Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Witaj 01.11.1972 czy wbędę miała jeszcze jedno dziecko? jak wyglądać będzie w najbliższym czasie moja sytuacja finansowa? ciągle mnie mijasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NIKOLA2333" ciezko mi wrozyc Tobie bo niczego nie potrafie sprecyzowac a szczegolnie dzieci o ktore tak pytasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam męża i dwoje dzieci i chciałabym się dowiedzieć czy będziemymieć więcej dzieci?? czy uda mi się zmienić pracę??? czy będziemy mieli kiedyś upragniony dom???? monika 1983. 04. 11 z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
nie mamy wspólnych znajomych .... on mieszka daleko ... kiedyś mieszkaliśmy obok siebie ... ale ja się wyprowadziłam, a teraz on także ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici 100
Renata 04.04.88 r Jestem po egzaminie wyniki końcem sierpnia czy zdam egzamin na Tec hnika Farmacji . Dawid 06.06 .78 r Czy bedę z nim w przyszłośći ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina14.02.86 Marcin10.01.81
Kiedy dzidzia???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A HA DZIEKI WROZKO CZYLI WIECEJ NIC JUZ NIE WIDZISZ A MOZE WIDZISZ CZY ZNAJDE PRACE JAK BEDE STUDIOWALA ZAOCZNIE A JAK TAK TO GDZIE I JAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isgf
Gosia 26.02.1988 Stoję w obliczu trudnego wyboru, chodzi o sytuację odnośnie studiów, nie wiem co robić...Isc na drugi kierunek pomimo tego, że będę musiała pożyczyć dużą sumę pieniędzy? A może iść dopiero za rok, ale boję się, ze wtedy mogą zmienić wymagania... Nie wiem czy w ogóle się dostanę.. Jak będzie wyglądać moja sytuacja finansowa w tym roku, podolam tylu wydatkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olivio, proszę bardzo o wróżbę, już wczoraj się nie doczekałam.... Aga 24.02.1978 i Paweł 20.01.1980 - czy będziemy mieli dzieci, jaka przyszłość przed nami? Bardzo proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLiViA BARDZO BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJE . Skoro porywasz sie na wrozenie innym i wrozba Wychodzi to musisz byc OPANOWANIE MĄDRYM czlowiekiem , ja tez wroze z kart -tych zwyklych niestety mam zbyt duzy rozgardiasz emocjonalny by wrozba wyszla bez zaklucen,widac to po rozlozeniu 6 pierwszych kart . pozdrawiam Cie , i nie wykluczam ze zadam jeszcze kilka pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 28-09-1982
chyba nic z mojej wrozby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ewa 28-09-1982" jest toba zafascynowany i imponujesz mu! ciezko tu jednak mowic o jakims glebszym uczuciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność..............
jestem w związku z mężczyzna,który ma bardzo ciężki charakter... chcę wiedzieć co nas czeka,mamy córeczkę i zależy mi na nim bardzo.... czy ułozy nam sie wszystko i będzie ok??? magda 06.01.1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU wrozko, ty jestes niesamowita!!!!!! mialam egzamin tydzien temu i oblaam za wymuszanie pierwszenstwa, a przepraszam , ze ci tak głowe zawracam, ale widzisz mnie na tych studiach?, bo boje sie, ze tej poprawki nie zdam i jak mnie widzisz to powiedz mi czy duzo bede sie uczyła, czy raczej bede prowadzic imprezowe zycie, albo jakies romanse krortkie czy widzisz? Czy poznam nowych ludzi? Czy bede szczesliwa, i czy zaznma choc troche biedy czy jednak szybko znajde prace i bede utrzymywała sie sama, odpowiedz mi prosze, zaleyz mi bardzo i jeszcze raz daje dane 17.03.1990 aha i ja raczej pojde na dziennikarstwo jak cos bo i tak mam małe sznase z ta poprawka zeby isc na jakas przedsiebiorczosc czy cos bo narazie nawet nie szukam zadnych uczelni i nawet nie ma pomysłow, to czy sobie poradze jednak mimo wszytsko na tych studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 22.04.1979
Droga wróżko, wybacz mi natrętstwo, ale bardzo mi zależy na Twojej odpowiedzi:) powiedz mi, co mówią karty na temat moich spraw sercowych i materialnych....widać jakieś szanse na poprawę mojej sytuacji?? Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 10.06.85 i grzegorz 26.05.86 jak ułoży się nasze życie?? kiedy dzieci?? jak nam się ułoży wspólne życie?? kiedy zmiana w finansach??czy dobrym pomysłem jest rzucenie pracy w budrzetówce i poszukanie czegos innego?? i co z grzegorzeg styczeń 76??czy wyzdrowieje??czy nasza przyjaźń przetrwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Anna 03.07.1982 i Sylwester 26.11.1982r. co z nami bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jaka taka ognista" nie widze juz wiecej dzieci! Miszkac bedziesz raczej w mieszkaniu dam nie jest Ci jako tako pisany choc myslisz o nim! bedziesz musial rozwiazac wiele dylematów w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność..............
jestem w związku z mężczyzna,który ma bardzo ciężki charakter... chcę wiedzieć co nas czeka,mamy córeczkę i zależy mi na nim bardzo.... czy ułozy nam sie wszystko i będzie ok??? magda 06.01.1975 Darek 29.03.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
!!! :) Oliwia czekam juz troche prosze cie zebys odpowiedziała mi czy znam juz ta osobe docelowa? i jakbys mogła to powrozyłabys mojemu koledzy bo mnie o to bardzo prosił Damian 21.08.1986 a Gosia 21.10.1989( czy bede razem)z góry slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
A ja czekam i czekam;) Wrózko bardzo Cie prosze o odpowiedz Anna 02.05.1985 Jak bedzie wygladalo w najblizszym czasie moje zycie uczuciowe?Czy wreszcie kogos spotakm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..." wiec nie wybiegniemy poza to co mowia karty ze wszystko w Twoich rekach! Przemysl wszystko spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Wawa
Agnieszka 16.11.1981 Robert 11.08.1975 czy bedziemy szczesliwi i kiedy bedziemy miec dziecko ? prosze o wrozbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Drodzy niestety musze chwilowo przerwac jesli naprawde sadzicie ze pomogam to bede tutaj jeszcze dzis...nie wczesniej niz o 19! odpowiem na zalegle pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka13
Przepraszam, ze przeszkadzam, ale skoro mi nie odp. droga wrozko, to pewnie cos jes nie tak, bi widze ze wiekszość osób dostaje odp na kilka pytan, a ja nawet na to dla mnie najważniejsze o którym pisałam na stronie 12 i 17 prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1283
Bardzo proszę, nie zapomnij o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina14.02.86 Marcin10.01.81
a co z moim pytaniem ??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×