Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość campari34
a ja juz straciłam nadzieję że na moje pytania wrózka odpowie ale czytam sobie jak odpowiada innym też miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpateczka
Witam wróżko Olivio. Przypominam się : Edyta, 21.09.1974r. Czy znajdę niedługo nową pracę? W jakiej branży? Czy w tym roku zakocham się z wzajemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też poprosze o wróżbe Monika 23.07.1987 r. , Tomek 05.08.1986 Kiedy będziemy mieć dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaallllaaaa
Droga Oliwio a co z moim zdrowiem Edyta 05.05.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poprosze
Przypominam sie delikatnie omnelas wrzko mnie na 33 stronie Wrozko ,prosze zobacz czy bedzie ciag dalszy tej znojomosci ?iza 14.01.62,slawek 09.04.70.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzyneczka111
wrózko Olivio, przedwczoraj pisalas,ze bede miala satysfakcjonujaca prace.Wczoraj skomplikowaly sie pewne sprawy w obecnej pracy, strasznie nie lubie tej aktualnej.Powiedz mi kiedy znajde nastepna prace i w jakim zawodzie?????????? Beata ur.19.05.1982r. Odpisz jak bedziesz mogla.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakujaaaaa
olivio ominelas mnie a bylam jedna z pierwszych proszaca o wrozbe :( :( :( :( bardzo prosze o wrozbe :( 8.12.1980, kiedy w koncu spotkam moja 2 polowke? kiedy kogos pokocham ze wzajemnoscia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilija
olivio prosze o wrozbe. kamila 28.02.85 i marcin24.10.84, jak nam sie ulozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałązkaa
prosze o wrozbe-> czy jest gdzies na tym swiecie moja 2 połówka? kiedy ja spotkam? ANNA 18.08.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMPARI34
MOŻE MNIE SIE UDA TERAZ JAK NIKOGO JESZCZE NIE MA NA STR.33 ZADAŁAM PYTANIE O MOJE ZYCIE CZY MOGŁABYS ODPOWIEDZIEĆ /?BARDZO PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce raz sie upominam i bardzo prosze o odpowiedz JEJKU wrozko, ty jestes niesamowita!!!!!! mialam egzamin tydzien temu i oblaam za wymuszanie pierwszenstwa, a przepraszam , ze ci tak głowe zawracam, ale widzisz mnie na tych studiach?, bo boje sie, ze tej poprawki nie zdam i jak mnie widzisz to powiedz mi czy duzo bede sie uczyła, czy raczej bede prowadzic imprezowe zycie, albo jakies romanse krortkie czy widzisz? Czy poznam nowych ludzi? Czy bede szczesliwa, i czy zaznma choc troche biedy czy jednak szybko znajde prace i bede utrzymywała sie sama, odpowiedz mi prosze, zaleyz mi bardzo i jeszcze raz daje dane 17.03.1990 aha i ja raczej pojde na dziennikarstwo jak cos bo i tak mam małe sznase z ta poprawka zeby isc na jakas przedsiebiorczosc czy cos bo narazie nawet nie szukam zadnych uczelni i nawet nie ma pomysłow, to czy sobie poradze jednak mimo wszytsko na tych studiach?I jak ze zdrowiem bo wczesnij zadawałam to pyt ale chyba zapomniałas odpisac,jedna wrozka z kafe wywrozyła mi szpital, ale ona moiwła ze ma takie przewidzenia ze nie jest wrozka w 2005, jak wrocisz prosze odpowiedz na wsyztskie moje pytania tutaj zawarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda mi się dostać do RADA, bardzo prestiżowej szkoły?Ułoży mi się na obczyźnie>zrobię karierę? Jak w najbliższym czasie ułoży mi się życie? Monika 01.09.1991r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda mi się dostać do RADA, bardzo prestiżowej szkoły?Ułoży mi się na obczyźnie>zrobię karierę? Jak w najbliższym czasie ułoży mi się życie? Monika 01.09.1991r. Colin 01.01.1986 r.-jak nam się ułoży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 22.04.1979
Być może uda mi się tym razem:) Droga Olivio, co mówią karty na temat mojego życia uczuciowego i spraw finansowych? bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaa7
Droga wróżko! Czy mogłabyś mi powiedzieć co czeka mnie w najbliższej przyszłości? Jak będą wyglądały sprawy finansowe i rodzinne(i co z moim mężem)? 23.03.1957 Regina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marulatta
Uprzejma Wróżko jak bedzie sie układało kjiedzy mezem a mną agnieszka 25.09.1981 krzysztof 14.07.1975 czy bede w najbliższym czasie w ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga wróżko Olivio, odpowiedz mi, proszę, co czeka mnie w pracy? i czy spotkam kiedyś mężczyznę mojego życia? 02 08 1976.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Olivio, że już nie wróżysz....Ale może mi się poszczęści..? 17.06.1980 Agnieszka, mam pytanko o moją sytuację finansową, czy kiedyś się polepszy? Czy bedę miała dzieci? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka1812
prosze o odpowiedz czy zakocham sie w te wakacje wzajemnością Ewa 18.12.1990 pisze już 3 raz bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia181
Witam, Widzę, że troszkę wróżymy, to i ja miałabym pytanko, chciałabym wiedzieć czy będę miała dziecko/ci (w ogóle)? Z góry dziękuję za odpowiedź P.S.: proszę powiedzieć jakie dane mam podać? date ur.: 20.04.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1812
oliwko pisze już 4 raz czy zakocham się w niedługim czasie wzajemnością Ewa 18.12.19990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamber of amber
Nie macie co czekać, Olivia wróżyła na innym topicu, ale tak na nią najeżdżali, że sobie poszła i nie wróży wiecej na kaffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saaanndraa
Droga wróżko . Jak będzie wyglądał mój przyszły partner ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna Joanna
Proszę odpowiedz mi. Jestem załamana w moim życiu wszystko sie sypie. Proszę powiedz... Co widzisz u mojego męża. Co widzisz u mnie- u nas. Czy będziemy mieli dziecko czy sprawy finansowe w końcu sie ustabilizują. Czy będziemy mieć mieszkanie..... proszę bo mi się już żyć odechciewa Joanna 19-06-1987 Aleksander 29-04-1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnn
zapraszam fajna stronka do sciagania filmoe,seriali,gier,audiobokoe i wiele innych plikow zapraszam kliknij i sie zarejestruj http://chomikuj.pl/?page=166462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×