Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Witam Także chetnie do Was dołącze,mnie też dobija ta codzienna rutyna,mam męża dwójke dzieci i ostatnio męczę się z bezsennością, a to naprawde okropnośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta/28lat/Gorzów Wlkp/1-dziecko 2,5 roczna córcia Emila/30lat/Elbląg/2-dzieci 8 lat i 1,5 - chłopcy Lena/20lat/Pisz/1 dziecko - 7 miesięcy -chłopiec Sandra/27lat/Rydułtowy/2 dzieci syn 8 lat i córeczka 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprawde nie ma powodu zeby nam współczuc. My nie jestesmy zgorzchniałymi babami w rozciagnietych dresach z wałkami na głowie które cały dzien sie dołuja :) Dajemy rade. A poza tym tyle nas juz jest ze teraz napewno bedzie tu bardzo wesoło. Dziewczyny mam racje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serio własnie zauważyłam,jak mu mija czas wakacji,bo mój wrócił z obozu i nawet na podwórko nie chce mu sie wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że masz racje,a co do tych dresów,to ja nie pamiętam abym kiedykolwiek miała dres naciągnięty na sobie czy wałki, ja codziennie się maluję rano,nie że muszę ale dla siebie, po prostu tak czuję się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto poiwedział ze się nudzimy,po prostu monotonia i tyle,jak fleszka będziesz miała rodzine to zrozumiesz o czym my tu piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego boję się rodzić dzieciaczki a później odczuwam na własnej skórze to co wy teraz, monotonię, rutynę . Zupki,kupki,sprzątanie,gotowanie, prasowanie,zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie piszemy ze nas mecza nasze dzieci. Moja córcia jest dla mnie najwspanialszym darem od zycia jaki mam! To nie jest dla mnie problem ze musze robic pewne czynnosci zwiazane z macierzynstwem czy z byciem zona ale oprocz tego chce zrobic tez cos dla siebie. I wiem ze mozna to połaczyc. Dlatego stworzylam ten topik zebysmy dodawały sobie siły i wiary w to ze jest to MOZLIWE I wierze w to ze nam sie to uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a może wymienimy się swoimi fotkami na maila? jak się kogoś zna tak z twarzy to też inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że ...
wiele z zapisanych urodziło w bardzo młodym wieku. nie dziw, że teraz tak jest, że Was monotonia dogoniła skoro nie miałyście specjalnie okazji sie porządnie wyszalec i byc zwyczajnie MŁODYM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia jestem za! :) Kurcze to chyba ty powinnas byc załozycielką tego topiku twoje pomysły są rewelacja:) parisparis1@onet.eu Tylko podpisujcie sie loginem z forum bo nie bedzie wiadomo czyje to zdjecie :) Emilcia podaj swoj to zaraz ci wysle fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że ...
no nie spodziewam się, ze ktoras z Was nie zaprzeczy. uwazam, ze 19 , 20, 22 to zdecydowanie za wczesnie na rodzenie dzieci. to czas na zabawe, szalenstwa, podboje, bycie mlodym a nie pieluchy, nieprzespane noce i placz dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawiajmy w ogóle z takimi złośliwcami :) najlepiej nie zwracać na nich uwagi wtedy sobie pójdą :) mój mail emila79@gmail.com ja już też zaczynam czegoś szukać to ci wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że ...
ale co w tym zlośliwego? wyrażam swoja opinię. to topik założony na publicznym forum, a więc? jestem więcej niż pewna, że niejedna z Was przepłakała morze w poduszkę z tego powodu, że inni imprezki, wolnośc a Wy kupa, ulanie, kupa, ulanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×