Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fzfvzvz

Jakie macie sposoby na zaparcia??????

Polecane posty

Gość dora

sporadycznie mam taki problem, i zawsze ratowałam się czopkami, różnymi, eva qu odkryłam niedawno właśnie na internecie trafiając na opinię, więc na ten moment takie mam w apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamotel

U mnie chodziło o złą pozycję przy wypróżnianiu. Trwało to prawie miesiąc. Miałem konsultację z 2 lekarzami. Zalecali jakieś suplementy, który kompletnie nic nie dały. A co pomogło? Goko. I to też był przypadek, bo w necie na to trafiłem. Później okazało się, że tego używa 2 znajomych, tylko nikt się nie chciał przyznać. Powiedzmy, że w ten sposób udało się wrócić do normalności. Wprawdzie muszę zabierać ze sobą Goko również w podróż, ale przynajmniej mogę gdziekolwiek wyjeżdżać, bo tak to był problem. Teraz na szczęście jest już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2020 o 13:24, denda napisał:

Tak, to dziwne, że trzeba w kucki

Jakkolwiek byle nie w sklepie Merg. To najgorszy sklep, nawet do tego. 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj niezawodny sposob jest prosty: rozciagnac scisniete kiszki!

Zrobic siad kleczny i przesunac rece po podlozu tak, aby w koncu caly tulow lezal naprezony. Wytrzymac pare chwil. Wrocic i na kleczkach powyciagac sie w gore. Powtorzyc wedlug uznania. Jesli wracanie do pozycji siadu klecznego sprawia trudnosc, to chyba lepiej wspomoc sie kolkiem ab wheel (wpiszcie sobie w wyszukiwarke, zobaczycie jak toto wyglada). Ewentualnie mozna stanac twarza do sciany i przesuwac rece maksymalnie w gore.

Uwaga, przy zaparciach brzuch boli takze z powodu cisnienia powodowanego przez nagromadzone gazy. Jednak ten sposob bardzo sprzyja pozbyciu sie ich, a gdy sie uwalniaja, zbita masa kalowa ma wiecej luzu, wiec latwiej ja wydalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Wystarczy poszukac w Google, informacje zweryfikowac mozna w zaledwie dwie minuty. Poza tym jesli ktos zdesperowany postanowilby zastosowac sie do twojej rady, to i tak najpierw kilka godzin przed powinien zrobic lewatywe, a lewatywa juz sama z siebie zalatwia sprawe, raz dwa i po zatwardzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy zaparciach pomogły czopki evaqu. Stosowałam kilka razy. Są szybkie w działaniu - bo juz do 15 minut po aplkiacji trzeba korzystać z toalety.  Nie uzależniają tylko pomagają regulowac wypróżnianie. Bardzo pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto jest sprobowac zastosować na takie problemy Procto Zac z kurkumą. U mnie zawsze jest skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słodko 😘

Wydaje mi się, że poza wizytą u lekarza najlepiej położyć się na wznak, przyłożyć ciepły kompres, masować brzuch kolistymi ruchami, by „pobudzić jelita”, poć herbatę ziołowa, kawa raczej nie jest zalecana, gdyż odwadnia, zmiksować (jeśli głodna) miękkie owoce z kefirem lub jogurtem naturalnym. Jeśli powyższe bie pomogą, zastosować lewatywę lub zażyć tabletkę przeczyszczająca. Lewatywy- Najlepsze są regularnie robione. 
Staraj się spożywać więcej płatków owsianych, orzechów, miękkich owoców i papek. Żołądek nie ma z tym problemu, a i szybko dostaje się do jelit. 
 

pozdrawiam 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×