Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co szybciej da efekt

Aerobic, fitness czy siłownia?????????

Polecane posty

Gość gość
Czy takie odżywki mogą przyjmowac również dziewczyny ? Czy sa one jednak przeznaczone dla facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam teraz dużo czasu i w sumie to chodzę na siłownię po 5/6 dni w tygodniu. Jeden raz robię aeroby czyli 3 razy po 30 minut na różnych sprzętach plus brzuszki a innym razem 10 minut rozgrzewki 40 minut ćwiczeń siłowych i 30 minut aerobów. Trener powiedział ze za dużo ćwiczę i mam natychmiast zmniejszyć czasowość tzn jak robię ćwiczenia aerobowe to tylko godzina a nie 1,5 h i do tego bez brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna509
a może aquaaerobic? moja przyjaciółka chodzi 3 razy w tyg od stycznia i już 7 kg spadło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias7
Fitness club zdecydowanie! Sama chodzę do Saturn Fitness w Warszawie i szybko osiągnęłam to, o czym marzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calimacil
Sylwia, do którego Saturn Fitness chodzisz? Na Tarnówku? Bo jeśli tak to potrzebowałabym opinii, gdyż też zamierzam się tam zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwias7
Tak, ten na Tarnówku i bardzo mi się podoba. Super obsługa, sprzęt, cennik, jak pewnie czytałaś na ich stronie też w porządku. ;) Jak chcesz, to mogę Cię wprowadzić i poćwiczymy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calimacil
Byłoby genialnie!!!! Moja koleżanka miała tam iść ze mną ale jej się odwidziało, więc fajnie, że pójdę z kimś innym. Można się z Tobą jakoś skontaktować? Czy umawiamy się pod Saturn Fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Polecam Ci to wszystko :D aerobic i fitness i tak to wszystko to siłownia :D Dieta dobra suplementacja i wygląd murowany tutaj masz sklep z suplementami diety . Myślę że najbardziej odowiednie dla cb będzie białko www.bodyvital.pl . Ponieważ nie idziesz w jakaś muskulaturę tylko w ładny kobiecy wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek23
Polecam zakup własnego sprzętu, wtedy możesz ćwiczyć w domu i wychodzi to znacznie taniej. Są też różne, dobre preparaty, wspomagające takie ćwiczenia. Polecam na przykład te dostępne tutaj http://www.sklep-fitness.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suns
Saturn Fitness mogę polecić z czystym sumieniem gdyż sam chodzę tam już 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wretched
Ba, Saturn zmiata konkurencje ;) Wiem, bo bylem chyyba we wszystkich silowniach warszawskich i najlepiej wypada wlasnie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ja schudlam 20kg w 3 miesiace Fitness z internetu I zdroqa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Pań z Poznania polecam: www.marcelinkafitness.pl Chodzę tam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona :) mojaj mama też bo zapisała się na zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy jest intensywny ruch. siłownia odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jakiś fitness bardziej, rower, bieżnia itp.. w ogóle to od jakiegoś czasu chodzę do Pure Fitness w Silesii CC i bardzo polecam indoor cycling - taki bardzo intensywny - ledwo po tym żyjesz (przynajmniej na początku) ale efekty szybciej widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłownia jest super. Ja od listopada chodzę raz na dwa tygodnie i 7 kg mniej jest. ;) Chciałam sobie spalić tłuszczyk i wyhodować mięśnie... W sumie też fajny suplement znalazłam - Animal Cuts, kupiłam na http://swiatsupli.pl/glowna/748-animal-animal-cuts-42sasz.html . Chudnie się po tym w oczach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych rzeczy to wyboru to zdecydowanie dla kobiety polecam właśnie takie coś jak fitness właśnie z tego względu, że tutaj można najszybciej i najwięcej spalić kalorii. Później jak już trochę poćwiczymy (tak około pół roku) to zawsze możemy przecież zmienić sobie na coś innego i po prostu wybrać się na siłownię No a co nam najlepiej przychodzi po cwiczeniach na fitnessie ? Chyba wiadomo, ze TO To http://zakupowo.bloog.pl/ zakupki czy to razem z facetem czy to bez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby było jasne jak ktoś pójdzie na siłownie to nie będzie wyglądał jak Pudzian bo do tego potrzebny jest tak jak w temacie "doping" wiem że o tym jest pisane wyżej ale żeby ktoś nie miał jakiś głupich wizji przed oczami że idzie na siłownie i zaraz tak będzie wyglądał. Ja chodzę do Saturn Fitness na Bielanach i widuję tam normalnie zbudowanych ludzi bo nie każdy kto chodzi na siłownie musi być napakowany jak pekaes do Lichenia a jego skóra napięta na mięśniach jak plandeka na żuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrewski
Nie ma to jak płacić komuś 100-200 zł na miesiąc i chodzić na rowerek. 100 zł x 12 m-cy = 1200 zł ... moża kupić sobie do domu :) znam takie osoby, ktore tak robia.... gdzie logika? wiem, niektorzy nie zmobilizuja sie w domu, ale bez przesadym, jak ktos chce to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie polecam bieganie ! - bieganie na swiezym powietrzu .. ;-) czuje sie o wiele lepiej niz cwiczac zamknieta w klubie pelnym ludzi - sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na czym Ci najbardziej zależy. Na gibkości, smukłej sylwetce czy może chcesz nabrać masy mięśniowej? Ja skończyłam pół roku temu kurs instruktorski w http://www.profi-fitness.com.pl/ i prowadzę teraz ciekawe zajęcia wysmuklające sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKrakus
Ja wybieram trening personalny :) To połączenie wszystkich trzech dziedzin. Od niedawna zapisałam się do bardzo fajnego klubu http://www.fitfabric.pl/cennik/treningi-personalne - mają dużą wiedzę i miłe podejście do osób ćwiczących. No i jeszcze dobrze wyposażony klub, co jest sporym plusem. Ceny też są przystępne, mimo tego, że klub jest niedawno otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×