Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość mareas
pada i pada i pada i pada...już mam dośc tej wody.Goście pojechali i tylko mi dziubki odbite na szybach zostały po moim wnusiu :) Zostaną aż do następnego mycia okien , a jak jak je zobaczę ,to znowu zrezygnuje z mycia .Zostawiamy sobie z mężem takie pamiątki :)No ,ale wiadomo że do czasu ,bo kiedyś trzeba wymyc te okna.Cieszę się bo maluch wreszcie zaczyna mowic,a już myśleliśmy o logopedzie.Chłopcy podobnopóżniej zaczynają mówic .Babuszka-ale musialaś najeśc się strachu jak mialaś te bóle w klatce piersiowej.Dobrze ,że to tylko zapalenie.Nie mam kreski nad c więc piszę tak jak piszę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
jeszcze u was pada?? u nas już słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
u mnie już niestety nie ma słonca...wrr taka ładna pogoda była:( a teraz leje... A ja chce się z wami wszystkimi pożegnać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj najadłam się strachu-mareas :( Wiesz,głupio byłoby teraz umierać.Mam wnuki,którymi chcę się nacieszyć,ale też jeszcze jedno dziecko,które nie jest dorosłe. Poza tym dwie córki ,choć dorosłe jeszcze,to jeszcze się uczą. Mam nadzieję,że z moim zdrowiem będzie coraz lepiej.W końcu mam leki :) Nataszko-czemu się z nami żegnasz??? Blue,jakie masz plany na tak długie wakacje? Vanesko-zakładaj szybko ten internet i wracaj do nas :) Piętnasty zbliża się wielkimi krokami i sama myśl mnie przeraża. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie to mogę Wam podać linka do strony gdzie jest mój skarbek Mateo :D "bierze udział" w konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz podać babuszko :) Zamierzam iść do pracy . Jestem właśnie w trakcie badań i jak dobrze pójdzie to może za tydzień będę już pracować . Trochę mnie to przeraża , to będzie moja pierwsza praca ... nie najlepsze opinie słyszałam o pracy w McDonald , no ale u mnie w mieście raczej nie ma zbyt wielu propozycji dlatego nie mam innego wyjścia . Pójdę tam bo nie chce leżeć przez całe wakacje w domu . Jak coś to się zwolnie :D Składałam Cv jeszcze w innych miejscach , ale nie bd czekać w nieskończoność ,z McDonald od razu zadzwonili, nie będę więc wybrzydzać, zwłaszcza,że nie posiadam żadnego doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffff!! Dziś rano Mateo miał zabieg.Wszystko jest dobrze.Cały czas śpi i to dla niego najlepsze. Cieszę się,że już po wszystkim :) Blue-fajnie,że idziesz do pracy.A może już pracujesz,bo dawno nie pisałyśmy :) Podam Ci link do strony na e-maila. Pozdrawiam i czekam na Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Babuszko-:))))) bardzo się ciesze ,że z Mateuszkiem wszystko już ok.Mam nadzieję ,że szybko wyzdrowieje i będzie slodką pociechą dla was wszystkich.Pewnie też musicie odpocząc, bo stres był pewnie ogromny..Niestety nie mogę podac swojego e-maila,a tak chcialabym zobaczec Mateuszka :)może kiedyś...Ja si.ę wybieram nad morze,ale czy dojadę to nie wiem,bo mąż chce teraz ,a ja za tydzień.Myślałam ,że synek wróci na wakacje do domu,ale znalazł prace i zostaje w innym mieście :(Jakoś mi dziwnie ,że zostaliśmy tak calkiem sami....Kupiłam ubranka, zabawek caly karton i niedlugo pojadę do swojego maluszka i już telefonicznie uprzedzilam ,żeby buziaka szykował na cmokasy.Blue,fajnie ,że masz prace.Zarobisz swoje wlasne pieniądze i będziesz miala na wydatki.Wiadomo ,że jakiś stres jest ,zwłaszcza że to pierwasza praca.Właściwie,przy każdej nowej pracy jest stres,bez względu na to czy jest pierwsza ,czy dziesiąta.Ale co tam- będzie dobrze,nowi ludzie,nowe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzisiaj byłam pierwszy dzień , Babuszko to mój e-mail , podaje bo chyba teraz sie nie wyświetla angelika642@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareas- zacznę od Twego e-maila.Nie wiem dlaczego nie możesz podać,ale jeśli chodzi o to,że nie chcesz podawać na forum,to przyślij mi na mój adres. babuszka@jestsuper.pl Niestety,dzieci dorastają i zaczynają życie na "własny rachunek" a my zostajemy sami.Trzeba się z tym pogodzić,choć na pewno nie jest łatwo. Ja mam jeszcze parę osób w domu,więc nie wiem jak to jest. Mam nadzieję,że uda Ci się wyjechać do swojego wnusia :D Ach te babcie!Ubranka,zabawki :)uważaj tylko aby to wszystko zmieściło się do samochodu:) Blue- no superrr.A daleko masz do pracy?Jeździsz samochodem,autobusem czy może po prostu chodzisz ?Jakie wrażenia ?Jesteś zadowolona? Mateuszek już dziś wrócił do domu na przepustkę :D,bo szpital jest niedaleko i ordynator wyraził zgodę.Jest na lekach przeciwbólowych i dzielnie znosi niedogodności. Masz rację mareas,stres był ogromny :( Teraz musi być już tylko dobrze. Gdzie się podziewają nasze dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata mnie na razie wozi i odbiera bo drugi samochód jest u lakiernika :P Jak go odbierzeny to bd sama jeździć . Wczoraj byłam pierwszy dzień , nie robiłam nic konkretnego wysłali mnie do olsztyna na szkolenie BHP , potem podpisywanie papierów , wybieranie ubrań . Pokazywali mi na kasie , troche pomagałam . Dziś też pomoagałam ale od 12 do 16 juz sama stałam . Kurde na początku było strasznie , myślalam ze uciekne albo rozpłacze sie na środku , ale potem juz dobrze , załapałam o co mniej więcej chodzi . Niestety nie wszyscy klienci są mili i nie rozumieją , że ktoś pracuje dopiero pierwszy dzień . Ale ludzie z pracy są bardzo mili , chetnie pomagają . Dziś byłam od 8 do 16 jutro mam od 10 do 20 . Troche nogi bolą bo trzeba tyle chodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm czy mam daleko do pracy ... na drugim końcu miasta . Żeby dojśc na czas to tak z godzine przed trzebaby było wyjść , jak bd ciepło to moze rowerem bd jeździć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat Nataszy
Hej. Natasza prosiła bym napisał do Was, bo nie ma jak się odezwać, bo wyjechała do Holandii..pozdrawia was wszystkich i życzy Wam miłych wakacji. Natim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy pozdrów Nataszke i nawzajem super wakacji :) Ja jeszcze neta nowego nie mam,ale już nie długo :) Co słychać :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue prace masz fajnie , ja też właśnie czekam na szkolenie :) i też na końcu miasta,ale daleko nie jest hehe, narazie korzystam z wakacji nie długo rok jak się znamy i od założenie tego naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Cieszę się bardzo,że już tak długo jesteśmy razem.Masz rację Vanesko-to już niedługo ROK :D Będziemy świętować! Pozdrawiam Nataszkę.Mam nadzieję,że wróci do nas. Moje dzieciaki już szczęśliwe,no bo przecież mają upragnione wakacje :) Córki szukają pracy ,aby zarobić trochę na swoje potrzeby. Na przyszły tydzień mam dla Was przygotowaną niespodziankę ;) Dziś zmykam.Pa.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo... :D Na razie pracuję :P cały czas stoję na kasie , nie jest źle . Już się zaczynam przyzwyczajać , nie jest już tak ciężko jak na początku . Fajnych ludzi poznałam :) Ogólnie jest fajnie :) Jak ten czas szybko leci , myślałam że to kilka miesięcy , a to już rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ciesze się Blue byle do przodku:) Babuszko ciekawe co to za niespodzianka :) Jeszcze nie mam nowego internetu,ale juz nie bawem narazie pisze u swojego chłopaka, no wakacje super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy Vanesko.Dobrze,że choć czasem tu zajrzysz :) Blue-pochwal się wynikami maturalnymi,bo doszły mnie słuchy,że już są :) Cieszę się bardzo ,że podoba Ci się praca i oby tak dalej. Na niespodziankę musicie jeszcze chwilę zaczekać.Tylko musicie dobrze siedzieć kiedy będziecie czytały,abyście z krzeseł nie pospadały :D Aha!Vanesko-czy mam Ci wysłać na e-maila link do strony,gdzie jest Mateo? Pozdrawiam.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miło mi Blue :D Teraz usiądźcie wygodnie,bo zdradzę wam jaką mam niespodziankę. Nie chciałam wcześniej jej zdradzać,bo sama nie byłam pewna siebie. Napiszę to wielkimi literami i nie uznawajcie tego za krzyk :) NINIEJSZYM OZNAJMIAM,ŻE MAM ZA SOBĄ TEORETYCZNY KURS NA PRAWO JAZDY. EGZAMIN WEWNĘTRZNY Z TEORII ZALICZONY.DWIE GODZINY JAZDY ZA SOBĄ! :D Trzymajcie kciuki,żebym wytrwała :) :) :) Czekam na komentarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO BRAWO !!!!!!!!! :D Cieszę się że Pani się zdecydowała w końcu :D I jak jazda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej wróciłam :) hihih ,ale teraz dużo wyjeżdzam wyciskam z wakacji ile sie da , a jak u Was , pogoda super ,ale naprawdę goooorąąąąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,oj!!! Rozumiem,że są wakacje, Vanesko,ale mogłaś chyba spełnić moją prośbę i skomentować moją decyzję :D Tak Blue-wreszcie się zdecydowałam :) Jazda w mieście nijak ma się do tej mojej po polnych drogach,ale dobrze,że jeździłam,bo dzięki temu nie mam problemu z opanowaniem samochodu. Sama wiesz,jak jeździ się po Olsztynie :) Nie jest to łatwe miasto,ale mam nadzieję,że sobie poradzę. Korzystajcie z wakacji,ale od czasu do czasu zajrzyjcie,bo niedługo nasza rocznica :D Blue-jeszcze jedno pytanie.Co z Twoją maturą?Zdałaś? Pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×