Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Nie wiem właśnie przecież to forum dla kobiet :D z tego co widzialam to ten sedes zakłada jakieś głupie topiki , a jarek to nie wiem ;p tylko tak mi się rzucił w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Moja babcia mnie nie nawidzi..zawsze mówi, że jestem niezrównoważona psychicznie...i jestem jedną wielkom pomyłką...Zawsze mówi, że miało mnie nie być..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
no jak się odezwe jeszcze to mówi, że nie mam prawa się odzywać do starszej osoby:( mój 3 latni brat nawet nie wie co to jest babcia..bo to stara jędza a nie babcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma jedna babcie, i dwóch dziadków, jedna babci zmarła w 2007 roku chyba tak 2007 rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Natasha tez fajowie imie , powiedz jej, ze jest Ci przykro i dlaczego taka jest ;/ a mowilas rodzica o tym ? A chyba sie nie zachwoujesz jak nie zrownowazona, ze tak mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Jestem normalna...tak mi się wydaje..Mój tata o tym wie. dlatego mieszkamy daleko teraz od niej....Jak moja mama straciła życie to ona mnie obwiniała o to, dlatego, że ja jestem na świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi :( Nie przejmuj sie masz tate , e tam z ta babcia moze kiedys zrozumie, ze zle robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
jak wykituje..:P ( nie no nie życze jej tego, ale czasem mi się płakać chce) dziadek jest git, ale boi się babci..taka fajtłapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :( Może jeszcze bd dobrze ? Może z czasem zrozumie że źle robi i że nie powinna Cię obwiniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
mnie się moje imie nie podoba...bo wyzywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze nie wclae nie powinna , bo dziecko nie jest nic winne, moze lekarze cos ten teges eh .. dziadek boi sie , bo babcia go ustawial pewnie , miejby nadzieje, ze zrozumie, ale mowie Ci powiedz jej ze jest ci przykro naprawde eh masakra, Blue masz motorek w tyłku , ze tak szybko do sklepu ja tez tak mam haahahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Trudnoo...bez babci można żyć...ale fajnie się patrzy słucha jak dzieci są z babciami...to aż łzy lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
no normalnie..że mam spadać z Polski..że nie chca obcych..gadają natasza urbanska(a podobno to jakas dziwna aktorka czy coś) i wyzywaja mnie ze jestem taka sama...a nie rozumiem ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×