa luzne zwiazki ( w duzej ilosci) i wtedy zwizek malzenski mozemy odczytac odwrotnie jako pelne wyzwolenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatka21
Witam Olivio, Edyta, 21.09.1974r Kiedy spotkam kogos z kim stworze normalny i trwały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) 01.11.1972 czy wbędę miała jeszcze jedno dziecko? jak wyglądać będzie w najbliższym czasie moja sytuacja finansowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ela 19.11.1975" wiara w siebie to podstawa osiagniecia szczescia w zyciu! kazdy z Nas jest tutaj gdyz ma wyznaczone jakies zadanie na siwiecie do spelnienia dlatego nigdy nie mozna sie poddawac i narzekaz! NIC NIE DZIEJE SIE BEZ POWODU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
kiedy będę miała dziecko? 07.08.83 oraz jaka jest przyszlosc w naszym zwiazku, mąż 05.08.76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm, tylk ze u mnie z matma kiepsko, dlatego nigdy nie myslalam nawet o przedsiebiorczosci, tylko własnie o public relation, dziennikarstwie jakos lepiej humanistycznie jestem uzdolniona, a co z facetem moich marzen? Bedzie jakis czy nie? I troche mnie zasmuciłas ta podroza we wrzesniu myslałam, ze moze uda mi sie gdzies w siepniu pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżko a posty
na które aktualnie odpisujesz pochodzą ze strony...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez 10 nie dziekuje sie za wrozbe!! przynajmnije tak słyszałam bo si nie spełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
z czym będzie sie wiązał mój przyszły zawód? marta 2.10.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nnna
witaj..mam życiowy dylemat..ja ur 30.stycz.66r oboje jestesmy numerologiczne ósemki ale oboje w związkach:( ale wiem,ze jestesmy dla siebie.. czy bedziemy razem? czy uda nam sie stworzyc związek? czy on kocha naprawde? to bardzo wazne dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix
czy mogłabyś mi powrózyć czy widzisz moj obecny zwiazek z partnerem w przyszłosci ? odpisz proszę, juz chyba z 10 razy prosze o wrozbe i nic bardzo mi na niej zalezy Ja Kasia 8 04 91 On Rafał 19 09 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPYTAJKA...
05.08.1987, Emilia CZY MOJA FIRMA PRZEZ DŁUŻSZY CZAS UTRZYMA SIĘ NA RYNKU I CZY BĘDZIE PRZYNOSIĆ WYSOKIE DOCHODY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"koryna malina" pierwsze plany malzenskie lub moga to byc jedynie Twoje marzenia nie widze dokladnie legna w gruzach! Malzenstwo czeka Cie przed 30 rokiem zycia ale nie wiem kiedy dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia jedna555
czy kupie sobie mieszkanie w tym roku? jak moje finanse 20 05 1975 cecylia Byłam duzo wczesniej pominełas mnie czekam na wróżbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" aaaallllaaaa" zdanie jakiegos waznego egzaminu w zyciu! nie wiem czy to studia czy moze poprostu bardzo dobrze odebrane cv...gdyz karty jasno nie wskazuja! Bylas lub bedziesz za granica?! duzy wplyw na Twoje zycie bedzie mialo cos zwizanego z obcym krajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkkkkkkkkkkkkkk
Wróżko Olivio, chciałabym prosić Cię o wróżbę dla mnie Ja Anna 31.05.1984 On Marek 17.11.1982 Kiedy w naszym życiu pojawi się dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×