Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Nataszko odpoczyyywam hihi:) Właśnie też ciekawa byłam z tą Blue sukieneczką też będę chciała sprawić sobie rózową na studniówkę :) . U mnie śniegu jest nawet dużo :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak macie ferie to nie jedziecie nigdzie? ja na tydzień we ferie jade na obóz narciarski:D a drugi tydzień to nie wiem jeszcze ...ale jeszcze troche muszę się pomęczyć..A blue kiedy masz tą studniówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bd miała czas to może pokaże wam tą moją sukienkę :) na razie , znowu jest u krawcowej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue życzę udanej studniówki ,baw sie dobrze :)No Nataszko ja nigdzie nie jadę na ferie hihi w tym roku :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po balu :) Szybko zleciało . O 5 się wszystko skończyło .ALe było superrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!! jeszcze nigdy się tak nie wybawiłam . Strasznie mi się podobało :) Do samej 5 tańczyłam :D zdziwiłam się jak powiedzieli ze juz ostatnia piosenka . ALe naprawdę było super :D Jeszcze raz bym poszła ! Nawet nie myślałam ze nauczyciele bd tak świetnie bawic sie z uczniami . Sądziłam , że usiądą i bd cały czas siedziec przy stołach . A nie było tak :) Niestety fryzjerka strasznie brzydko mnie uczesała :( Brzydką miałam fryzurę , kosmetyczka zresztą tez nie pomalowała mnie zbyt ładnie ... No trudno , ważne że zabawa była udana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie:) poszła bym se też pobawić się:) dawno nigdzie nie byłam na zabawie...może poprosze tate czy moge iść z bratem do klubu..na disco polo:D haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to super Blue :) Nie spodziewane takie i było fajnie hihi,to się cieszę , no Nataszko idź potańcuj troszkę hihi fajnie tak,może tez się wybiorę nie długo hehe w sumie to planowaliśmy coś tam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na tańce tam szaleję :D hi hi.... na poczatku lutego mamy występ w bielsku na śląsku i po wystepie idziemy na dyskoteke:D do krakowa do najwiekszej dyskoteki:)oczywiście mojemu tacie sie to nie spodobało, to jedzie ze mną..przynajmniej będę bezpieczna:) troche siara ze staruszkiem, ale dużo osób mi mowi, ze nie wygląda na mojego tate tylko ochroniaza...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
hehehe....dobre :)Nataszka ...twój tato ,jak się nie mylę ma trzydzieści parę lat i jest staruszkiem? On jest w najpiękniejszym wieku i jeszcze bardzo mlody.Blue-co tam fryjzjer i kosmetyczka,najważniejsze ,że jesteś zadwolona i że było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mój tata ma 35 lat ale dla mnie jest staruszkiem:) ale w pozytywnym znaczeniu:) on nazywa mnie smarkata a ja staruszek:) zawsze mówi, że wie, że ma coraz więcej zmarszczek i laske musimy mu sprawić..hehe:) Blue a pokażesz zdjęcie jak wyglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dobrze,że jedzie z Tobą Tato Twój, bo różnie bywa na tym świecie , ale na pewnie kiedyś poszalejesz bez niego hihi ,mój Tata też jest taki bardzo opiekuńczy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jakieś zeskanuje i wyślę Ci , bo byłam dzisiaj oglądac i zamówic u fotografa ;D A z mojego aparatu nie za ciekawe są ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznie wyszłaś:) MAm do was pytanie znacie jakies stare piosenki do zabawy typu "szła dzieweczka", "konik na biegunach"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
...a może "tańczymy labado","Stary niedżwiedż mocno śpi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza?Gdzie się podziały moje dziewczyny? U mnie wiele się działo,więc nie było czasu na siedzenie przy komputerze. Wyprowadzka młodych,w między czasie pogrzeb w rodzinie a także urodziny syna zajęły mi sporo czasu. Dziś w domu bardzo spokojnie,bo skończyły się ferie a,że wnuków już nie ma to jestem zupełnie sama.No nie zupełnie,gdyż został pies:D,ale on zachowuje się cicho. Blue-czy ja też mogłabym zobaczyć Twoje zdjęcie w różowej sukni? Cieszę się bardzo,że dobrze się bawiłaś:) Nataszko-poszperaj w internecie a na pewno znajdziesz wiele takich piosenek i zabaw dla dzieci:)Na YouTobe wpisz "piosenki dla dzieci" albo kilka tytułów np.mam chusteczkę haftowaną,olejanko,budujemy mosty,laurencjo ma. Odezwijcie się dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, ale już mam..znlalazłam moje kasety z dzieiństwa na strychu i sa tam fajne piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue-dziekuję bardzo:) Sukienka naprawdę śliczna. zastanawiam się dlaczego już nikt tu nie pisze:( Czyżby pora na zamknięcie tematu??? Szkoda,bo stałyście się bardzo mi bliskie:( W czerwcu, niestety Mateuszka czeka kolejna operacja.Jestem przybita tym faktem.Jest mi bardzo smutno i jestem pełna niepokoju :( Tyle na dziś.Może jeszcze ktoś tu zajrzy?Jeśli nie,to czas się pożegnać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że wszystko bd dobrze z Mateuszkiem . Nie mam czasu zaglądac narazie bo mam bardzoooooo duzo nauki ... każdy nas zasypuje klasówkami sprawdzianami ... czasu brakuje , a w kwietniu juz koniec roku . Musze sie uczyc na beizaco ze wszystkich przedmiotów ... nie wiem kiedy przygotuje sie do matury ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszka biedny Maluszek,ale jest sliny i da rade na pewno wierze w to :) Masakra u nas w lubuskim boje sie chodzic po dworze, chlopak mnie odwozi do domu jak jestem u niego, ten znaczy sie ci gwalciciele z Zielonej gory sie przemieszczaja moga byc wszedzie chyba slyszeliscie? Masakra boje sie, siedze w domku,albo moj chlopak mnie dowiedza:*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×