Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BETH 13

DR HAUSE CO SĄDZICIĘ O TYM SERIALU?

Polecane posty

Gość BETH 13

MOIM ZDANIEM TO JEDEN Z NAJCIEKAWSZYCH SERIALI. HUGH LAURI [ CZY JAK TO SIE PISZE] GRA ZNAKOMICIE. SZKODA ZE NIE MA TAKICH LEKARZY NAPRAWDE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
O KIM TO BYLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billy brown
nie podoba mi sie, jakie sto takei sztuczne i nad wyrost, a house to chyba najmadrzejsyz lekarz swiata bylby w rzeczywistosci :o ale chociaz tworcy maja wyobraznie :P bardziej podobaja mi sie chirurdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
CHIRURGÓW NIE OGLADALAM WIEC SIE NIE WYPOWIEM ALE HAUSE TEZ SIE CZASEM MYLI TROCHE CZASU MINIE ZANIM DOJDZIE DO PRAWDZIWEJ CHOROBY A POZA TYM JEST BARDZO ZABAWNY :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzz
Po pierwsze nie pisz duzymi literami a po drugie nie hause tylko house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
przepraszam nie wiedzialam ze wam to przeszkadza a jesli chodzi o nazwisko to kazdy moze sie pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenn.
ja uwazam ten serial za znakomity! swietna gra aktorska, zabawne teksty :) a hugh laurie jest genialny jesli chodzi o te role :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowa_sypialnia
House i Chirurdzy to trochę inne seriale, ale prawdziwy koneser doceni oba. osobiście zauważyłam, że faceci uwielbiają House'a, a Chirurdzy bardziej podobają się kobietom - może dlatego, że w Ch. więcej jest emocjonalnych perypetii bohaterów? Jest tez więcej silnych bohaterek, z którymi mogą utożsamiać się dziewczyny, natomiast w Hous'ie Hugh gra pierwsze skrzypce i faceci mogą chcieć być jak on, natomiast kobiety chciałaby poznać takiego faceta i złamać jego cynizm i chłód. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja tez wole Chirurgów..chcoiciaz ostatnio nawet nie pamiętam- kiedy to jest?? Co do Housa to scenariusz jest czasem bardzo ciekawy- ostatnio oglądałam pare odcinków ale jednak ten cynizm jest porażający..i czasem nie tylko u Housa!...pamiętacie, jak osttanio jakas lekarka tak gwałtownie i bez znieczulenia wycięła temu takiem staremu pacjentowi-lekarzowi kawałek skóry, który był konieczny do zbadania co mu dolega?...a zrobiła tak dlatego, ze przeczytała cos o nim niepochlebnego w internecie- jak sam postepował w młodosci z pacjentami-, że naswietlał jakies dzieci i powodował u nich raka, zeby znalexc lekarsto na raka...Fuj...az mozna czasem dostac mdłosci patrząc na ten film nawet jeśli akcja jest ciekawa... Tak w medycynie nie można- ludzie to nie króliki i walka z chorobą nie polega tylko wymyslaniu ciekawych sztuczek walki z nią tylko równiez na własciwym stosunku do czlowieka.. Jaka ja bym była pacjentką w tym filmie chyba bym sie totalnie rozłożyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna prawda - House to cham
@myszkameister Popieram, w życiu nie chciałabym, żeby lekarz traktował mnie jak przedmiot i jeszcze włamywał się do mojego mieszkania. Ten film robi wodę z mózgu - wytwarza złudne przekonanie, że lekarz dla "mojego dobra" zrobi wszystko, a tymczasem dopuszcza się samych nadużyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaka sobie
ja tez ogladam Housa i uwazam jest to bardzo fajny serial.nie mozna brac wszystkiego serio.mozna sie posmiac i graja tam fajni aktorzy.szkoda tylko ze jesse spenser i jennifer morrison(chase i cameron)odwolali swoje zareczyny w realu i nie sa juz para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ależ wlasnie jak najbardziej trzeba brac serio!..to medycyna a momentami scenariusz rozgrywa sie niczym w filmie science-fiction!...gdyby to był ten gatunek, moze byłoby ok...pamietam np. taki film z dziecinstwa jeszce pt. "Podróż fantastyczna"...przez cialo czlowieka...ktos sie wkradł do czyjegos ciała...i zabiły go czerowne krwinki!:)) Albo taki "Kosmos 1999"...(zresztą bardzo dobry)co prawda zinnej beczki ale tez by mi tu pasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Hause....
jest super!!!!!!!!!!! Mimo iż większość ludzi oglądających ten serial nie rozumie połowy słów :) w tym ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam kocham ten serial wcz
orajszy odcinek byl swietny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A o czym? nie da sie wszystkiego oglądać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
no wczoraj to był odlot z tymi lesbijkami, nieprawdaż?;) i z tymi łzami.... i jak sie diagnoza zmienila na lepszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak...swietny serial.a dzis
kolejny odcinek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pprzepadam za tym serialem po za jednym odcinkiem, chodzi mi o sezon 4 odcinek 8 w którym gra Steve Valentine jako magik, kocham tego aktora;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
billy brown nie podoba mi sie, jakie sto takei sztuczne i nad wyrost, a house to chyba najmadrzejsyz lekarz swiata bylby w rzeczywistosci ale chociaz tworcy maja wyobraznie bardziej podobaja mi sie chirurdzy o tak zgadzam się z tym. nie znoszę tego serialu. jest bardziej s.f niż xmeni ... ale wiem że są ludzie którzy uczą sie medycyny na podstawie bzdur z doktora hałsa :D :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzz
po pierwsze nie HAUSE tylko HOUSE oglądałam ten sezon, ale troche drażniło mnie ze odcinki mają taki sam schemat. Potem przestałam oglądać bo wkurwiała mnie Amber. polecam gre o tron, najlepszy serial jaki widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy widzialam, jak go postrzelil maz pacjentki. wkurviajacy ten dziad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiękkaWata
Monotonne...w 90% przypadków odgadniesz, jaką konstrukcje będzie miał następny odcinek. Do tego ten prosty sarkazm. Zdecydowanie, polecam Twin Peaks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×