Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Cześć! Dołączam się do Was dziewczyny, jako znudzona codziennością. Co prawda nie nudzi mi się tak, że sobie leżę i nie mam co robić, bo mam 2 małych dzieci, ale poprostu jestem znudzona, na okrągło dzieci, dom na głowie... czas odetchnąć przynajmniej na forum... o ile to możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Maalinka! No wlasnie caly problem w tym ze na nude to nie mamy co stekac!:)Ale ta rutyna naprawde meczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 81! Jak narazie to mieszkamy najblizej :) 60 km to rzut beretem! :) Gdybym miała prawo jazdy to napewno bym cie wyciagneła na kawke :) (co nie swiadczy o tym ze cie nie wyciagne!) :) A tak jestem skazana na meza. Ale od jakiegos czasu juz planuje zrobic i chyba najwyzszy czas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nas troszke tu jest :) może zróbmy tabelkę? :) coś w stylu: nick wiek miejsce zamieszkania liczba dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama od 3 mc
No cóż, krótko jestem mamą, ale dołączając okres ciąży i mój charakterek to też już zdążyłam się znudzić. Jestem mężatką od 3 lat, ostatnio różnie się między nami układa, aktualnie mąż za granicą (uciekł od obowiązków - nie oszukujmy się, ale jakoś daję radę). Nie karmię piersią, więc później smigam na pifko pod parasole do centrum. Czas da się organizować, trzeba tylko chcieć!!! Zapomniałam dodać, że syn wychodzi ze mną - tylko tyle, że teraz na piwo mogę skoczyc po południu a nie wieczorem (same wiecie, upały, trzeba małego wyszorować...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz i masz :) Marta/28lat/Gorzów Wlkp/1-dziecko 2,5 roczna córcia Troche nie wyjsciowa ta tabelka :) Aha zapomniałam dodac mąż-jest :):):) Teraz wasza kolej :) Która nastepna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama81
A ja prawko mam i auto dla siebie też :-). Jak Mąż wyjeżdża do pracy to mam duuuużo wolnego :-) Jestem nałogową kawoszką :-) więc jak najbardziej jestem na tak!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 81 Ja tez jestem jak najbardziej za!!! Powiem ci ze ta planowana kawka odrazu mi poprawiła humor! Kurcze jak ja juz dawni nie piłam takiej babskiej kawki ! :) Mama 81 trzymam za słowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja będę druga :) Marta/28lat/Gorzów Wlkp/1-dziecko 2,5 roczna córcia Emila/30lat/Elbląg/2-dzieci 8 lat i 1,5 - chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama81
OK :-) Może o szczególach poGGadamy przed kawką 2153283 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jako 3 :) Marta/28lat/Gorzów Wlkp/1-dziecko 2,5 roczna córcia Emila/30lat/Elbląg/2-dzieci 8 lat i 1,5 - chłopcy Lena/20lat/Pisz/1 dziecko - 7 miesięcy -chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama81 kiedy najczesciej masz czas zeby posiedziec i pogadac przd GG? (zawsze mozemy zaczac od kawki przed monitorem) :) Na bank sie odezwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki smutno mi trochę bo daleko od Was mieszkam... na kawę się pewnie nie załapię, ale mam nadzieję na rozmowy z Wami:) Marta/28lat/Gorzów Wlkp/1-dziecko 2,5 roczna córcia Emila/30lat/Elbląg/2-dzieci 8 lat i 1,5 - chłopcy Lena/20lat/Pisz/1 dziecko - 7 miesięcy -chłopiec Ania/25lat/okolice Tarnowa/2dzieci (2,5r, 1r-chłopcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama81
Najczęściej wieczorami, a w dzień to różnie bywa ale także często jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodszy to jest straszny rozrabiaka widzę że ma zadatki na niezłego łobuza no coż po mamusi :) starszy zawsze był spokojnym dzieckiem rozumiał jak czegoś było mu nie wolno nie trzeba było mu kilka razy powtarzać ale od kilku miesięcy też zrobił się niedobry ostatnio rzucali się kijami z chłopakami na podwórku i efekt był taki że mój rzucił w jakiś samochód no i go uszkodził teraz musimy płacić za naprawę 800 zł :( właśnie od jakiegoś czasu nie potrafię do niego dotrzeć ja mówię swoje on robi swoje nie wiem może to jakiś bunt ośmiolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×