Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

uuuuuuf, czarna kamien mi z cerca zpadl... a pozatym jaka niespodziewaneczka.... mialam pisac o tej jezdzie samochodem, ja w samochodzie spedzam pol swojego rzycia (praca) pod koniec jak juz nie pracowalam to troche ograniczylam jazde(ostatnie tygodnie rzed poroden) ale jak czulam sie okay wsiadala w samochod jechacal do parku i lazilam godzinami, albo jak byla przyka pogoda wsiadalam w auto jecalam do galerii i chodzilam po schodach :) hehehe tak jak monia pisala miej rzy sobie cos na przegryzke... moniasia sto lat, kochana !!! dianka nareszcie sie odezwalas... mammamija twoja juz rok skonczyla ale ten czas zachrzania...super ze sie jakos wszytsko rozwiazalo, a to ze muisz dojsc do siebie po tym wszytskim to nic dziwnego..... trzymam kciuki zeby wszytsko bylo lepiej (bo w sumie juz jest dobrze) arista cos ucichlas ostatnio..... everlast tez jakos nie widac ciebie tutaj :P nie zebym ja siedziala na forum 24/7 no ale hihihih... ide zieniac pieluche bo moje szczescie nawalilo ze az nos wykreca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć panna_28------11------01.10.2010-------28-----ME-----chłopiec/Adaś CzarnaOna----13------06.02.2011------21------ZP----dziewcz../Dominika SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick------Wiek----Data Porodu-----Waga--Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----29----03,09,2007-----2340----Emilka------Katowice/Tychy MoniaKat----29----17.07.2010------3730----Krzyś------Katowice/Mikołów Dianka90----18-----25,09,2009-----3600- --Nikola------Lubin Szcherza----26-----08.04.2010-----3260----Dominik----Warszawa Arista--------22-----21.04.2010-----3950----Wiktor-----Opole Everlast ----29-----13.05.2010 -----4300----Oliwia------Śląskie ARTC---------24-----26.05.2010-----3230-----Amelka----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć panna_28------11------01.10.2010-------28-----ME-----chł opiec/Adaś CzarnaOna----13------06.02.2011------21------ZP----dziewc z../Dominika SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick------Wiek----Data Porodu-----Waga--Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----30----03.09.2007-----2340----Emilka------Katowice/Tychy MoniaKat----30----17.07.2010------3730----Krzyś------Katowice/Mikołów Dianka90----19-----25,09,2009-----3600- --Nikola------Lubin Szcherza----26-----08.04.2010-----3260----Dominik----Warszawa Arista--------22-----21.04.2010-----3950----Wiktor-----Op ole Everlast ----29-----13.05.2010 -----4300----Oliwia------Śląskie ARTC---------24-----26.05.2010-----3230-----Amelka----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam wszystkim za życzenia :) :) :) Czarna super że twoja malutka jest zdrowa, ale u Aristy też na 100% miała być córa i mamy Wiktorka he he he.Widzę że w tabelce napisałaś Dominika :) Więc "nasze" najstarsze i najmłodsze dzieci mają "tak samo na imię" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia na 3D chyba się nie mylą co do płci, przynajmniej nie słyszałam o takim przypadku. Mam zdjęcie pipci. Wiecie, co do imienia zaszła zmiana. Kiedyś jak wybieraliśmy imiona, Rafał napisał swoje typy, ja swoje i jedynym imieniem jakie wybraliśmy obydwoje była, Aleksandra. R powiedział, że Aleksandra podoba mu się bardziej i no i wczoraj przegadaliśmy cały wieczór w większości o naszym dziecku i mówiliśmy o niej ALEKSANDRA:) Może zbyt pospolicie bo Ola, często się powtarza, ale jak wymawiam to imię pojawia mi się uśmiech na twarzy i wiem, że to będzie to:) Rafał est prze szczęśliwy, tak bardzo chciał córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć panna_28------11------01.10.2010-------28-----ME-----chł opiec/Adaś CzarnaOna----13------06.02.2011------21------ZP----dziewc../Aleksandra SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: Nick------Wiek----Data Porodu-----Waga--Imię Dzidzi----Miasto MoniaKat----30----03.09.2007-----2340----Emilka------Kato wice/Tychy MoniaKat----30----17.07.2010------3730----Krzyś------Kat owice/Mikołów Dianka90----19-----25,09,2009-----3600- --Nikola------Lubin Szcherza----26-----08.04.2010-----3260----Dominik----Wars zawa Arista--------22-----21.04.2010-----3950----Wiktor-----Op ole Everlast ----29-----13.05.2010 -----4300----Oliwia------Śląskie ARTC---------24-----26.05.2010-----3230-----Amelka----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczynki... nie mam czasu do Was nawet zajrzeć!:( Cały czas coś się dzieje, gdzieś pędzę, coś robię. Z jednej strony to fajne, ponieważ lubię żyć na wysokich obrotach, z drugiej czasem potrzebna jest mi chwila wytchnienia. Pracuję w tej szkole muzycznej, zajęcia są ciekawe, lecz jeszcze trochę tremy mam przed lekcjami, jeszcze jestem na świeczniku i dyrektor mnie pilnuje cały czas, hehe. No, ale to taki etap, tak musi być. Na uczelni zapiernicz, cały czas prezentacje, prace, referaty, odpytywanie- prawie jak w liceum, nie jak na studiach, hehe:P W domu szkrabik, mąż, ostatnio goście- szwagierka, teraz w weekend moja mama... Wiktorek rozwija się ładnie, może nie jakoś bardzo szybko, ale harmonijnie. Potrafi leciutko podparty usiąść samodzielnie, siedzieć długo bez podpierania, potrafi też już się obracać na plecki z brzuszka, więc pełza sobie po podłodze jak szalony:) Co ciekawe, zaczyna rozumieć sytuacje zabawne- śmieje się, jak np. ja zrobię coś niezdarnego, albo gdy kot się bawi i upadnie:) Jest bardzo kontaktowy, wesoły. To na razie tyle, jak tylko będę mogła, będę zaglądać do Was. P.S. Czarna- mówiłam, żeby się nie nastawiać na 100%. Bo na 100% to będziesz wiedziała, jak się urodzi. Teraz wiesz co najwyżej an 99%:) Gratulacje, tak czy siak. A już mówiłaś, że będzie chłopak, hehe- a nie mówiłam:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Czarna dobrze że wszystko ok! I kolejna dziewczynka będzie :) super!! Aleksandra - popieram - mi osobiście podoba się to imię . My jak zwykle całe weekend na obżarstwie spędziliśmy ale lubię to bardzo, gorzej jednak pózniej wejść na wagę ;) Dominik dzisiaj jak sobie sam usiadł z brzuszka to zaczął sobie bić brawo ale mieliśmy śmiechy z tego :) i wkoło jak to powtarzał to brawo i brawo - spodobało mu się ! Nam też! Artc a co wy tak chorujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć panna_28------11------01.10.2010-------28-----ME-----chł opiec/Adaś CzarnaOna----13------06.02.2011------21------ZP----dziewc z../Dominika SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NIck------Wiek----Data Porodu-----Waga--Imię Dzidzi----Miasto Oczekujaca--26---13.10.2010-----2740---Oliwia-------belchatow/anglia MoniaKat----30----03.09.2007-----2340----Emilka------Kato wice/Tychy MoniaKat----30----17.07.2010------3730----Krzyś------Kat owice/Mikołów Dianka90----19-----25,09,2009-----3600- --Nikola------Lubin Szcherza----26-----08.04.2010-----3260----Dominik----Wars zawa Arista--------22-----21.04.2010-----3950----Wiktor-----Op ole Everlast ----29-----13.05.2010 -----4300----Oliwia------Śląskie ARTC---------24-----26.05.2010-----3230-----Amelka---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZRNA ONA JA WIEDZIALAM ZE BEDZIE DZIEWCZYNKA CHOCIARZ ZE MUWILAS CHLOPAK JA I TAK WIEDZIALAM SWOJE GRATULACJE MOJ MAZ NA POCZATKUU CHCIAL CHLOPCZYKA ALE JAK TYLKO JA ZOBACZYL TO ODRAZU SIE W NIEJ ZAKOCHAL WIEDZ WCALE SIE NIE DZIWIE TWOJEMU ZE JEST SZCZESLIWY JUZ SIE DO PISALAM ALE NIEWIEM CZY DOBRZE JAK COS TO NIECH KTORAS MNIE POPRAWI ZROBILAM W CZORAJ OLIWCE ZDJECIE DO PASZPORTU W PIATEK JADE DO LONDYNU WNIOSEK WYPELNIC O PASZPORT SAM DOJAZD JEST KATASTROFA BO MUSZE AMBASADE ZNALESC A LONDYN JEST ZE 3 RAZY WIEKRZY OD WARSZAWY HIHI ALE SOBIE PORADZE DIANKA 90 MILO CIE WIDZIEC NAFORM DZIEWCZYNY POWIEDZCIE TEN FORM UMIERA JAK WSZYSTKIE BYLY ZACIAZONE TO TO WIECEJ GADALISMY CO SIE DZIEJE JA WIEM ZE JAK SIE MAM DZIECKO TO SIE NIE MAM CZASU A W STYCZNIU BEDZIEMY JA CHRZCILI I ZOSTANE Z MALO JAKIS MIESIDZ W POLSCE TROCHE ODPOCZNE A BABCIA BEDZIE SZCZESLIWA ZE ZOBACZY WNUCZKE HIHI POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam u tabelke (miasta u mne braklo) *STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto *CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć panna_28------11------01.10.2010-------28-----ME-----chł opiec/Adaś CzarnaOna----13------06.02.2011------21------ZP----dziewc z../Aleksandra *SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NIck------Wiek----Data Porodu-----Waga--Imię Dzidzi----Miasto Oczekujaca--26---13.10.2010-----2740---Oliwia-------belch atow/anglia MoniaKat----30----03.09.2007-----2340----Emilka------Kato wice/Tychy MoniaKat----30----17.07.2010------3730----Krzyś------Kat owice/Mikołów Dianka90----19-----25,09,2009-----3600- --Nikola------Lubin Szcherza----26-----08.04.2010-----3260----Dominik----Wars zawa Arista--------22-----21.04.2010-----3950----Wiktor-----Op ole Everlast ----29-----13.05.2010 -----4300----Oliwia------Śląskie ARTC---------24-----26.05.2010-----3230-----Amelka--- CT/USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz, moj nick poprzestawial sobie literki *STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto *CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć panna_28------11------01.10.2010-------28-----ME-----chł opiec/Adaś CzarnaOna----13------06.02.2011------21------ZP----dziewc z../Aleksandra *SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NIck------Wiek----Data Porodu-----Waga--Imię Dzidzi----Miasto Oczekujaca--26---13.10.2010-----2740---Oliwia-------belch atow/anglia MoniaKat----30----03.09.2007-----2340----Emilka------Kato wice/Tychy MoniaKat----30----17.07.2010------3730----Krzyś------Kat owice/Mikołów Dianka90----19-----25,09,2009-----3600- --Nikola------Lubin Szcherza----26-----08.04.2010-----3260----Dominik----Wars zawa Arista--------22-----21.04.2010-----3950----Wiktor-----Op ole Everlast ----29-----13.05.2010 -----4300----Oliwia------Śląskie A.R_CT--------24-----26.05.2010-----3230-----Amelka--- CT/USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz tylko prostuje... hihihihihi *STARACZKI: Nick-----------Cykle Starań-------Data@--------Wiek----------Miasto *CIĘŻARNE: Nick--Cykle Starań -Data Porodu ---Wiek----Miasto----Płeć panna_28------11------01.10.2010-------28-----ME-----chł opiec/Adaś CzarnaOna----13------06.02.2011------21------ZP----dziewc z../Aleksandra *SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NIck------Wiek----Data Porodu-----Waga--Imię Dzidzi----Miasto Oczekujaca--26---13.10.2010-----2740---Oliwia-------belch atow/anglia MoniaKat----30----03.09.2007-----2340----Emilka------Kato wice/Tychy MoniaKat----30----17.07.2010------3730----Krzyś------Kat owice/Mikołów Dianka90----19-----25,09,2009-----3600- --Nikola------Lubin Szcherza----26-----08.04.2010-----3260----Dominik----Wars zawa Arista--------22-----21.04.2010-----3950----Wiktor-----Op ole Everlast ----29-----13.05.2010 -----4300----Oliwia------Śląskie A.R_CT------24-----26.05.2010-----3230-----Amelka--- CT/USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie napisalam i wszytso pooooszlo.... tak w skrocie..... czarna a to ci niespodzianka.... a imie super i to wcale nie dlatego ze ja mialam sie taknazywac.... hehe dluga hisoria czemu sie nie nazywam aleksandra..... oczekujaca tak to jest jak juz mamy sloneczka nasze przy sobie to caly czas chcemybyc tyko z nimi.... scherza wlansie nie wiem czemu tak chorujemy, ani jej nie przegrzewam, an w domu za cieplo nie jest 20-21 stopni.... kapciuchy zawsez na nogach, na spacerkach czapka, chyba ze cieplej to kaptur... nie wiem.... scherza wiedze ze dominik to niezle zioolko nie dosc ze sam z lerzacego usiadzie to jeszcze sobie brawo bije hehehehe arista wiktorek tez juz cfaniaczek.... i wcale sie nie dziwnie ze nie masz kiedy do nas zajrzec ja mialam teraz wolne i tak sie zlozylo ze pogoda byla sliczna to spacerek za spacerkiem, park za parkiem... moja mala tez juz prawie siedzi (6m bedzie miala pod kiec miesiaca) nie okladam jej http://www.epriceshopping.com/safety-1st-44537-tubside-bath-seat.php?source=googleps bo chce zeby cwiczyla plecki, ale tez za duzo jej nie sadzam zeby sie nie przemeczala... nogi tez juz ma silne bo jak ja wsadze do jumpera to skacze jak szaleniec... zabek juz prawie jest, juz go widze ale jeszcze sie nie przebil przez dziaslo.... zgadnijcie ktory.... na gorze... dwujka.... hehehhe a jeszcze jedynek nie ma... ogolnie przesypia mi noc, tylko ze budzi sie o 6.... i potem drzemie okolo 7.30-7.45 a ja tak lubie spac rano... no ale cooz trzeba te swoje scescia kochac.... zmienilam jej juz waienke na siedzisko do kapania http://www.epriceshopping.com/safety-1st-44537-tubside-bath-seat.php?source=googleps dokladnie takie.... ale ma frajde... tylko trzeba duzo wody lac do wanny zeby tylek sie zamoczyl.. no ale sama z na wskakuje i tez sie myjuje... hihihi aa apisalam jeszcze ze tesciowa mnie dobija..... tym ze to nie jest normalne zeby dziecko mialo szmerki w piersi.... jak jest przeziebione, ze powinna byc na antybiotyku.... mammamija, specjalnie wybralam lekarza ktory nie wsadza dziecka na antybiotyk z byle czego.... no ale podobno babcie madrzejsze.... :P ograniczylam nawet wizyty do babci.... bo naprawde juz nie moglam sluchac.... a z lekarzem mam kntakt, dziwsiaj wlasnie idziemy zeby ja zobaczyla, mam nadzieje ze zadnych inhalaci jej nie dadza..... no ale jak ma pomuc.... znalazlam tez lekcje plywania dla maluszkoof od 6 miesiaca chyba ja zapisze, ale to dopiero jak sie cieplej zrobi, i tak horujemy cagle, wole nie ryzykowac... pozatym dzisiaj tez ide do biblioteki na 30 minutowa lekcje czytaja ksazki spiewaja dla maluszkoof ponizej roku zycia, zobaczymy jak jej sie zpodoba to bede chodzic... uciekam sie pakowac bo zaraz po bibliotece mam lekarza a potem zakupki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile, dzień miałam tak zaganiany że już padam... Artc fajny fotelik do kąpania - nawet super!! pewnie wygodny i praktyczny , u nas niestety nie widziałam takiego a szkoda bo bym chętnie nabyła taki :) Czarna moim zdaniem na prezencik powinno starczyć, kazdy wybierał mniej więcej w takiej cenie - wiec super ze coś sobie upatrzyłaś, a dzisiaj myslałam co by tu dla ciebie kupić :) he he ale nic nie wpadło mi do głowy.. Dominik klaszcze już cały czas tak mu się to podoba,nawet jak cycka ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza musi to komicznie wyglądać, Dominik ciągnie cycka i klaszcze:) Moja Ola coś dzisiaj spokojna, nie bryka mi w brzuchu. Zjadłam liona, a ona nadal śpi... Po 19 poczułam lekkie poruszenie się a teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna nie stresooj sie, w sumie moze tez przezywa.. w sumie tez dopier co dowiedziala sie ze jest dziewcznka.... teraz z wrazenia poszla spac... da ci popalic jutro... scherza, chcialabym to zobaczyc jak dominic klaszcze i ciagnie cycka... a tak apropos cyckoof, to ostatanio mi sie zakrecila lezka w oku... widzialam babke z corka okolo 8 miesiecy, i tak sobie usiadl na lawce mala pd bluze wskoczyla najadla sie i poszla szalec (raczowac) ja tez bym tak chciala, ale moj uparciuch... wrrr.. no coz nastepne bedzie cyckowe na 100000%..... ps. @ alej nie ma.... to juz 6 dni.... kuzynka mi mowi ze jeszcze i sie po ciazy nie wyregulowalo i tak sie reguluje... no coz.... daje sobie czas do konca miesiaca, w sumie musze isc na wizyte kontrolna, ale jakos czasu mi brak... jak nie dostane @ do konca miesieca bede sie testowac (chyba ze bede sie czula jakos podejrzanie to wczesniej)... moje szczescie sie rozespalo, poszla spac o 14 juz 17 a ona dalej spi..... no ale widocznie potrzebowala tyle snu.... w sumie co zasnela rano to ja budzilam, bo zasnela raniusko po sniadanku, ale zasnela w hustawce to 3 minut i po spaniu, potem zdrezmnela sie w drodze do biblioteki, (15 minut) a potem jak jechalysmy do lekarza (15 minut) to sie nie nspala.... teraz odsypia.... u lekarza wszytsko oka, ma sie dobrze nie ma szmerooof w pluckach ani oskrzelach, jest okay... no ale tesciowa ma zawsze racje.. prawda... uciekam bo juz sie wierci przeciaga... zaraz bedzie mnie wolala.... ihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ, Co do @ ja nie mam dalej, wczoraj sie trochę wystraszyłam bo w brzuchu czułam rózne ruchy ale mam nadzieje że to jelita szaleją . Ale by było - nie wyobrażam sobie na ta chwilę ponowne bycie w ciązy. Dzisiaj idę do ginekologa -koniecznie po jakieś zabezp. i w kóncu na pierwszą wizytę po porodzie. Serio Dominikowi tak podoba sie klaskanie że nie przestaje nawet na jedzonko ;) Artc dobrze że już lepiej , że zdrówko wraca. Czarna a jak liczysz ruchy Oleńki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ruchami miałam stracha, dzisiaj mi się nie ruszała, zaczęłam panikować i w końcu położyłam się, zaczęłam budzić małą, ruszając brzuch tak jak Pan doktor to robił, no i dostałam kopniaczka i 2 lekkie. Teraz znów jest spokój. le jestem spokojna, bo w końcu dała znać.Moje dziecko na ogól jest spokojne, nie wariuje zbyt mocno, nigdy nie dostałam kopa takiego, żeby mnie coś bolało. Moze dlatego, ze mój brzuch naturalny jest duuuużżżżyyyy, szczupłe osoby odczuwają intensywniej. Scherza powiedz mi jak to jest z tym liczeniem ruchów, ile dziennie czy w ciągu aktywności powinno się czuć. ??? Gina mi mówiła, coś, ze 4 ruchy na godzinę, ale nie wiem, ja mam rzadziej, bo czasem mam na godzinę 10, a czasami przez 5 godzin się nie rusza. Jak jest u Was. Może ja moją ginekolożkę źle zrozumiałam, bo w końcu to było wtedy gdy dowiedziałam się, że niby coś jest nie tak z żołądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki widzę że coś się ruszyło na forum, ja się nie odzywałam bo ciągle w pracy siedzę, dziś mam wolne ale zaraz uciekam do dentysty robić następne zęby,już mnie tak bolą że zjem cokolwiek i nie moge wyrobić z bólu. I robię sobie dzisiaj mały urodzinowy prezęcik który już chciałam od bardzo dawna. ( skorpiona na kostce). Scherza powrzucaj parę zdjęć Dominika, strasznie lubię go oglądać, na każdym zdjęciu zadowolony :) A moniakat też coś cichutko, co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA u MNIE BYŁO PODOBNIE Z RUCHAMI , NIBY MA BYC 10 NA GODZINE W NAJWIEKSZEJ AKTYWNOSCI DZIECKA CZYLI JA LICZYŁAM WIECZOREM. CZASEM BYŁO MNIEJ.TEŻ SIE TYM MARTWIŁAM BO NIE SZALAŁ W BRZUCHU JAK JA BYM CHCIAŁA ALE TO PRZECIEZ ZALEZY OD TEMPERAMENTU DZIECKA . TAK MI MÓWIŁA MOJA GIN. I W SUMIE USPAKAJAŁAM SIĘ . MONIA W PIATEK MAŁY MA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ Z CIOCIĄ TO POWRZUCAM FOTKI :) SAMA JUZ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się do gina. w końcu !!! dzisiaj o 17,20 mam nadzieję ze bedzie miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, pewnie, że będzie miło, Pan Ci zagrzebie :D Przygotuj podwozie:) ja niestety mam z tym problem, bo nie widzę juz swe maleńkiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie , pogrzebała , obmacała stwierdziła ciązy nie ma uffff za to jest nadżerka i jakieś bakterie :( , tabletki anty. przepisane więc tyle spokoju chociaż będzie ale muszę się podleczyć. Dominik przechodzi sam siebie - tak szaleje ze ja wymiękam przy nim, zresztą tatuś też. Dopiero co zasnął!! Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×