Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość dzisiaj na pomarańczowo
ja też chcę, ja też chce czy mogę?:) Karola 15.05.86 Kamil 27.02.83 jak wygląda moja przyszłość? co się będzie działo względem uczuc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to OLIVIA postaw karty na to czy skoncze administracje 3+2 lata bez zadnego powtarzania roku bardzo mi na tym zalezy. Czy mozesz jeszcze sprawdzic w kartach czy spotkam jakiegos mezczyzne, czy bede miala chlopaka, meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIZEKUJE opieram sie juz 2 lata i duzo mnie to kosztuje emocji . jesli to nie trud - czy obecny zwiazek w ktorym jestem ulegnie poprwawie i czy bede miala dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lula_90" nie zobacze nigdy efektu egzaminu bo nie mam takiej mozliwosci! moge tylko dawac wskazowki ktore niosa karty!a prawko-wymuszasz pierwszenstwo! Troche jak w zyciu i dlatego milosc szybko nie przyjdzie ale nie bedziesz samotna! Nie widze nic konkretnego na temat mezczyzny jest za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 01.11.1972 czy wbędę miała jeszcze jedno dziecko? jak wyglądać będzie w najbliższym czasie moja sytuacja finansowa? mnie też pominęłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia jedna555
ale chec posiadania czego tego własnie mieszkania? Bo nie do końca rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatka21
Dziękuję Olivio. Jeszcze jedno pytanie. Edyta, 21.09.1974r. Czy znajdę niedługo nową pracę? W jakiej branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia jedna555
odpowiedz na moje pytanie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana-montana
Eliza 08.02.1977r czy w ty roku znajde prace? jak tak to kiedy ? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola, 13.06.1987 co powinnam zrobic? isc na studia magisterskie od razu czy zrobic sobie rok przerwy w nauce i isc do pracy? co bedzie dla mnie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek danio
Olivia Venus dlaczego mnie znowu ominełaś?? :( Powiedz co widzą karty życie jak z bajki lub prawie jak z bajki czy kompletna patologia?? Ja Paulina 14.02.86 On Marcin 10.01.81 Prosze no wywróż mi coś dobrego :) Czy będzie dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Ominelas mnie:( Jeszcze raz prosze o wrozbe Anna 02.05.1985 Jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia jedna555
no i wrozka mi nie odp:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Cecylia jedna555\" nie potrafie bardziej sprecyzowac ale ale i tak pewnie zycia poczujesz majac dom nie mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koryna malina
chyba mnie pominęłas:( ile bede miec dzieci i kiedy? 18.03.1985 gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to OLIVIA postaw karty na to czy skoncze administracje 3+2 lata bez zadnego powtarzania roku bardzo mi na tym zalezy. Czy mozesz jeszcze sprawdzic w kartach czy spotkam jakiegos mezczyzne, czy bede miala chlopaka, meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"serek danio" jedyne co u Was problemem to brak szacunku i wybuchowosc! Razem bedziecie juz napewno gdyz ani on ani Ty nie ma drodze innej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nnna
wrózko miła jestem na str 20 czy moge sie upomniec? bo mnie przeoczyłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 01.11.1972 czy wbędę miała jeszcze jedno dziecko? jak wyglądać będzie w najbliższym czasie moja sytuacja finansowa? mnie też pominęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
oLiVio . a mogłabys mi napisac bo to dla mnie wazne czy znam juz ta osobe docelowa? i jakbys mogła to powrozyłabys mojemu koledzy bo mnie o to bardzo prosił Damian 21.08.1986 a Gosia 21.10.1989( czy bede razem)z góry slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek danio
Wybuchowość może i tak (chociaż polemizowałabym) ale brak szacunku??Niebardzo rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana wrózko
nie mam pracy juz za długo po prostu sił mi brak nic sie składa tego którego kocham niechce mnie mieszkam z tesciami masakra moze powedz chociaz kiedy prace znajde zoodiaklny byk blondynka 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"koryna malina" twoje karty malo mowia! wiele zmian nastapi do 30 roku zycia ale nie moge sprecyzowac, nie chce powiedziec czegos za duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to OLIVIA postaw karty na to czy skoncze administracje 3+2 lata bez zadnego powtarzania roku bardzo mi na tym zalezy. Czy mozesz jeszcze sprawdzic w kartach czy spotkam jakiegos mezczyzne, czy bede miala chlopaka, meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia72 powiedz
ja 11-03-72 on 14-06-75 czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU wrozko, ty jestes niesamowita!!!!!! mialam egzamin tydzien temu i oblaam za wymuszanie pierwszenstwa, a przepraszam , ze ci tak głowe zawracam, ale widzisz mnie na tych studiach?, bo boje sie, ze tej poprawki nie zdam i jak mnie widzisz to powiedz mi czy duzo bede sie uczyła, czy raczej bede prowadzic imprezowe zycie, albo jakies romanse krortkie czy widzisz? Czy poznam nowych ludzi? Czy bede szczesliwa, i czy zaznma choc troche biedy czy jednak szybko znajde prace i bede utrzymywała sie sama, odpowiedz mi prosze, zaleyz mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a-nnna" potrzebuje jego date urodzin! ale u samej ciebie widze jedynie romans z wilkim emocjonalnym zaangazowniem wiec sadze ze nawet wrozac wam w parze nie wyjdzie nic wiecej poza schadzkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana-montana
to jeszcze raz ja Eliza 08.02.1977r czy w tym roku znajde prace? jak tak to kiedy ? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabellum
witam, pomocy, wskazówki..... chcę zmienić pracę- mam już upatrzoną firmę - i w związku z tym mam pytanie: czy jest szansa na powodzenie (dostanie się), czy zmiana ma sens czy lepiej zostać w firmie gdzie pracuję aktualnie? Urszula - 07.10.78 z góry dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×