Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Miłego pobytu Nataszko, na pewno będzie oki i wszystko sie ułoży :) Dziękuje i nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 16
masz urodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessska2
Nie urodzinki miałam daaaaawno w marcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessska2
hmm cos tu nie pasi zmieniłam i pomaranczowe hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia....
Ale produkcja!!!!!!!!!!!! :-D,nadrobie i odpisze oczywiscie :-) Serdecznie pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 16
Ja pozdrawiam was wszystkich i życzę miłych wakacji..upalnych:D Ja jutro wyjeżdżam:) spale się jeszcze bardziej w gorącej Turcji:D hihi..buziaczki śle :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem-takie jest życie,ale najtrudniej pogodzić się z tym. Jestem zalatana jak dziki pies.Razem z sąsiadami remontujemy klatkę schodową,do tego jazdy :),a dziś moja mama znów została w szpitalu :( Jutro do niej jadę,no i oczywiście na jazdę do Olsztyna.Padam ze zmęczenia. Buziaki dla wszystkich.Pa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zrobiłam sobie krótkie wakacje od komputera i widzę,że nie tylko ja :) Mam nadzieję,że wrócicie i znów sobie pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam :P ,ale jak jestem przy kompie to tu zaglądam,ale jak narazie to nie chce mi się spędzać czasu przy komputerze trzeba korzystać z wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :D Po wakacjach pewnie znów powrócimy do pisania. Wierzę,że tak będzie. Wszystkie gorąco pozdrawiam,życzę fajnej " końcówki " wakacji :) Wyjeździłam 18 godzin.Instruktor jest zadowolony,ja trochę mniej :( On twierdzi,że sobie poradzę i powinnam zdać za pierwszym razem,ale wiecie jak to jest.Stres potrafi zdziałać takie cuda,że zapomnisz jak się nazywasz. Brak mi wiary w siebie i to też mi powiedział.Nie mam pojęcia jak sobie poradzę. Czy te 12 godzin wystarczy na poprawienie błędów? W czwartek mam już zapisać się na egzamin. Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszko wierzę w Ciebie zdasz :) Nie myśl tak,że czy to wystarczy itd. Bedzie dobrze Buziaczki POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę Babuszko :) Wiem przez co przechodzisz . Jeżeli nie bd czuła się pewnie mozesz dokupić godziny przecież , a fakt stres jest ogromny , ale ja na pocieszenie powiem Ci że dzień przed egzaminem nauczylam się płynnie ruszać :D A mi się wakacje jeszcze nie kończą :) Zostaje mi jescze caaaaaaały wrzesień :) Kończę już jednak pracę w McDonalds . Z jednej strony baaaaaaaardzo się ciesze bo juz mam dość ;d ale z drugiej szkoda mi trochę :) fajnych ludzi poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha16
witam was:) jak mijają wakację? mi niestety nie najlepiej:( Wyprowadzam się do Holandii, bo będziemy mieszkać z ciocią:( bo mój tata nie da rady nami się zając, jest szpitalu, kilka dni temu miał operacje..nie jest dobrze:( a nie ejst nawet troche dobrze, jest fatalnie:( nie umiem sobie z tym poradzić:( mój brat ma ciągle koszmary w nocy spac nie umi. a Kajtek ma 9 lat i sika do łózka co noc:( tez cięzko to przeżywa:( nie wiem co będzie dalej:( życze miłych ostatnich dni wakacji. Pozdrawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Nataszko, musisz mieć dużo siły będzie dobrze nie należy się poddawać tylko wyjść temu na przeciw ;) Dziękujemy jakoś spędzam te wakacje ostatnie dni hihi buziaczki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tylko jeden dzień wakacji-no nie dla wszystkich :) Dzięki Wam dziewczyny za wsparcie. Nie nastawiam się na zdany egzamin,za pierwszym podejściem :( ,gdyż czuję,że jeszcze nie radzę sobie tak,by zdać,mimo,że mój instruktor nie chce słyszeć o dodatkowych godzinach i jutro zapisuję się na egzamin :) Oj zachciało się babci prawka :D,ale nie żałuję.Uwielbiam jeździć. Nataszko-bardz omi przykro.Jesteśmy z Tobą i na pewno zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie,oczywiście takie duchowe. Dużo zdrówka dla taty i Twojej rodzinki. Coś mało nas tu zagląda,ale liczę,że powrócą,bo lato mija i wieczory,będą dłuższe. mamo synusia-OBIECAŁAŚ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisuję się dopiero jutro bo wypadł mi jeden dzień jazdy :( Trochę zostawione na termin przed egzaminem,ale o tym cicho -sza :D Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec wakacji! Jakie macie wrażenia po pierwszym dniu w szkole? :D Mam już termin egzaminu,ale go nie podam,gdyż słyszałam takie hasło,aby nie mówić o egzaminie.Jeszcze trochę czasu upłynie do tego dnia,a ja już czuję stres :( Piszcie co u Was. Nataszko,co z Twoim tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest takie powiedzenie , Pierwszy dzien w szkole ? Hm :D Bd dopiero za miesiąc :p WŁaśnie Natasza co z Twoim tatą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 16
Już trochę lepiej..jest po operacji..czeka go długa rehabilitacja..dlaczego on? dlaczego ciągle nas coś złego spotyka?:( najpierw Bog nam zabrał mame teraz tate? czym on sobie zasłużył, jest jeszcze młodziutki i poznał fajną kobiete...mogliby byc razem mieć jeszcze dzeci..bo jeszcze stary na dzieci nie jest.,,a tu co? musi w szpitalu wiekszosc czasu przebywac..U mnie wszkole ok nawet..dużo lekcji:/ i czeka mnie dłużo i to bardzo dużo nauki, sprawdzianów..wrrr..aż się boję, ze sobie nie poradzę:( Babuszka zdasz na 100% prawko:) 3 majcie się..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×