Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość dzisiaj na pomarańczowo
ja też chcę, ja też chce:) czy mogę? Karola 15.05.86 Kamil 27.02.83 jak wygląda moja przyszłość?:) co się będzie działo względem uczuc..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" dzieci nie widze a finanse na razie nie poszalejecie! duzo na przyslosc nie moge zobaczyc jak narazie wszytko sie tak zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiusza123
hej;p PONAWIAM moje pytanie bo ominelas mnie wrozko:(:( czy moglabym prosic o wrozbe? czy moj obecny partner naprawde mnie kocha?czy widzisz mnie z nim w przyszłości? kiedy wezniemy slub? i jeszcze pytanie o moja kariere czy dostane sie na moje wymarzone studia i bede miala dobrzeplatną prace? bardzo prosze odpisz, z gory ci dziekuje i pozdrawiam:* moja data urodzenia to 8.04.1991 a jego 19 wrzesnia 1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Ale ja tym razem pytałam o syna ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Widze ze mnie czujesz:) mam pytanie jeszcze co do chlopaka, zostanie sam w uk, jak u niego z praca i finansami ??czy nie bedzie tych pieniedzy tracil ... "??czy nie pozna kogos nowego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńkajesteświelka
Moje pytanie :) ja 28.12.1980. on 23.09.1981 co to za układ? Czy to tylko zauroczenie, czy coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 27.03.74
a ja aja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
OK, poprawilas mi humor,czyli zycie moje zalezy tylko ode mnie jak postapie tak bede miala, a intuicja mi kaze jechac do kraju na studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" w finansach to on bedzie pomagal Tobie! na tyle co widze narazie to wszytko bedzie u was ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mi
a ja pytałam wpgóle o życie a Ty wolisz odpowiadać na pytania "czy on mnie kocha, czy coś z tego będzie" szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy widzisz u mnie jakiś termin odnośnie ciąży ile dzieci będę mieć?? Ponawiam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Olivio ! Ponawiam pytanie, dzieci bedą czy nie, ile kiedy? Jakies zmiany w pracy? Powrót do kraju czy nie? Olka 12.12.1980 Dawid 10.01.1977 Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handziaxdxdxd
Tak to prawda, ale czy on tez cos czuje do mnie? Dziekuje ci bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzis juz koncze ... napewno zagladne tutaj jutro gdyz lubie pomagac jak tylko moge! Mysle ze zastaniecie mnie tutaj od 10 rano! pozdrawiam wszytkich i zycze spelnienia pieknych dzisiejszych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapa
ja 11.11.1988 gosia on 29.07.1986 arek bedziemy juz zawsze razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasik000
wrozko czy widzisz przyszlosc w moim zwiazku? ja urodzilam sie 8.04.91 a on 19.09.87 prosze odpowiedz mi:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka13
ponawiam pytanie ze stronki 12 czy bedziemy mieli dziecko? dodam tylko moja data ur. 28.09.1981 a Marcin 10.08.1981 bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba234
czy sprawdzilo sie komus cos co mowila wrozka?widze ze jej nie ma a ja wahalam sie pytac bo jak to bzdury? zapytac jutro?...sprawdza sie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie czy komus ie sprawdzi
czy te wrózby były trafne mam takie wrazenie ze moja niekoniecznie dlatego pytam jak u was ale odp prosze szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o to co mi wróżka napisała to się zgadza, sama byłam w szoku bo trafiła w sedno problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracyyy
Czytalem to forum i duzo osob jej bardzo dziekowalo czyzby trafila sie nam na kafeteri prawdziwa wrozka?a moze psycholog? jutro napisze do nij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-stella
Magda 30.07.87 kiedy spotkam swoja 2 polowke i bede w szczesliwym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina b 12
22.01.89 Co z moim zwiazkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIEKAWIONA79
CZY BEDZIE W NAJBLIZSZYM CZASIE ZMIANA W MOIM ZYCIU UR 09.06 .1979 DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaa K
skoro bedziesz wrozyc jutro o 10 rano to prosze powroz mi na pytanie : czy bede miec dziecko/dzieci z obecnym partnerem w przyszlosci i jaka plec ?? Katarzyna 4.4.1982 bardzo prosze o wrozbe i nie pomin mnie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie w tv? jescze raz ci podam dane 17.03.1990 magdalena, albo jakas praca czeka na mnie w mediach? bede bogata? i czy spotkam faceta swoich marzen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Ponawiam pytanie z wczorajszego wieczora czy beda jakies zmiany w najblizszej przyszlosci i jakie tzn na lepsze czy na gorsze Aneta 09.06.1979 prosze o niepominiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×