Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Do Andzia malutka Podpisuje sie w 100% pod tym co napisałas! I bardzo cie ciesze ze zaczynaja pojawiac sie osoby które wiedza o co chodzi a nie wszystko sprowadzają do seksu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja do Was dołączę🖐️ nie rozumiem czego szukają tuconiektóre wredne osoby? chyba czytać nie potrafią do kogo adresowany jest topik żałosne są ich wypowiedzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj VIKI80! Fajnie ze przybywa osób dokładnie rozumiejacych o co w topiku chodzi. Dziewczyny piszcie cos o sobie ile macie lat ,dzieci itp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jak wspomniałam mam 20 lat i pół rocznego synka . w wieku 18 lat wyszłam za mąż. mieszkam na mazurach .jestem bardzo szczęsliwa męzatką .studiuje zaocznie resocjalizacje co by tu wiecej napisać hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 lat i dwoje dzieci nie pracuję zawodowo,zajmuje się domem i wychowaniem dzieci starszy synek ma 5 lat,młodszy 4 miesiące także mam ostrą jazde w chacie;) czasami wysiadam,ale ogólnie staram sie być twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaki już śpią:) ten starszy do rana pośpi,młodszy robi z 5 pobudek;) a ja po całym dniu jestem wymęczona wiadomo,pare km spacerku,posprzątać,obiad ugotować,poprasować itd itd obowiązków nie ma końca chociaż wstałam dziś o 6 to i tak zawsze mam do późna wieczora mase do zrobienia ale mam to gdzieś,odpoczywam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrr
a sąsiada do pocieszania to nie macie, ja tam mam zabawnego sąsiada wtedy kiedy sąsiadka jest w pracy, jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko powtarzasz w kolko
ze chcesz byc KOBIETA SPELNIONA, ale czy ty w ogole wiesz, co to znaczy dla ciebie???? za czym tesknisz, czego ci brakuje... zeby do czegos dazyc, trzeba najpierw wiedziec, czego chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pisałam wczesniej mam 28 lat i 2,5 roczną coreczke. Aktualnie takze nie pracuje zawodowo ale coraz czesciej mysle o tym zeby zacząc.I pewnie tak bym zrobiła gdyby nie to ze w Gorzowie gdzie aktualnie mieszkam spedze jeszcze tylko kilka miesiecy potem przeprowadzka do Zielonej Góry wreszcie na swoje gniazdko.Wiec nie chce zaczynac pracy na kilka miesiecy a potem z niej rezygnowac. Iskierka wczesnie załozyłas obraczke :) Pewnie jak sie domyslam wielka miłośc:) A swoja drogą to masz pewnie super widoki na tych mazurach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem co jest dla mnie dobre.Tylko jak zwykle bywa najczesciej najtrudniejszy pierwszy krok.... Czasami wydaje mi sie ze przejscie z pieluszek,zupek,prasowania i sprzątania do swiata kobiet aktywnych spełniających sie jest o wiele trudniejsze niz bym kiedy kolwiek przypuszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło jest ale tez bardzo pochmurno i tak sennie . niedziele dla mnie to jak każdy dzień tygodnia :) mały dzisiaj sobie pospał do prawie 10 i teraz rozrabia . w ogóle nudno nie ma co robic w tv nic ciekawego nie leci ogólnie nie lubie niedzieli . a co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama81
Witam wszystkie mamusie. Mam 28 lat, mieszkam w Wlkp. (80km od Poznania). U mnie jest identycznie- każdy dzień z synkiem (wkrótce 2 latka), w kółko to samo w domu, nie pracuję, w dodatku z Mężem różnie się układa (bardzo często sama jestem, Mąż w pracy), czasem mam wszystkiego dość :-( ). Poza tym nie mam znajomych, koleżanki rozwiały się, mieszkają daleko, nie mam z kim porozmawiać, spotkać się na kawie. Smutno mi bardzo często :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Iskierki U mnie tez nudy,maz w pracy i tak siedze sama z Córcia w domu,własnie zrobiłam rutynke (obiad :) i siadam troche popisac z wami :) Co do niedzieli to mam podobnie do ciebie nigdy nie był to moj ulubiony dzien nie wiem dlaczego ale zawsze w niedziele jest totalna nuda.A u nas jeszcze upał ponad 30 stopni.MASAKRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MAMA81 ! Fajnie ze dołaczyłas. Jestesmy w tym samym wieku nawet w pobliskich stronach mieszkamy. Kurcze przybywa nas:) Czyli ze mna jest wszystko ok:) Nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAMA81 A gdzie dokładnie mieszkasz? Ja w Gorzowie Wlkp Pytam z ciekawosci jak daleko mieszkamy od siebie,moze nie az tak bardzo daleko i jest szansa na ta kawke w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może się przedstawię :) mam na imię Emila mam dwóch synków starszy ma 8 lat młodszy 1,5 roku. Zawodowo nie pracuję zajmuję się domem i dziećmi. Jako żona i matka czuję się spełniona :) mam naprawdę cudownego męża no i oczywiście jest jakieś ale... Potrzebuję strasznie jakiejś odskoczni już od pieluch, gotowania itp.... bardzo chciałabym wrócić do pracy niestety z poprzednią firmą musiałam się pożegnać i zaczęłam szukać czegoś nowego w prawdzie od jakiegoś miesiąca szukam pracy ale już jestem załamana niepowodzeniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odgłos zrozumienia
Witajcie - w wolnej chwili przeczytajcie - sama nie spodziewałam się ile ważnych i ciekawych podpowiedzi tu znajdę: http://bennett.zlotemysli.pl/edwardstanislaw,1/ pomyśleć, że tak dawno ktoś wpadł na taki pomysł............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Elbląga. Przeczytałam że Ty z Gorzowa troszkę daleko :( a przydałaby się jakaś koleżanka do pogaduch :) jakoś większość moich znajomych porozjeżdżała się po świecie a te co zostały to takie mocno"imprezowe" więc kontakty się rozluźniają ja z racji obowiązków rodzinnych imprezowa już nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak raczej z Gorzowa do Elblaga na kawke to troche za daleko :) A szkoda...! Ale wiecie zauważyłam ze prawie kazdej z nas brakuje tych kawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udziele się i ja jak zwykle rozbiłam standardowy obiad . dla małego rosołek a dla siebie zasówiłam pizze powiem wam że gotowanie tylko dla siebie nie sprawia mi przyjemnośći i często nawet mi sie nie chce siedziec przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że chociaż net jest to można tu sobie pogadać :) ja dziś obiadu też nie robiłam. Starszy synek w każdy weekend jest u moich rodziców młodszemu wyciągnęłam zupkę z zamrażalnika a ja z mężem zjemy sobie leczo wczoraj robiłam i jeszcze zostało :) w ogóle jakieś takie lenistwo mnie wczoraj i dziś ogarneło wszystko z trudem mi przychodzi w domku bałagan tzn jestem w trakcie sprzątania i do was zaglądam co chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama81
Mieszkam 60km od Gorzowa :-) może i kawkę się uda wypić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×