Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość Marta 19781111
jestem kilka stron wczesniej prosze powrózmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
Witamy witamy długo oczekiwanego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Katarzynaa K" w Twoich kartach najwiecej miejsca jak narazie zajmuja plany slub lub sa to marzenia o nim! dziecko pojawi sie w najmniej spodziewanym momencie! Duzo w Tobie watpliwosci i karty nie chca wiele mi pokazac! nie widze ani ilosci dzieci ani tym bardziej ich plci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
OLiViO znów Ci zawracam głowę, ale czy możesz mi coś podpowiedzieć na temat mojej sytuacji finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
W ramach przypomnienia ... Ilona 18.03.1978 i Tomasz 15.08.1975 Zastanawiam się, czy wyjechał na wakacje? Czy zmienił nr telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwio,po Twojej odpowiedzi znów nakrecilam sie na dziecko choc rozsadek podpowiada ze przeciez i tak nic z tego....o dzidziusia staramy sie juz od prawie 8 dlugich jak cholera miesiecy..... Powturze i prosze o odpowiedz natalia 30.11.1983 lukasz 20.03.1985 czy nasza rodzina w koncu sie powiekszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ela 19.11.1975" stabilizacaje i byt zapewnia Twoj maz! Duzo zmartwien nad Wami wisi ktore znikna i wtedy takze dostrzeżesz wszytko w innych barwach! niestety nie widze w kartach zebys pracowala! a moze czesto zmienialas prace i dlatego tak tutaj mam namieszane! Jestes specyficznym przypadkiem! zaslugujesz na szczescie! jak narazie wydaje ci sie odlegle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
WItam.. Wczoraj mi cos powrozyłas za co dziekuje, dzis czekam na Ciebie bo mam kilka pytan, bardzo mi zlaezy na ich odpowiedzi.. Dziekuje serdecznie za wrozbe aczkowielk mam kilka pytan i bylabym bardzo wdzieczna za uzyskanie na nie odpowiedzi otoz ile mam czekac az wrescie cos zrozumie.MIeszkalismy razem ale sie wypriwdział bo chciał oddpoczynku i jak m napisał ze po tym moze sie to polepszy,ze potrzebuje czasu..i co mam rozumic porzez ta zazdrosc czyli jest z kims teraz a mnie traktuje jako kolo zapasowe ? inna droge? Dziekuje za odpowiedz ;*;*przypominam date urodzin Kasia 11.10.1988 Marcin 22.05.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nataliuś" dziecko w kartach mam tak ulozone jakby mialo byc juz teraz! Za duzo myslisz o tym! staranie sie o dziecko nie moze byc mechaniczne! to musi byc spontaniczna przyjemnosc! dziecko u Ceibie napewno pojawia sie w to lato! Radzilabym, skoro sa problemy! wyjechac za granice! najlepiej graecja, chorwacja!Klimat bardzo sprzyja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakasiaaa
20.12.1984 czy znajdę stałą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj,Oliwio wiem o tym......tylko jak tu o tym nie myslec.....dzieki,pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici 100
Witam Wrozke .!.Z tej strony Renata 04.04 .88.Czy obecny partner jest mi przeznaczony ?W przyszłosci jaki dom ,rodzina ?Czy zamieszkam w domu nad rzeką ?Kiedy znajde prace w aptece ?Czy zdam egzamin na technika farmacji w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
Ja nie ujestem "hultajem" :) pracuję nieprzerwanie od 8 lat w jednej pracy. A dla czego piszesz o mnie że jestem "specyficznym przypadkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MBaaa
monika 16.04.1975 piotr 28.11.1975 czy czeka nas wspolna przyszlosc?? dziecko?? lepsza praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnotyczne spojrzenie
czy coś będzie z tej znajomości,podobam mu się? kinga 7.11.982 marcin 17.11.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..." przy rozkladaniu Twoich kart zastanawiam sie nad Twoja osoba gdyz powiedzialas o mezu ale karty nie pokazuja do niego zadnego uczucia! Tylko rocznikowo pasuje do osoby przy ktorej serce mocniej by zabilo! Nie widze nic na temat tego mezczyzny procz tego ze ma dosc dobre dochody finansowe i ze Ciebie wspomina jako bardzo dobra kochanke! Twoje decyzje tu sa klucxzowe i karty mi sie nie otworza dopuki Ty czegos nie zdecydujesz! czy warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyty
dostene wrozbe wkoncu ? :( czy spotkam w te wakacje kogos z kim stworze wreszcie normalny zwiazek? dominika 16.07.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ela 19.11.1975" Moze praca jest u Ciebie na takim porzadku dziennym ze karty nic na jej temat nie chca mowic!..dziwne.."specyficzna" bo istnieja chyba gora 3 powody ktore blokuja u ciebie usmiech i pelnie szczescia! widze jednak dobra nowine ktora bedziesz obdarowywac najblizszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałas mi, ze widzisz mnie w handlu a public relation i reklamy to tez zalicza sie do handlu? a w Tv mnie nie widzisz?? jescze raz ci podam dane 17.03.1990 magdalena, albo jakas praca czeka na mnie w mediach? bede bogata? i czy spotkam faceta swoich marzen? wyjade gdzies na te wakacje? bo miałam pełno planow ale wszytsko sie sypneło i teraz jestem w kropce bo nie wiem czy gdzies wyjade, prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
Już się boję dalej pytać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiulka2345" Niestety to co tutaj wychodzi u boku tego partnera nie wrozy Ci dobrej przyszlosci! On wykorzysta fakt iz wrocisz do niego bez pretensji po tym jak on chcial odpoczac! wiele od niego wymagalas i teraz postanowil Cie "wytresowac" ... brakuje Ci go i dlatego moze na sile bedziesz przymykac oko na rozne nie mile wiesci! ale to niczego nie ejst warte! Karty widza mozliwosc bycia z nim ale w nie szczesciu na dluzsza mete! powinnas zrezugnowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Hmm ... no tak, ale nie wiem, czy jeszcze kontakt da się odtworzyć ... on jest pod tym względem bardzo trudny ... Chyba wiadomość do niego nie dotarła ... bo nie dostałam potwierdzenia .. Albo ma wyłączony telefon - może wyjechał na wakacje ... albo zmienił nr telefonu ... Stać go na tak gwałtowne ruchy ... :( Co do mnie jako kochanki, to nie wiem ... aczkolwiek wiem, że kobieciarzem nie jest ... długo studiuje kobiety, zanim się zdecyduje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Olivio co mnie czeka w najbliższej przyszłości? Maria 02.03.1987 Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dyty" wile jeszcze zwiazkow przed Toba! Napewno w tym roku nie bedziesz z nikim kto jest Ci docelowo pisany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×