Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

Kamila 30.06.88 Witaj Olivio :) Mam pytanie - czy dobrze zrobilam wyjeżdzając z Polski ? wszystko będzie ok ? jak w sprawach sercowych ? jestem od niedawna z nowym partnerem .... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci bardzo:) nawet by sie zgadzało bo mój syn ma już 11 lat a ja nadal się staram o drugie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 2 razy zostalo moje pyt pominiete;( czy jest az tak zle? katarzyna 03.09.198 jaka czeka mnie przyszlosc w sprawach sercowych szkoly zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaaaaaaaaaaaaaa
olivka poratuj mnie bo mecze sie juz tak 2 misciace dzien w dzien;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózko proszę powiedz: Kiedy pisane jest mi pierwsze dziecko?? Czy jestem w ciąży?? Czy wogole pisany jest mi slub?? No i czy znam już osobę z którą się chajtnę?? Gośka 29.09.86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Jak będzie wyglądało w najbliższym czasie moje zycie uczuciowe? Anna 02.05.1985 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Oliwio Jutro moje imieniny Ania już byłam u Ciebie otrzymałam wróżbę. Chcę zapytać o coś jeszcze :-) 3.4.78, powiedz proszę kiedy zostanę mamą? Ile dzieciaków będę miała? Czy ich ojciec będzie moim przyjacielem, powiernikiem i partnerem? :-) Będę wdzięczna i za tę wróżbę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taka jedna 87"ciezko bez konkretnego imienia gdyz mezczyzn ktorych w ogole moge barc pod uwage jest 4 ... jestes bardzo nie zdecydowana! sama najpierw zastanow sie czego tak naprawde chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rira" jestes zadowolona ze swojego zycia i tak trzymaj! nie moge ci konkretnie wskazac kierunku studiow itp ale karty pokazuja ze zrealizujesz sie zawodowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bajka że to ja" pochodzisz z "nie biednego domu" wiele mialas podane na tacy i wielu falszywych przyjaciol mialas kolo siebie! glowie w szkole sredniej - mysle ze to bylo technikum gdyz widze ze masz zawod chyba ze zle odczytuje karty! w zwiazku bylas dlugo stalym i teraz ciezko bedzie Ci sie odnalezc nie beda czekac na Ciebie stabilne zwiazku przynajmniej przez najblizszy rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaaaaaaaaaaaaa
olivka powrozysz mi czy nie bo nie wiem czy czekac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Chciłałam jeszcze zapytac czy długo jeszcze będę razem ze swoim aktualnym facetem. Ja Joanna 05.02.1984 on Konrad 11.08.1983 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zalana zakochana" Kiedy pisane jest mi pierwsze dziecko?? nie wczesniej niz za 3 lata Czy jestem w ciąży?? nie Czy wogole pisany jest mi slub?? nic nie widze w tym temacie No i czy znam już osobę z którą się chajtnę?? znasz zyciowego partnera~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 3 razy zostalo moje pyt pominiete;( czy jest az tak zle? dlaczego nie chcesz mi odp? prosze!:((( katarzyna 03.09.198 jaka czeka mnie przyszlosc w sprawach sercowych szkoly zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się porobilo:) Wrózko powiedz tylko jest strarszy czy mlodszy, brunet blondyn no i cos szerzej o nim:)Bo ciekawa jestem.. Dziękuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy będe miała 2 dziecko i kiedy i jakiej płci magda 01 05 1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"turkusek" ojciec Twoich dzieci jest przy Tobie i bedzie-choc moze wam wydawac sie nie raz ciezko to nic nie jest nie do przeskoczenia! pisana jest Ci 3 dzieci ale przy jednym nie mam zupelnej jasnosci! moga byc tego rozne powody i rozne interpretacje wiec nie bede tutaj tego pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zawód, skończyłam studium kosmetyczne. Zgadza się z tym poprzednim związkiem, trwał 2 lata .... Ale jak teraz będzie ? przyjechałam za garnicę do innego, właściwie to rzuciłam dla Niego wszystko .... Czy On myśli o mnie poważnie ? wierzyć w Jego słowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natalijaaaaaaaaaaaaa" chcialas nauczyc i zrobic na zlosc swojemu partnerowi i zostawilas Go..moze liczylas ze bedzie przychodzil na kolanach dlugi czas ale niestety on taki nie jest! caly czas mysli o bTobie ale tez nie bedzie sie wiecznie prosil gdy go zbywasz bo musisz sie zastanowic! Obecny partner to tylko lepiec na rane! i nie jest napewno nikim pisanym Ci! To co bys mogla madrego zrobic to zadzwonic do bylego! pasujesz do niego mimo klotni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rira" wedlug wlasnego zyczenia..narazie traktyjesz go bardziej jak przyjaciela niz jestes zakochana on natomiast dazy cie wielkiem uczuciem wiec to tylko Twoja decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Jak będzie wyglądało w najbliższym czasie moje zycie uczuciowe? Anna 02.05.1985 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bazienka " zupelnie nic nie moge powiedziec z klart bo nic nie widze na temat dzieci,maciezynstwa itd... przeczytaj posty na str 7 tam juz mowilam o wahadelku jak je zrobic itd...podaj mi pozniej wyniki i powiem co z dziecmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ale to bardzo mnie zaintrygowałaś :-) wyrażę swoją wdzięczność tak 🌼 a jeśli znajdziesz jeszcze chwilkę, to powiedz proszę czy długo będę czekać na dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sie dowiedziec ile bede ze swoim chlopakiem ...jestesmy ze soba 2 lata.....czy bedzie tym jedym jedynym>?w przyszlosci mezem? ja:12.03.1991 moj chlopak:05.09.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaaaaaaaaaaaaaa
wow olivia nie spodziewalam sie takiej odpowiedzi az mi serce zabilo....tylko jest problem bo z tym co jestem 3 lata mysle ze to nie to ze nie pasujemy do siebie bo jestesmy przeciwienstwami choernymi ;/ a z mateuszem tego ktorego teraz poznalam swietnie sie dogaduje pasujemy do siebie...itp . i tearz nie wiem czy ratowac stara milosc czy jednak zaczac nowe zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×