Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona1992

17latka w ciąży

Polecane posty

a jak z objawami masz mdlosci itd? bo to chyba najgorsze w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym Ci radziła nie iść
do zawodówki. Raczej do LO. Zawodówka teraz - to niedobry pomysł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I zatroszcz się Bardzo o siebi
i dziecko: Materna (lub inne witaminy; bierzesz już kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z tym ze zawodowka to strata czasu, matury potem nie masz na studia nie mozesz isc w razie jakbys chciala, ale po co sie przenosic? jak z technikum pojdzie do LO to bedzie miala rok w plecy i wyjdzie na to samo co z technikum, matury szybciej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo te przedmioty zawodowe..
ale wcale nie trzeba: tylko jeśli chce, zamiast zawodówki , bo to wtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
pierwszy raz słysze, że 17 latka w ciązy cieszy się z tego:) ale fajnie:) dzidzia będzie miała młodą mame..moja też miala nie cale 18 lat jak mój brat się urodził a po 2 latach ja przyszłamm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdałowe oczy
do laurion az wierzyć mi się nie chce ze twój chłopak musi płacić za test na ojcostwo,po urodzeniu jak jest zapisane na czyje nazwisko? facet ma 6 mies po urodzeniu na sprawdzenie ojcostwa a po upływie tego czasu musi mieć zgode matki dziecka lub nakaz sądowy,a facet wtedy sam placi kiedy to on wystepuje o ustalenie jak wystapiła matka dziecka to ona ponosi koszty takie jest prawo,a co to tekstów wypisywanych przez matkę no cóż,każdy musi udowodnic swoje,ona ze on sie nie zajmuje a on ze sie zajmuje na swiadków mozna powołać rodziców,zgłosic do opieki spolecznej aby przyszli i zobaczyli np żeczy dziecka,wyposażenie ty mozesz być swiadkiem ze widzisz jak on sie zajmuje dzieckiem,nie ma ot tak ze ona pisze a sąd jej wierzy,widzialas nakaz zaplaty za badania???i co jest tam napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 17 lat i mam podejrzenie że jestem w ciąży 2 tydzień mi się okres spóźnia test wyszedł pozytywnie z nie wiem co mam robić jestem młoda i mnie to trochę przeraza Ale wiem że muszę sobie poradzić z jednej strony też się trochę cieszę bo dzieci bardzo lubię ale jak ja mam powiedzieć to rodzinie na szczęście chłopak mnie wspiera i to daje mi sil. Czy ginekolog mnie przyjmie bez opiekuna jak jestem nie pełnoletnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×