Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Gość martucha.3

Witam wszystkie mamy znudzone życiem codziennym a dokładniej ta rutyną która pojawia sie kazdego dnia. Kobietki macie jakies pomysły aby ta nasza codziennosc nabrała kolorów? Piszcie może wymyślimy cos wspólnie :) Mam 28 lat i prawie trzyletnia córeczke która jest całym moim światem. Ale od jakiegos czasu doskwiera brak pomysłu na siebie czegos co wniosło by w moje zycie cos nowego,co doda mi skrzydeł jako kobiecie,mamie i zonie.Czy macie podobne rozterki? Czy to poprostu ze mną jest cos nie tak? :) Czekam na wasze odpowiedzi. Pozdrawiam cieplutko. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to i ja tez mogę się tu dopisać. Niby jestem szczęśliwa mamą prawie 2-letniej dziewczyki, wszystko dobrze się układa, ale... No właśnie jest to ale... Może lepiej nie szukać dziury w całym, ludzie borykają się z ogromnymy problemami, a mimo to posiadają radość życia. Potrafią czerpać energię ze zwykłych codziennych czynności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha.3
Pewnie ze nie ma co szukac dziury w całym :) ale czemu nie uprzyjemnic sobie zycia.Czy to czasem nie jest tak ze jak my kobiety matki zony jestesmy szczesliwe,spełnione to cała rodzina jest szczesliwa! Chyba cos w tym jest... to nie jest tak ze jestem nie szczesliwa.Jestem spełniona matką,zona ale nie do konca kobieta. Są kobiety dla których ognisko domowe,gotowanie sprzatanie pranie to pełnia szczescia i ja to szanuje tylko problem jest w tym ze ja nie zaliczam sie do tych kobiet.To wszystko co wymieniłam jest bardzo wazne ale chciała bym takze jako kobieta poczuc sie spełniona,patrzec w lustro i moc powiedziec ;kurcze Marta jestes spełniona matką ,zona i KOBIETĄ! Dziewczyny a jak jest u was? Iskierka napisz cos o sobie :) Pozdrawiam was gorąco1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wkurza dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jestem młodą osobą mam 20 lat mam pół rocznego synka . jestem szczęsliwą mężatką spełniam się jako matka ale zawsze brakuje mi tego czegoś , sama wychowuje synka ponieważ mąż jest na misji ( jest żołnierzem zawodowym ) więc za bardzo nie moge sobie pozwolić na jakiekolwiek rozrywki . chociaz nawet o to nie chodzi po prostu mam czasami ochote oderwać się od pieluch sprzatania gotowania prasowania . chciałabym sie spełniać też jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha.3
Własnie o to chodzi niby jestesmy spełnione ale jest to ale... :) A tak nawiasem mówiac to jedno nas łączy napewno oby dwie mamy meżów mundurowych :) tylko mój nie wojsko a policja. Ja mam 28 lat i prawie trzy letną córcie. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze to ze mieszkam od dwoch lat w nowym miescie takze wszystkich znajomych,przyjaciół zostawiłam w drugim koncu Polski. Ja tez podobnie jak ty nie mysle kompletnie o rozrywkach chodzi tylko o to ze coraz bardziej czuje potrzebe zrobienia czegos co bedzie tylko moim sukcesem nie wiem czy wiesz co mam na mysli? Trudno to ując w jednym zdaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy jeszcze cos wspólnego ja niecały rok temu sie przeprowadziłam do innego miasta i tez nie znam prawie nikogo . czasami chciałabym wyjść sobie tak po prostu do kna na jakies zakupy to kosmetyczki czy na solerium nie ciaganąc ze sobą dziecka i w.ózka nie patrzec na zegarek czy to juz pora karmienia czy snu czy juz trzeba pampesra zmienić . ja co prawda studiuję zaocznie wiec czasami mam doskocznie do tego wszystkiego . wiesz ja czasami nawet nie wiem co mogłabym ze soba zrobić żeby sie lepiej poczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca mamuska
widzę, ze wam nuda doskwiera, ja tam pracuję i się spełniam w pracy, a wy może tak z nudów byście zajęły się wolontariatem, tyle osób jest potrzebujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedziec wyjść na imprezkę ... jak ma sie 7 miesieczne dziecko to nie tak łatwo się wyrwac z domu tym bardziej jesli sie dziecko wychowuje samemu tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak nie wszystkie Panie zrozumiały w czym problem.My nie piszemy ze brakuje nam imprez zabawy itp... Piszemy o czyms zupelnie innym . Do Iskierki A skad jestes? Moze jeszcze łaczy nas ta sam miejscowosc:) Ja aktualnie mieszkam w Gorzowie Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miccok
Moze kbietki poszukajcie sobie kochanka. Może on sprawi ze poczujecie sie kobietami. A to by bylo cos innego od codzienności. Powadzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mówi ze nie czujemy sie kobietami!? A z tym kochankiem to juz totalna złośliwosc ale coz jak zwykle na forum tego nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce rad ani pomysłow,ciekawa byłam czy sa na forum kobietki majace podobny problem to wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Iskierki Domysliłam sie :) Ale rzeczywiscie jesli ktos ma ochote na pisanie takich porad to lepiej niech nie wypowiada sie wcale. Albo poszuka na forum innego topiku bo w tym zupełnie nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biduleccc
Ja siedze w domu już drugi roczek, mąż albo w pracy albo w szkole albo śpi, sama od wszystkiego, i nie że nie lubie swoich zajęć, ale wszystko do cholery sama..... dupą mi już wyłazi, co do odskoczni to chyba z dzieckiem na plecach, a jeżeli wygospodarowałabym chwile to szczerze mówiąc się niechce!!!!!!!!! Bo głowa zostaje wśród garusów, prania, no i dziecko---najważniejsze, zjadło mi spokojne myślenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
JA KOLEJNA SIE ZGŁASZAM WY TO JESZCZE MACIE DOBRZE BO MOŻECIE SIE SPOTKAĆ ,POGADAC A JA MIESZKAM W IRLANDI I NIE MAM ZA DUŻO ZNAJOMYCH A JAK MAM TO ZALATANYCH WSZYSCY PRACUJĄ A JA TU KWITNĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
Autorko=---znajdź sobie raczej kochanka ;) zobaczysz jaki śiwat jest piękny za wcześnie wesłaś w role matki - stąd twoja rutyna i nuda życiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetooo
Popieram - dobry seks to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to nie chodzi o seks . tylko jak codzinnie robi sie te same czynosci czowiek zaczyka zapominac o innych przyjemnoscich jakimi są np . wyjście do kina czy gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
kazdy nawet nie bedąc matką robi codziennie te same czynności :D Własnie! - wyjdz do kona, na kolację, nad jezioro na jeden dzień z mężem, uprawiajcie sex na swieżym powietrzu, zrób mu dobrze w kinie - zobaczysz! Swiat od razu wyda ci sie ciekawszy ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxior jak byś dobrze uwazniej przeczytał co wczesniej napisałam to bys wiedział żę mój mąż jest juz ponad 5 miesiecy na misji więc nie jakiekolwiek wyjścia w jego towarzytstwie nie moge sobie pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dalej o tym seksie! Wlasnie wpadlam na pomysl ze rozpoczne nowy topik. Moze poszukam kolezanek w Gorzowie. Mam nadzieje ze znajda sie kobietki z podobnym problemem w Gorzowie. Zawsze mozna sie spotkac i tak poprostu pogadac. Zawsze to jakas odskocznia. A jak odskocznia to i moze jakis fajny pomysł przyjdzie sam. Ale oczywiscie z tego topiku nie rezygnuje. Ciesze sie ze jest nas wiecej. Bo juz myslałam ze to ze mna jest cos nie tak. Przypuszczam ze jest nas jeszcze wiecej tylko nie kazda kobieta umie sie przyznac do tego ze oprócz obiadków,kupek,prania prasowania potrzebuje jeszcze czegos tylko dla siebie. Pozdrawiam was bardzo ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
ale nudne z was matki polki :O nic ziwnego ż emąz wyjechał na misje :P pewni ebzyk atqm jak leciiiii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×