Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Natasha 16
no lenia to ma chyba każdy:) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam czasu za bardzo :) Teraz sesja mi się zaczyna , już mam pełno egzaminów i zaliczeń ;/ A co tam u Was słychać Kochane :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szkołe i prace nie raz odrazu po szkole ide do pracy :) Ale zaglądałam nie raz by sprawdzić czy ktoś odpisał hihi :) Jest ok , no Blue teraz egzaminy trzymam kciuki :) :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem :D Ostatnio tu nie zaglądałam,bo dopadło mnie przeziębienie i na nic nie miałam siły,ni ochoty.Nadal męczy mnie kaszel,ale to już drobnostka,wobec tego co było. Kilka dni była fajna pogoda i nawet sporo śniegu stopniało,ale już jest z powrotem :( Już znudziła mi się ta zima.Chciałabym już wyruszyć w trasę,a ten śnieg mi przeszkadza. :) W naszym regionie są teraz ferie,więc młodzieży i dzieciom,taka pogoda pewnie odpowiada. Oj dziewczyny,widzę,że zapracowane jesteście!Trzymam kciuki. Czas szybko leci,więc można już wypatrywać wakacji :D Trzymajcie się zdrowo i odzywajcie czasem.Pa.Buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 16
witajcie..:) ja też same egzaminy testy,dobijające to.. teraz miałam występ, fajny układ taneczny wymyśliłam, mieliśmy się dostać do mistrzostw,któe odbędą się w Poznaniu...ale zasłabłam podczas występu..i przeze mnie dziewczyny się nie dostały:( już mam dość, nic nie moge robic to co uwielbiam:( Nie zanudzam was..pozdro..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyła mi się sesja :D i mam troszkę w kolnego . W końcu ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wreszcie odpoczniesz :D Jakaś cisza na tym naszym topiku :( U mnie nic nowego.Może to i dobrze :) Zdrowie na razie w porządku,więc czego więcej chcieć. Śnieg znika i wreszcie będę mogła śmigać samochodem.Nie mogę się już doczekać :D A co tam u Was słychać ? Buziolki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknął szybko i szybko pojawił się z powrotem :( Ja niestety znów choruję.Jestem bardzo mocno przeziębiona, więc nawet nie mam siły na siedzenie przy komputerze.Wpadłam na chwilkę, byście nie myślały, że Was opuściłam. Trzymajcie się!Cieplutko pozdrawiam .PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj, jestem zaskoczona, że od tak dawna nikt tu nie zagląda!Mówię też o sobie :) Kochane moje.Jeśli znajdę chwilkę to powysyłam Wam zdjęcia. Mateuszek jest słodziutki.Coraz więcej mówi i to jest takie urocze.:D Moi pozostali chłopcy, też są cudowni, a co najważniejsze zdrowi. Czy myślicie, że teraz to już będzie wiosna, czy zima jeszcze się odezwie? Niektóre dni są takie piękne, że tylko korzystać. Co tam u Was słychać? Planujecie już na wakacje? Wkrótce matury! Vanesko - trzymaj się!!! Buziaczki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Babuszko :) Wydaję mi się,że może jeszcze być chłodniej,ale chyba nie powinno :) Ah te dzieci szybko rosną :) Wakacje to ja już nie długo mam cieszę się,ale nie wiem jak to będzie z tą szkoła hehe :) Buziaczki:*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 16
co tam słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,oj,oj!!! Coś mało wygadane, te moje dziewczyny :D Wiosna,wiosna, wiosna, ach to ty! :) Pisać jak się Wam wiedzie,bo się będę gniewała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądałam. U mnie wszystko po staremu, zaczęłam drugi semestr, jakoś leci. Coraz bardziej podobają mi się studia. Mam niestety bardzo duzo nauki, ale poznałam świetnych ludzi. :D Już teraz leci 2 semestr i bardziej się zżyliśmy ze sobą. :) Spedzamy ze sobą duzo czasu. Tak w końcu wiosna. :) Ahhhh A planów na wakacje na razie nie mam. Pewnie pójdę do pracy jak w tamtym roku. Chociaz chciałabym gdzieś pojechać. Bo w ubiegłym roku nigdzie nie byłam, przepracowałam całe 3 miesiace, dlatego teraz mam nadzieje, że uda mi sie pojechać gdzieś ze znajomymi. :) Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 16
u mnie jakoś powolutku leci:) szkoła..tańce, i czasem sobie pracuje w cukierence, ale to jak mam czas. a teraz w szkole tyle nauki,jest bardzo wysoki poziom,ale dla chcącego nic trudnego i jakoś idzie:) ze zdrowiem się poprawia, choć schudłam znowu i wyglądam jak kościotrup:(a u Was jak? zaraz święta, lubię wielkanoc..:) pozdrowienia śle z pięknych okolic Holandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie ok,a ja nie przepadam za Wielkanocą jakoś raz lubię raz nie hehe :) Jeszcze 3 tygodnie nauki mam hihi :)Buziaki:*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane!Przepraszam Was bardzo, ale jestem niesamowicie zajęta. Niestety choroby dopadły moją rodzinkę.Najpierw tata,potem mama a jeszcze później córka i brat(teraz jest w szpitalu). Jestem zaganiana jak dziki pies.Jeśli tylko złapię oddech, to się odezwę. Pozdrawiam gorąco.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×