Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

" ela 19.11.1975" Moja droga wrozby nie maja wywolywac strachu wiec jesli taki czujesz to masz racje nie zadawaj pytan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkkkkkkkkkkkkkk
JA 31.05.1984 On 17.11.1982 Kiedy pojawi się w naszym życiu dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakasiaaa
20.12.1984 czy znajdę stałą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Marta 19781111" bylas mocno zakochana! zadna kolejna znajomosc nie przyniesie Ci tylu emocji! pozbadz sie zalu bo pisany jest Ci mezczyzna! mlodszy od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywne rozczarowanie? czyli miło się zaskoczę, tak? czy karty mówią coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałas mi, ze widzisz mnie w handlu a public relation i reklamy to tez zalicza sie do handlu? a w Tv mnie nie widzisz?? jescze raz ci podam dane 17.03.1990 magdalena, albo jakas praca czeka na mnie w mediach? bede bogata? i czy spotkam faceta swoich marzen? wyjade gdzies na te wakacje? bo miałam pełno planow ale wszytsko sie sypneło i teraz jestem w kropce bo nie wiem czy gdzies wyjade, prosze odpowiedz bo juz mnie pare razy ominełas:( i ogolnie jak mozesz to powiedz mi jeszcze co widzisz w mojej przyszłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaallllaaaa
co mnie czeka w najbliższej przyszłości Edyta 05.05.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
Oliwio.. a czy ona mnie kocha i chce byc ze mną? czyli mam rozumiec ze zwiazke bedzie stały(slub?- bo tak tez plaowalismy)ale niekoniecznie szczesliwy?W sumie to ja od niego wymagałam sczerosci, on wielu naprawde wielu rzeczy zebym zrezygnowala.. Karty mowia co powinnam zrobic jesli chodzi o oniego? widza kogos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hipnotyczne spojrzenie" karty pokazuja przy Tobie osobe zycia! zupelnie jakbys miala meza! Mozemy odczytac to jednak jako wyzwolenie! osoba ta nadaje sie na zwiazek bez zobowiazan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez10
Olivio ja bardzo przepraszam mocno wczoraj mi wrozylas ale tylko powiedzialas ze moj zwiazek przezywa wzloty i upadki zgadza sie (partnera danych nie napisalam , dopiero pare postow dalej ) prosze zobacz jak beda sie relacje miedzy nami dalszej przyszlosci ukladac, ja marze tez o dziecku za rok czy wszystko bedzie ok Ewa listopad 5.1986 Grzegorz marzec 10.1984 prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koryna malina
18.03.1985 Gosia kiedy wstąpię w związek małżeński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnotyczne spojrzenie
męża??ja nawet nie jestem w tej chwili w żadnym związku...jeśli możesz jeszcze to powiedz czemu kart uparcie wskazują coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
Nie jestem taka strachliwa :) A tak na poważnie to od dawna nie czułam się tak dobrze jak dziś. Te kilka zdań które nakreśliłaś dla mnie wiele znaczą. Miło jest wiedzieć, że jest jeszcze nadzieja na lepsze jutro. Widocznie bardzo tego potrzebowałam, żeby uwierzyć...... uwierzyć w samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lula_90" handel, przedsiebiorczosc jest ci pisana! w mediach nie widze ale masz silna osobowaosc wiec wiele mozesz zmienic! jestes bardzo komunikatyna! podroz jesli juz bym musiala sie doszukiwac to jedynie we wrzesniu! Swoja zaradnoscia zarobisz w zyciu duzo pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona12
kurwa dziewczyny zadajecie po 100 pytan i te same!!!!! zobaczcie jaka jest kolejka inne tez chca sie dowiedziec a nie moga bo wy ciagle zadajecie pytania jak kasiula karty ci powedziały ze nie bedziesz szczesliwa w zwiazki s ty dalej sie pytasz wrpzki co karty mowia o twoim zwiazku i czy bedzisz szczesliwa, BEDZIESZ KURWA NIESZCZESLIWA JAK BEDZIESZ DALEJ Z TYM TYPEM !!!!!!!! i wiele innych takich dziewczyn jest macie jasna odpowiedz a wy dalej drązycie temat, zobaczcie ile dziewczyn jest ktorym jeszce ani razu nie powrozono bo wy ciagle pytaniami zasypujecie, opanujcie sie jak chcecie miec cały seans dla siebie to zapłaccie 100 czy tam ile i idzcie osobiscie do wrozki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatka21
Witam, 21.09.1974r Kiedy spotkam kogos z kim stworze normalny i trwały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Dlaczego tyle zależy ode mnie? Jeśli on nie będzie chciał, choć wiem, że żałuje ... to jest wystarczająco uparty.... Mam wrażenie, że to już nie zależy ode mnie ... Aczkolwiek masz rację, że sama nie wiem czego chce ... Tylko co może zmienić w mojej sytuacji podjęcie decyzji? Mam wrażenie, że nic ... i tak wynika z faktów ... Powiedział, że jeśli to wypowiem, to nie będzie odwrotu... i na razie na to wygląda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MBaaa" w pacy nie wiele sie zmieni, konsumujesz kredyty jak chleb a to nie dobrze! przyszlosc jest wam pisana ale pzreplata sie wielkimi klotniami! Jestes impulsywna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussi
Wróżko,czy możesz powiedzieć mi jakiego mężczyzne spotkam??Czy dostane się na studia?i czy z moim zdrowiem wszystko w porządku?Odp prosze:*:*Marta 25.07.1991.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatka21
Witam, Edyta, 21.09.1974r Kiedy spotkam kogos z kim stworze normalny i trwały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix
witam dobrą wróżkę:) może Pani znalazła by malutka chwilkę żeby mi powiedzieć, czy widzi mnie w przyszłości z moim obecnym partnerem? czy stworzymy szczęśliwy dom? Ja 8.04.91 a On 19.09.87. Z gory dziekuje Pani dobra wróżko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kochalina" w Towich kartach jest smutno! wychodzi mi alkohol i maz! szczerze mowic zadko tak sie dzieje nie wiem jak to rozwinac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm, tylk ze u mnie z matma kiepsko, dlatego nigdy nie myslalam nawet o przedsiebiorczosci, tylko własnie o public relation, dziennikarstwo jakos lepiej humanistycznie jestem uzdolniona, a co z facetem moich marzen? Bedzie jakis czy nie? I troche mnie zasmuciłas ta podroza we wrzesniu:( myslałam, ze moze uda mi sie gdzies w siepniu pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kosmitka20gt" marketing w turystyce to mieszanka w ktorej bys sie odnalazla mimo tego ze jestes humanistka! ironia losu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkkkkkkkkkkkkkk
Olivio proszę. Pytałam już wcześniej ja 31.05.1984 on 17.11.1982 Kiedy w naszym życiu pojawi się dziecko Bardzo mi zależy na Twojej wróżbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MBaaa
to ze jestem impulsywna to nic nowego , ale kredytu na nic w zyciu nie brałam i nie zamierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×