Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Maxior czys ty oszalał na punkcie tego bzykania. Z tego co \piszesz to sie nadaje do leczenia. Czy ty myslisz ze kazdy facet wszedzie mysli tylko o bzykaniu!!! Nie sądze zeby mąz Iskierki na misji myslała o takich rzeczach! A poza tym nie oceniaj wszystkich swoją miarą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jak takie z nas nudne matki polki to co tutaj robisz?! Proponuje poszukac topiku NAPALONE NA MAXIORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
wasz swiat już na pewno nie kręci się wokół dupy :) bo maci edzieciaki... i dlatego wasz eżycie jest nudne, rutynowe, szare.. I proszę bez tekstów ze myśle tylko o bzykaniu :O bo to zakrawa na moherowy beret Chciałam dac rade - widze że z was nudne mamuśki w dodatku baaardzo pruderyjne które tylko pewnei raz na m-c pod kołderką po ciemku, jak dziecko pójdzie spać. chyba bym zwariowała , tak jak wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy bzyka sie gdzie popadnie i ile wlezie az facetowi nie stanie i to przy dziecku . ja co prawda nie jestem świeta jak twierdzisz . nie raz w miesiacu ale kilka razy w tygodniu i nie pod kołderka po ciem ( oczywiscie mówie o tym jak było kiedy był mój mąż )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
jasneeee :D:D jęcz dalej z nudów zakopana w pieluchach, koopach, zupkach, zaślinionych ubrankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co po tym co piszesz stwierdziłam żę jestes erotomanka tylko jedno ci w głowie nie ważne ci gdzie jak i pewnie z kim . dajesz wszystkim po kontach dlatego nie wiesz co to rutyna bo masz co raz to nowych partnerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
o jejjj jak mamuska potrafi naskoczyc :D aż się przestraszyłam :P Może jestem erotomanką (zazdrościsz? ;)) ale robięto ciągle ztym samym partnerem ale oczywiście nie w tych samych ciągle miejscach bo rutyna zabija :D nie, nie daje po kątach zgryźliwcu :P Ciesz sie że nie mam dziecka jednak bo z tego co widze ogłupiająco wpływa na psychike :) baby z wózkami zawsze pierwsze pchaja się pod koła samochodu - wielokrotnie to widziałam :O naukowo udowodnione jest że macie mniejszy iloraz inteligencji podczas ciązy, potem po tez ;) NIe mam również rozciągnietej macicy przez co obwisłego brzucha, rozstępów, tłuszczu oponek, obwisłych piersi :O tez z rozstępami, nietrzymania moczu :D i tego typu atrakcji, żylaków itd obrzydliwe to jest NIE DZIWI ESIĘ Ze jestes taka zła :) NA CAŁY ŚWIAT :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarine girlllll
oj, oj, co się tak obruszacie? no dziewczyna chciała dać dobrą radę :D i dała. nic tak nie upiększa życia jak dreszczyk emocji związany z posiadaniem kochanka :) i nie ma co się obruszać - samo życie moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxior wiesz powtórz to samo co napisałaś swojej matce napewno bedzie dumna z córczki , bo wybacz ciebie bocian nie przyniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
mandarine girlllll------na szczęscie kochanka szukac sobie nie musze bo mój facet jest akurat świetnym kochankiem ;) a z ta marudą już skończyłąm - wracaj do pieluch! sztywniaro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarine girlllll
si, pisałam do naszych znudzonych mam. to, że jest się matką nie oznacza, że straciło się swoją seksualność, sensualność i potrzeby. dlaczego tak często u mam samo słowo sex, kochanek, bzykać itd. wywołuje spazm obrzydzenia? to jest rada uniwersalna, bo żaden kurs szydełkowania, gotowania czy nawet wspinaczki wysokogórskiej nie da da takiej ekscytacji jak świadomość, że jest facet, który aż kipi żeby poczuć Twój zapach :D amen. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie powiedziałam że słowo seks wzbudza we mnie obrzydzenie . przed ciążą i po niej mam bardzo udane życie seksualne a co do kochanka to nie jest mi on potrzebny mąż mnie zadowala w 100 % skoro zdecydowałam sie wziąć slub to oznacza że zdecydowałam się mieć jakiekolwiek kontakty seksualne tylko z mężem . nie mam nic do kobiet które maja kochanka po prostu nie zadowala ich mąż . nie wiem czemu temat tego topiku kojarzycie tylko i wyłacznie z niudanym seksem . to ze jestem matka nie oznacza że jestem abstynetką seksualna . autorka tego tematu miała na mysli kobiety które po prostu czasami maja dość tej całej otoczki macierzyństwa . bardzo kocham swoje dziecko ale czasami potrzebuje zrobic też cos tylko dla siebie po za zmienianiem pieluch . nie chce sie wdawac w jakiekolwiek kótnie bo to nie ma sensu kazdy na wyrobione zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Wam sie nudzi..
bo mi sie nudzi i dlatego Was czytam, co za bzdury można wypisywać, co ma sex do roli matki i jej obowiązków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarine girlllll
"Witam wszystkie mamy znudzone życiem codziennym a dokładniej ta rutyną która pojawia sie kazdego dnia. Kobietki macie jakies pomysły aby ta nasza codziennosc nabrała kolorów? " - no to ma, nadaje kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najlepiej jak byście poszły na zakupy po jakieś ciuszki i troche kosmetyków, kąpiele częste i długie, maseczki relaksujące, solarium, troche pomyślcie o sobie jak tu być piękną ! zaszaleć warto ! przez te dzieci i siedzenie w domu to pewnie nie pomyślicie o sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie nie o to chodzi. Zaczyna sie na ostro a nie taki był mój zamysł. Kazda z nas jest inna co nie znaczy ze musimy na siebie naskakwac. To chyba normalne ze inaczej wyglada zycie kobiety z dzieckiem i bez. To sie wiaze z wszystkim nawet z seksem. kazda z nas przechodzi to po swojemu.Inawet jesli kobieta nie robi tego po porodzie to JEJ SPRAWA NIE MOJA! I NIE MI TO OCENIAC.Chce jeszcze raz podkreslic ze nie o seks i sprawy zwiazane z nim tu chodzi. Moge miec równie dobrze bardzo udane zycie erotyczne co wcale nie swaidczy ze musze czuc sie spełniona jako kobieta jako człowiek. To nie ma nic wspolnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasz-ta-nek masz całkowitą racje ale nawet nie wiesz jak to jest iść z małym dzieckiem na zakupy o solarium juz nie wspomnę ... dbam o siebie bo nie jestem jakims tam kopciuszkiem czy kims takim ale jak samemu sie wychowuje dziecko to nie jest tak łatwo . kiedy był jeszcze mąż mogłam sobie pozwolic na kazde wyjście teraz jak sobie pomysle o tym że mam ciagnąc wózek z 4 pietra na dół i spowrotem to naprawde się odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjjjjj
i pozwoliłąs mu wyjechać i zostac samej z dieckiem??:O naiwniara.. dlatego jestes znudzoną zaniedbaną mamuśką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjjjjj
to ty tak uważasz........ matki - odrosty, nieswieze włosy, bez fryzury zawsze luźne ';wygodne' ciuchy, czesto zaślinione przez dzieciaki, z nareczem pieluch i innych tego typu o figurze nie wspomne.... mysla ze juz nie musza robić makijazu i wygladac OK bo jak juz ci cięzko wniesc wózek i nie masz chęci ruszyc sie na aerobik czy solarium - to jestes zaniedbana no niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fujjjjjjj czy masz dziecko ? wcale nie mam odrostów chodzę regularnie co 1.5 miesiaca do fryzjera mam tez tipsy nie chodze w dresach ani rozciągnietych bluzkach . z tym naręczem pieluch to mnie rozśmieszyłaś :) co do figury to mam prawie taka sama jak przed ciażą nie jestem gruba nie mam tłustych włosów itp , rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaa Mariannaa
fujjj ---> co ty bredzisz? dlaczego wrzucasz wszystkie matki do jednego worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia malutka
Maxior ty idź się lecz,ja mam dwójke dzieci,jestem szczupła jak szczypior,cycki mam normalne,brzuch płaski i ani pół rozstępu,nie każda mama tak ma bo to kwestia genów,a sikam też normalnie za to ty chyba na samo słowo bzykanie popuszczasz :) Można mieć udane życie seksualne i dość siedzenia w garach,a Ty jezeli uważasz ze tylko seks daje pełną satysfakcje to masz iloraz inteligencji bliski zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mama
Jestem mamusia od 6 miesiecy i mam dosc , myslalam ze bedzie to wygladalo inaczej . Jestem zmeczona nocnym wstawaniem , karmieniem itd. Mąż mi pomaga jak jest w domu ale czasem mam ochote usiasc i plakac . Nie daje sobie z tym rady :(. Mozecie mi nawrzucac ze niedoroslam do macierzynstwa ale brakuje mi tych dni kiedy bylismy tylko my : ja i mąż. Kocham swoja córeczke ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×