Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Czarnulka, ja bym na Twoim miejscu poszłą w czwartek i popytała o te plamienia....to ważne, wiec nie ma co czekać na koniec czerwca. A luteinę jak najbardziej bierz, ona ma przeciwdziałać skórczom, krwawieniom itp, wiec jak dają to bierz :) Spokojnej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja też bym poszła czym prędzej, a nie możesz do niej zadzwonić jutro i powiedzieć co się dzieje, ja na te plamienia dostałam duphaston i po paru dniach przeszło.... nie dziwie się ze zapomniałaś powiedzieć o tym pani gin bo pierwsza wizyta to duże przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie nadal nie jest tak jak być powinno. Mam brązowawy śluz. est tego malutko, ale jest. Dzwoniłam do gina, ale nie odbiera. Spróbuję znów później. Jeżeli nie odbierze, to jadę jutro. Noc miałam cudowną, budziłam się cały czas spocona... Na razie wie tylko mama, R nie mówię, żeby nie panikował, poczekam na rozwiązanie sprawy. Mama mi powiedziała, że jak była w ciąży, to lekarz jej powiedział, że po badaniu może krwawić, ze to normalne... Mi wczoraj dość głęboko zasadziła, pobierała materiał do cytologii. Dziewczyny czy to nie poronienie?? Sram po gaciach. Teraz coś śmiesznego w tych tragizmach. A więc wczoraj Pani Doktor, robiła mi normalne badanie ginekologiczne, USG i cytologię, no i ten zestawik kosztował 130 zł. A ja miałam przy sobie 120 :D Więc je mówię, że za chwilę jej mogę donieść, a ona, że nie trzeba, więc powiedziałam, ze przy następnej wizycie jej oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nie denerwuj się nie potrzebnie poczytaj sobie o zagnieżdzaniu jajeczka , bo to własnie tak wygląda , zobacz ile to moze trwać. Ja miałam około 6 dni tak. A groszek śliczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajna kropa ! Jakbym mogła to bym ją pocałowała :) Podpisuję się pod słowami dziewczyn, że powinnaś zadziałać coś. Chociaż zadzwonić i zapytać do ilu zwiększyć dawkę proges. Mi lekarz mówił jak plamiłam że w tak wczesnej ciąży nie wiele da się zrobić. Można jedynie zwiększyć dawkę luteiny i dużo leżeć. Będę trzymać kciuki aż mi zdrętwieją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokajacie mnie kochane. Musi być wszystko dobrze!!!! Zbyt długo walczyłam o moje dziecko, żeby teraz mogło się coś stać. Muszę się tego trzymać. Ona na razie nie odbiera, później znów spróbuję. A jak nie odbierze, to jutro jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, mi ginu pobierał cytologię i 2 razy wymaz do badania bakteriologicznego i za kazdym razem mówił, ze mogę plamić, bo pochwa w ciaży jest bardziej ukrwiona i nawet najmniejsze podraznienie moze spowodować plamienie.....spokojnie.Ale....zawsze wato sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu on mi jebana o tym nie powiedziała... Zastanawiam się. Wczoraj mnie trochę wkurzyła zaczęła mówić o poronieniach itd.... Czyli mniej więcej o tym, ze ja jestem bardziej narażona na poronienie, niż kobiety, które zachodzą w ciążę normalnie, bez żadnych leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze dzisiaj odbierze... A jak nie, to jutro. Mam nadzieję, że do jutra nic się nie wydarzy. Ten zabarwiony na brązowo śluz, na razie ustał, nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarna... ja mysle ze te plamienie masz po badaniu, mi tak samo ginka mowila ze po kazdym badaniu powcipnym moge krwawc... powinna ci powiedziec o tym przed albo po badaniem... no ale mimo wszystko ja bym dzwonila az do skutku, i nawet poszla na wizyte... dla wlasnego spokoju..... moje szczescie wczoraj mialo jeden z tych dni co to przy cycu chcala byc caluski czas, moja mam mwi ze juz czas na zmiane pokarmu i ona poprostu sobie produkowala ten pokarm bedac ciagle przy cycu, rozumiem to, ale bylam umeczona wczoraj, nie mialam na nic siy.... za to w nocy jak zasnela to spala ponad 3 godziny, takze jak tak bedzie to super moze bede miala leprze noce, nie ze narzekam ale... ooo zapomialam pogratulowac i przywitac nowe kolezanki.. sorki dziewczynki czytam was czytam wiem co sie dzieje na bierzaco ale czasu brak.... uciekam mala wlasnie zasypia i jak na zlosc dostala czkawki.... heheheh napwno sie spaniem to nie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula, a Ty chodzisz prywatnie czy państwowo ? Co to za lekarz jak dwa dni telefonu nie odbiera. Ja do swojego ostatnio dzwoniłam przed godz 22 bo miałam ciśnienie 163/109 a on na to że mam łyknąc dwie tabl. i zadzwonić czy spadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta chodzę prywatnie, ale ona nie odbiera dla tego, ponieważ pracuje w szpitalu w innym mieście, i do tego ma gabinet prywatny tez w innym mieście a ja mam tylko numer stacjonarny. Rozmawiałam z moją ciotką, która jest specjalistą, obraca się w towarzystwie "szpitalnym", rozmawiała ze swoim znajomym ginem opisała mu wszystko słowo w słowo... On powiedział, że wczorajsza krew jest po badaniu a tym bardziej, ze był pobierany śluz do cytologi. A co do dzisiejszego niby brązowego śluzu.. Macica mi się oczyszcza cały czas, żeby wszystko mogło się tak zamknąć, najpierw musi się oczyścić. I to jest najzupełniej w świecie normalne. U większość kobiet tak jest. Gin jest z mojego miasta skąd pochodzę, moja Mama zna jego nazwisko i powiedziała, ze chodziły słuchy, ze zna się na rzeczy.. On powiedział, że jutrzejsza wizyta jest niepotrzebna, tym bardziej , że biorę luteinę. Chyba, ze coś się zmieni, ze będzie mi leciała normalna krew, to jak najszybciej do lekarza. Wierzę mu. Więc jutrzejszą wizytę odpuszczę. Jeżeli coś się będzie działo, mam jeszcze piątek, wtorek i tak w kółko. Co Wy na to??? Jestem już w 100% spokojna. Zrobiłam wywiad ze wszystkimi matkami w okolicy i 80% z nich miały tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta :)egzamin zaliczony na 5:) dzis mam chwilę wytchnienia...nareszcie Czarna ten brunatny śluz to napewno resztki po badaniu wiec niczym sie nie przejmuj:) co do interesu to chcialabym abys podala mi swoj adres korespondencyjny i ty Moniu Kat również:) może na nk? lub g mailu? obiecuje że to nic strasznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten upalny dzien, Czarna który to tydzień???Ja też chce usg!!! Ja miałam ostatnią @ 4 maj a Ty? Nie martw się, skloro wszyscy tak mówią to może rzeczywiście z tym krwawieniem to nic złego..Ja ci nie doradze, bo u mnie nie ma żadnego nawet plamienia, ale go=in badała mnie tylko tak zwykle. Nawet zaczynam się martwić tym że żadnych objawów nie mam, czuje tylko że coś w brzuszku się dzieje.tak śmiesznie i dziwnie :-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia, nie wiem czy mam Cie na N-K......??? Napisz na MoniaKat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nic takiego....ale jeśli juz chcecie wiedzieć...więc chodzi o to że.................albo nic nie powiem nic nie napisze przekonacie sie za kilka dni:) gwarantuje że nic złego was nie spotka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibi już zaczęłaś to mów :):)): Mam nadzieję, ze mogę pisać "Fibi" tak mi si ę spodobało to zdrobnienie. Fibi napisz, napisz, napisz:) Nie mogę się doczekać, bo nie wie o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrobnienie Fibi jest oki mi tez sie podoba:) jak juz nalegasz...wiec chodzi o to że żadnej z dziewczyn nie sprawilam żadnego prezentu i z tego powodu jest mi niezmiernie przykro.......wiec szykuję dla was jakis upominek malućki:P i wygadalam:P pogoda paskudna dzis, duszno, słońce prażyło cały dzien a mnie głowa chyba zaraz wybuchnie.....do tego jutro znow mnie czeka nauka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie no nie będzie to nic oszałamiającego ale za to z dobrego serduszka:P A ty Czarnulo napisz lepiej jak samopoczucie dzisiejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jest mi bardzo miło:) Ale wiesz co słonko może wstrzymaj się troszkę z upominkiem dla mnie, boję się mieć coś dla dzidzi tak szybko, jestem raczej przesądna:) Mam nadzieję Kochana, ze się nie gniewasz. Ale to plamienie itd jakoś mnie przytłoczyło. Ogólnie mam jakies złe samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×