Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniecierpliwiony

Alimenty na pelnoletniego

Polecane posty

Gość do powyższej wypowiedzi
znienawidzony TY NADAL NIE ROZUMIESZ-POSTAWIŁEŚ SOBIE JAKĄŚ BARIERĘ I NIC DO CIEBIE NIE DOCIERA!! MAM DZIECKO-ONO BĘDZIE MOIM DZIECKIEM DO KOŃCA ŻYCIA!! KIEDY ONO SIĘ UCZY PRAWO NAKAZUJE MI ŁOŻYĆ NA NIEGO-MA SIĘ USAMODZIELNIĆ-NIE WAŻNE W JAKI SPOSÓB-MA ZDOBYĆ ZAWÓD BY MÓC PODJĄĆ PRACĘ ZROZUMIAŁEŚ?! MA MIEĆ ZAWÓD!!! JEŚLI STUDIUJE WIECZOROWO CZY ZAOCZNIE W CELU ZDOBYCIA ZAWODU MAM OBOWIĄZEK NA NIEGO ŁOŻYĆ!! JA MAM ŁOŻYĆ I OJCIEC DZIECKA MA ŁOŻYĆ!!! TAK DŁUGO MAMY ŁOŻYĆ AŻ ONO SIĘ USAMODZIELNI!! WIEC TY MUSISZ ŁOŻYĆ NA SWOJE DZIECKO DOPÓKI ONO NIE PRZEDSTAWI ŚWIADECTWA ZDOBYCIA KONKRETNEGO ZAWODU!! JEŚLI DZIECKO MA LAT 30 I PRACUJE MOGĘ RÓWNIEŻ MU POMAGAĆ FINANSOWO BO DAWANIE TO PRZYJEMNOŚĆ-ONO W ZAMIAN ZA TO ROBI MI ZAKUPY,SPRZĄTA DOM,ZABIERA MNIE SAMOCHODEM NA WIELODNIOWE WYCIECZKI-ONO TEZ MI DAJE CHOĆ W INNEJ FORMIE!! JAK DZIECI SĄ DOROSŁE TO JUŻ OD NAS SAMYCH ZALEŻY CZY CHCEMY IM POMAGAĆ CZY NIE-TO NASZ WYBÓR ALE DOPÓKI ONE SIĘ UCZĄ RODZICE MAJA OBOWIĄZEK JE UTRZYMYWAĆ tylko mi tu nie pisz że wychowam egoistę- jest takie przysłowie "ja sobie pościelesz tak się wyśpisz" to nie alimenty sprawiają że dzieci wyrastają na roszczeniowców to wychowanie sprawia że one takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zirytowanego zniecierpliwio
nego: o co ty walczysz? :D od kiedy przekroczył granice 18lat stwierdziles ze juz nie chce ci się płacić i jak tu by sie wymigać?? płacisz aż skonczy studia. jak nie chciałeś dziecka to trzeba było sie zabezpieczać!! teraz juz niestety za późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniecierpliwiony jak długo będziesz maglował temat dla wszystkich oczywisty? proponuje tobie wywalczyć niepłacenie alimentów (drogę wybierz sobie sam!!) i podzielenie się tu na forum twoim sukcesem. pisaniem na babskim forum niczego nie osiągniesz-i tak będziesz musiał płacić a to że się tobie alimenty nie podobają? cóż mnie się nie podoba twoja postawa i niestety zmuszona jestem pogodzić się z faktem że wśród społeczeństwa żyją takie hieny jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
To ,że do nie których nie dociera ,że pełnoletność \ jakaś granica musi być \ wiąże się z odpowiedzialnością ,również za swoje postępowanie, w tym w stosunku do innych osób ,to wcale nie oznacza ,że tak nie jest.Żadne krzyki tego nie zmienią. Najgłośniej zaś krzyczą ci co mają w tym interes nie zawsze uzasadniony. Ja powtórzę...... jak ktoś chce mieć dziecko do końca życia swojego albo jego .....to jego sprawa.....niech to robi jednak na własny rachunek i własną odpowiedzialność. Prawnie zaś ....nie ma obowiązku utrzymywania pełnoletniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ps . Krzyczą ci co wychowują a właściwie zajmują się w jakiś sposób .....ale nie chcą za to ponosić odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnie musisz łożyć na utrzymanie dziecka do momentu jego usamodzielnienia się czyli d zdobycia zawodu przez dziecko zastanawiam się jak byś tu wrzeszczał gdybyś musiał płacić dożywotnio na swoje dziecko u którego stwierdzono np ADHD chyba wiesz że te niby "normalne" dzieci ( ZAZNACZAM-W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH!!!) nie potrafią zakotwiczyć na dłużej w jednym miejscu-oznacza to że nie kończą szkół bo ich wydalają,nie pracują bo również nie potrafią dostosować się do wymogów przełożonych CO BYŚ ZROBIŁ GDYBY SĄD NARZUCIŁ TOBIE DOŻYWOTNIA RENTĘ NA SWOJE CHORE DZIECKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Odpowiadam. Po pierwsze ta ja tu nie mówię o dzieciach chorych. Mówię tu o pełnoletnich, zdrowych. Po drugie jeżeli jest chory to trzeba zbadać przyczynę. Następnie jeżeli jest chory naprawdę to trzeba go leczyć......Zakładam ,że matka lub ojciec są zdrowi i dziecka w taki stan nie wpędzili.A jeżeli jest ktoś za to odpowiedzialny ....to powinien ponosić odpowiedzialność. Pytanie ...kto się przyzna do takiej odpowiedzialności????? Mamusie ...bo to one najczęściej mają taką możliwość..... tworzą sztuczne problemy.....albo nagle wzrastają koszty utrzymania ....albo pogorszyło się zdrowie.Niektórym paniom to się chyba wydaje ,że do o koła to są sami wariaci nic nie kumający.. Przy okazji same sobie robią krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zirytowanego
"To ,że do nie których nie dociera ,że pełnoletność \ jakaś granica musi być \ wiąże się z odpowiedzialnością ,również za swoje postępowanie, w tym w stosunku do innych osób ,to wcale nie oznacza ,że tak nie jest" dokłądnie, ty już od dobrych kilku lat jesteś pełnoletni wiec chyba wiesz o czym mowa ;) możesz tu wypisywać swoje mądrości ale to nie zmieni faktu ze musisz wykładać kase na dziecko które zrobiłeś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkolOno
Jak bys kochał swoje dziecko nie targowal bys sie z kasą!Brat placi na corke 2.500 alimentow,jej matka utrudnia jej z ojcem kontakt.Ale brat kocha ja i ma nadzieje że kiedys to sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
To Twój brat postępuje bardzo głupio a przede wszystkim nieodpowiedzialnie. Z tej osoby wyrośnie kiedyś rodzic.....jakiś rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu,pierdu-znienawidzny :)
a ty kurwa jak wróżka wiesz co wyrośnie!! zobacz jaki chwast z ciebie wyrósł a niby miałeś pełna rodzinę i dbano o ciebie!! sie nie baw w przepowiadanie przyszłości tylko pokaż wszystkim jak zmieniasz ustawy które dla tak małej liczby debili stanowią problem do roboty chuje zasrane a nie filozofować i omijać prawo i obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak takiego nie wyzwać
debil pisze Odpowiadam. Po pierwsze ta ja tu nie mówię o dzieciach chorych. Mówię tu o pełnoletnich, zdrowych. Po drugie jeżeli jest chory to trzeba zbadać przyczynę. Następnie jeżeli jest chory naprawdę to trzeba go leczyć......Zakładam ,że matka lub ojciec są zdrowi i dziecka w taki stan nie wpędzili.A jeżeli jest ktoś za to odpowiedzialny ....to powinien ponosić odpowiedzialność. Pytanie ...kto się przyzna do takiej odpowiedzialności????? Mamusie ...bo to one najczęściej mają taką możliwość..... tworzą sztuczne problemy.....albo nagle wzrastają koszty utrzymania ....albo pogorszyło się zdrowie.Niektórym paniom to się chyba wydaje ,że do o koła to są sami wariaci nic nie kumający.. Przy okazji same sobie robią krzywdę. jak chcesz leczyć ADHD? TY W OGÓLE WIESZ CO TO JEST ADHD? JAK CHCESZ ZBADAĆ?!! DZIECI ZDROWYCH LEKARZY MAJĄ SYNA Z ADHD!! NIKT GO W TAKI STAN NIE WPĘDZIŁ-TO CHOROBA Z KTÓRĄ SIĘ ŻYJE!! ja pierdole co to za pusty łeb z tej cioty zniecierpliwionego!! z tobą nie idzie dyskutować-dla ciebie wszystko trzeba zbadać,leczyć i szukać przyczyn by następnie obwinić i wpędzić kolejna osobę w chorobę tym razem psychiczną JESTEŚ ŻAŁOSNYM DURNIEM!! jak dobrze że mnie się nie trafił w życiu taki nierozumny nieudacznik-mam nadzieję że sie nie trafi bo chyba bym go musiała uśmiercić!! SPADAJ DZIADU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli się rodzi
dziecko z zespołem Downa to kogo chcesz winić? kogo chcesz postawić d odpowiedzialności?!! chory zły człowieku-sam już nie wiesz o czym piszesz!! dziecko jest twoje do samej twojej śmierci a łożyć na nie musisz według prawa do momentu usamodzielnienia się!! i nie wlepiaj tu jakiś cudacznych ustaw-zastosuj je i wygraj a następnie pochwal się jak wymigałeś się od płacenia każdy zdrowy i rozsądny człowiek który wyczuwa że jest wykorzystywany zgłasza o tym odpowiednim organom (sąd),następnie jest to weryfikowane -albo się uchyla dalszy obowiązek płacenia albo oddala taki wniosek z tego c piszesz nadal płacisz więc nie ma wykorzystywania ze strony dziecka-płacisz mimo że jest pełnoletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A,L
I to go boli najbardziej pomimo że ni chce musi z kieszeni wybulić parę złotych. Czy go dzieciak obchodzi to nie jest pewne wini go w końcu za całe zło nawet za to jaką matkę mu wybrał a może głownie za to. Ma facet przesrany żywot z tym swoim myśleniem żaden sąd go nie chce wysłuchać i w końcu oddać mu te jego złotówki. Nawet nie potrafił odpowiedzieć na jedno proste pytanie kto ma utrzymywać dziecko gdy facet w rogi wali pierdolnie rodzinę a dziecko zostaje z matką samotną matką która nigdy tego nie chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Utrzymywać powinien ten z kim dziecko jest. Jak jest pełnoletnie to powinno utrzymywać się samo.Jak jest chore to trzeba wiedzieć jaka to choroba i z czego wynika, jakie jest jej podłoże. Jeżeli losowa ...zakładając ,że losowa to oczywiście ,że nikt nie jest winny.Pełnoletni zdrowy powinien utrzymywać się sam .....rodzic może mu pomóc ale nie musi.Krzyk ....niczego ...na szczęście nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ps. Płacz również niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój płacz i twoje zniecierpliwienie też nie zmieni tego że z twojej kieszeni ubywa czy chcesz czy nie. Ja wcale nie chciałam być samotną matką i żeby dziecko mieszkało tylko ze mną i nie mam zamiaru jakiemuś palantowi ułatwiać życia a utrudniać synowi i sobie i wiesz co wybiera się syn na dzienne studia więc jeszcze trochę przynajmniej jeden k.....z popłaci na własne dziecko.A ty becz dalej bo lepiej beczeć niż zająć się dzieckiem.Mało tego powiem ci tacy palanci jak mój były powinni płacić za rozwalenie rodziny i za moje zdrowie które może niczemu niewinna osoba stracić przez myślenie takich durniów jak ty.Ty będziesz płacił bo jesteś ojcem i tyle ja też płacę bo jestem matką ja w przeciwieństwie do ciebie nie winię syna za postępki jego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftkj yuk fu s45s
Zniecierpliwiony! Ja podtrzymuje moje stanowisko w sprawie kobiet ! Nie oczekuj za bardzo, by tu,- na forum kobiet, ktoś konwersował z Tobą o tych ważkich problemach ze zrozumieniem ! Te problemy się rozwiązuje w normalnym trybie na normalnej płaszczyźnie. Tu większość pań, jak już zauważyłeś, nawet nie nawiązuje do tematu, wylewając żółć wątrobową, którą na własną prośbę wcześniej gromadzą w zupełnie nieznanym, ale na pewno jakimś innym celu. Nie ma co na to liczyć ! Zrozumieć kobietę?! hmm, -to stary temat. Nawiązując jeszcze do tej pani, co tu tak tryska jadem co jakiś czas. Tak to z całą pewnością jest Twoje dziecko ( z czego ojcowie nie będą nigdy tak pewni ) , skoro je urodziłaś , ( no chyba , że podmienili po porodzie) i do końca życia i na Twoja prośbę, - tak właśnie może zostać, razem z Twoim dobrodziejstwem inwentarza, - i w/g prawa polskiego i zwyczajów w sądach, - Sąd przyzna Ci bezpośrednią codzienną i całkowitą piecze nad nim i co z tym związane - odpowiedzialność za wychowanie ( bo wybacz, ale z racji takiego stanu rzeczy, ojcowie nie mają na to tak znaczącego wpływu), - a to co z tym zrobisz i jak dziecko ukształtujesz, -to już zależy od Ciebie, - i takie też pretensje jak w sprawie wychowania możesz kierować tylko do siebie. Tak , tak „Twoje spaczone dziecko, będzie jeszcze miało jeszcze wiele zawodów, ale nie tych co przynoszą jakieś profity, dając mu przyszłość ! Nie widać będzie tu też sensu, dopłacania do wątpliwej inwestycji , kiedy już będzie pełnoletnie! więc , jeśli będzie miało te swoje lata i będzie tak „dobrze przez Ciebie zaprogramowane, to lepiej niech podąża do końca wskazaną przez Ciebie ścieżką, bo żaden wysiłek tego nie zmieni - i powodzenia ! Powtarzam Twoją ! Ustawa jest potrzebna ! Niech dziecko nie nadstawia reki- jak do bankomatu. Wszyscy mamy podobne doświadczenia z innym przypadkiem: ( „ I owoc Twego żywota je ZUS ) Jakaż doskonała analogia, - nie? i jak się tak trochę zastanowić, to znamy ją jeszcze skądś indziej też Tak będzie. też z tym spaniem na posłaniu. No właśnie- to „wychowanie Teraz do tej drugiej pani co się jeszcze śmieje. Nie trzeba wielkiego znawcy , by z cała pewnością stwierdzić, że złapała bankomat na rozwarte nogi. Wszystko może być tak , że test na DNA,- powali całkowicie jej dotychczasowe życie !- taki to numer ! a dla jej dziecka, może być dodatkowy cios w plecy . Dodatkowy bo ona sama jest jeszcze w tym pierwszym etapie myślenia , i chyba tak jej zostanie, skoro się tu wypowiada i jak domniemam, jej dziecko ma już 18 lat ! Hmm Nie lepiej też stoi- kawka 64 -z racji rocznika- jeśli to rocznik Jej satysfakcja z pozycji „ tej siły , stawia ja w ostatnim rzędzie nieświadomych matek Wygląda też na straconą, no chyba , że jej dziecko ma 10 lat to zakładam, że może jeszcze jest w stanie „szoku dopiero co po rozstaniu z dziecka ojcem , - choć z racji jej wieku, też nie rodzi to zbyt dużych nadziei . Na ADHD u dziecka- w 90% zapracowuje właśnie niewłaściwe wychowanie, a raczej brak klimatu na to Najbardziej jest jednak prawdopodobne , że rodzice skazali swoje dziecko, na długie przebywanie w atmosferze kłótni czy nieporozumień. Odpowiedzialność za taki stan, powinni ponieść oboje z rodziców bo ta jej wypowiedz wykazuje w dalszym ciągu -ogromną niedojrzałość emocjonalną. Tak z cała pewnością jej do doskonałości daleko, tak jak z radzeniem sobie -też. Może i potrzebne jej dowartościowanie w postaci dwóch linijek tekstu, ale to nie starczy na długo Przyjdzie też jej kiedyś za to zapłacić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę...
a ta powyżej wyczuła samca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tłumacząc to co piszesz na polski wszyscy kurwiarze tego kraju będą mogli płodzić dzieci ile chcą bo obowiązek ich utrzymywania należy do matek z którymi te dzieci zostają,tylko gdyby ktoś wiedział że się przewróci to by sobie usiadł.Jeszcze raz powtarzam skoro to do głupiego łba nie dociera nigdy nie miałam ochoty na bycie samotną matką dziecko dostałam w pozwie rozwodowym od mojego eks męża który nawet o widzenia z nim się nie upomniał.Ty kogoś takiego nazywasz ojcem,i do twojej wiadomości na szczęście wiem z kim mam dzieckowięc walą mnie teksty w stylu złapałaś na rozwarte nogi no chyba że łapie się tak faceta będącego mężem od roku.No niestety odpada też teoria o tym że mogłam dziecko oddać ojcu bo on miał już inne swoje ukochane dziecko więc choćby mi się to nie podobało to dziecko mieszka ze mną bo jedyny wybór to dom dziecka,co może tak było by lepiej????I nie mam zamiaru tego jak nazywasz dobrodziejstwa inwentarza ciągnąć sama bo sama go nie zrobiłam.A jeśli tatuś odwiedza dziecko na święta to jakie może mieć pretensje do ukształtowania jego charakteru.Gdyby był ojcem miał by dziecko,jeśli nie jest to jego wina widocznie czegoś nie potrafi.Czytając was uwierzyłam w to w co wątpiłam że jest możliwe że są ludzie którzy nie wiedzą co to jest miłośc do własnego dziecka i to właśnie tacy osobnicy powodują że dzieci sie od nich odwracają choć oczywiście ich teoria tego faktu jest inna.Ale w wypadku mojego syna on zrozumiał wiele chce się uczyć i będzie jak może pracuje ale nie po to by ułatwić życie swojego tatusia,macochy i ich dziecka a po to by móc coś kupić sobie a tatusia niech bierze jego pani z tym dobrodziejstwem inwentarza czytaj z alimentami w koncu takiego go chciała,świadomie idąc do łóżka z mężem innej kobiety czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę...
ftkj yuk fu s45s-Nie trzeba wielkiego znawcy , by z cała pewnością stwierdzić, że złapała bankomat na rozwarte nogi. ty jesteś kobietą pisząc takie zdania?!! wybacz to bełkot pijanego babsztyla!! każdy mierzy swoja miarą!! na złodzieju czapka gore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
"""" Ja podtrzymuje moje stanowisko w sprawie kobiet ! Nie oczekuj za bardzo, by tu,- na forum kobiet, ktoś konwersował z Tobą o tych ważkich problemach ze zrozumieniem !""""" Już prawie chciałem zaprosić na kawę. Bardzo mądrze .....wiele zostało napisane. Jednak to zdanie ostatnie może \ niekoniecznie \ krzywdzić wiele kobiet-matek. Problem ......moim zdaniem polega na tym kto chce coś zrozumieć i czy chce i czy jest w stanie?????. Owszem ....możemy się przerzucać odpowiedzialnością......ale do czego to zmierza. Owszem są tu niektóre panie , które zawsze będą mówiły ,że białe jest czarne. Przegrały życie swoje i dziecka ...... ale mimo tego chcą to jakoś uzasadnić , lub usprawiedliwić swoją kolejną w tym przypadku ......wypowiedzią. , swoje kolejne dziwne zachowanie.Mają do tego prawo.Więcej, powinny się zastanawiać. Zakładam ,że postępują uczciwie. Mnie nie chodzi też o to ,że ja oczekuję poklasku. Ja myślę ,że tu są ludzie ,którzy potrzebują pomocy, którzy się pogubili.Inni zaś starają się tej pomocy udzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
"""" Ja podtrzymuje moje stanowisko w sprawie kobiet ! Nie oczekuj za bardzo, by tu,- na forum kobiet, ktoś konwersował z Tobą o tych ważkich problemach ze zrozumieniem !""""" Już prawie chciałem zaprosić na kawę. Bardzo mądrze .....wiele zostało napisane. Jednak to zdanie ostatnie może \ niekoniecznie \ krzywdzić wiele kobiet-matek. Problem ......moim zdaniem polega na tym kto chce coś zrozumieć i czy chce i czy jest w stanie?????. Owszem ....możemy się przerzucać odpowiedzialnością......ale do czego to zmierza. Owszem są tu niektóre panie , które zawsze będą mówiły ,że białe jest czarne. Przegrały życie swoje i dziecka ...... ale mimo tego chcą to jakoś uzasadnić , lub usprawiedliwić swoją kolejną w tym przypadku ......wypowiedzią. , swoje kolejne dziwne zachowanie.Mają do tego prawo.Więcej, powinny się zastanawiać. Zakładam ,że postępują uczciwie. Mnie nie chodzi też o to ,że ja oczekuję poklasku. Ja myślę ,że tu są ludzie ,którzy potrzebują pomocy, którzy się pogubili.Inni zaś starają się tej pomocy udzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trici
ftkj yuk fu s45s chyba twoje wypociny na nic-znienawidzony nie zaprosił na kawę on to stary pierdacz i nie w głowie mu stare trociny :)))) błahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapla siwa
ftkj yuk fu s45s ty chyba nie jesteś kobietą!!! tak nie może pisać matka!! tyś alb babochłop albo wysterylizowana suka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
ftkj yuk fu s45s a ty nie musisz mi sie podlizywać!! nie umówię się z tobą!! lichy ptak który we własne gniazdo sra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ta wypowiedź nie jest moja.Znów się ktoś podszył. Oceniam fakt a nie treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjmt,6i,.i
Do zniecierpliwionego Widać , że ktoś inny pisze, bo nie rozumie nawet o czym. My to możemy umówić sie na piwo :) Podtrzymuję moją ocenę o przerażającej większości kobiet. Dla tych kobiet jest stworzony właśnie ten portal, i one tu pisząc, bynajmniej nie będą rozwijać tematu o ginekologi TWA jest im potrzebne jak woda na młyn Na tej samej zasadzie jak hasło : " Ożeń się ,- dlaczego ma być ci lepiej jak mi? ", tu jest rozpięty transparent: " Dołącz do nas, a mycie wesprzemy w dojeniu kozy i pokażemy co jeszcze można :) Nie rozumieją przesłania, czemu to ma służyć. Wiec nie oczekuj by tu była dyskusja zgodna z tematem, gdyż to nie ich wina ! Żeby nie być gołosłownym podaje źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kobieta „ Wielkość mózgoczaszki kobiet oraz ich współczynnik encefalizacji są mniejsze niż u mężczyzn Psychika: Kobiety starały się wybierać partnerów, którzy tworzyliby stałe związki, pomagając im przy wychowywaniu dzieci. Z tego też powodu kobiety dłużej podejmują decyzję przy wyborze partnera, ze względu na brak pewności co do jego wierności. „ Wiec wynika z tego, że za zawiązanie związku, odpowiedzialna jest bardziej kobieta która to więcej się nad tym zastanawia. :) " Kobiety słabiej niż mężczyźni orientują się w przestrzeni względem kierunku i odległości, lepiej natomiast zapamiętują i lokalizują umiejscowione w przestrzeni obiekty". No to nie wiem , dlaczego maja problemy znaleźć się na rozgwieżdżonym niebie :) , a latają wyżej niż stoją :)- i nie wiedza gdzie zmierzają i jak długo przyjdzie dreptać ta drogą. Głowa w chmurach nogi w . " Kobiety, postrzegając problemy i formy, częściej ( nie znaczy że dobrze i zawsze ), uwzględniają wieloelementowość obiektów, praktycznie od razu obserwują oraz analizują szczegóły ( tylko z jakim skutkiem ), a dopiero potem skupiają uwagę na całości problemu lub obiektu. " Odpowiedź gotowa -czyli - po wielu latach :) Jeśli wypowiadają się tu kobiety dojrzale, przynajmniej wiekiem - sądząc tak po zgodności z poruszonym tematem , to jak widać są niedojrzale psychicznie, - ale jak przypisać im winę?. Zgadzało by się to wszystko , jak tak dalej tam poczytasz . Po prostu „nieprzystosowane od wieków i w chwili gdy uzyskały większe prawa i zatraciły się całkiem Tak też im zostało w większej części do dziś. Dla nich najlepiej by Kopernik czy Einstein , tez była kobietą, było by gdzie do wzorców się odwoływać, a tak maja portal :) i będą zabierać głos w wygodnych dla nich kwestiach, a nie w temacie, a jak to się im skończy - to nie zostanie im nic tylko opluć tego co coś sensownego pisze, bo pewnie nie znajdą pasującej im wypowiedzi . Być może jest prawdą , że ADHD jest niektórym grupom przeznaczone, sadząc po poziomach niektórych wypowiedzi. Może to jest tak samo jak z biedą , co uważa się ja chorobę dziedziczną, Brakuje tam tylko definicji: czy „k**wa to tez kobieta, ale to wynika z natury rzeczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Ta wypowiedź nie jest moja.Znów się ktoś podszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
""""" 10:51 [zgłoś do usunięcia] zniecierpliwiony Ta wypowiedź nie jest moja.Znów się ktoś podszył."""" Ta wypowiedź znów nie jest moja, znów się ktoś podszył.Chyba poproszę administratora by zablokował mój pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×