Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

no ale jak tą ogórkową z ryżem się robi , ryz się gotuje razem w zupie czy oddzielnie i się potem tym wywarem zalewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z mężem nie jadamy zup wogóle bo nie lubimy!!! Tylko rosół!!! Tak więc gotuje tylko synkowi!!!A ty znudzona codziennością jak masz na imie i skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samą mój mąż mówi!!! Coś wspólnego mają. I jak ugotowałaś małemu ten barszczyk!!!! Miksujesz mu czy wogóle mu nie miksowałaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miksowałam on juz duzy jest a więc takiej papki nie chce mu dawać . buraki starłam na grubej tarce a ziemniaczki pokroiłam w drobną kostke i widelcem rozgniotłam . bo nie wiem jak wy ja gotuje barszcz z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak swego nauczyłam na miksowane rzeczy ze pózniej miałam problem go odzwyczaić!!!! Jutro jade do neurologa z arusiem i juz jestem zła bo nie umawiają na godz. tylko trzeba sie rejestrować a pózniej czekać nie wiadomo ile a mnie krew zalewa bo sama to palicho moge czekac a dwulatek to tam chyba zwaryjuje!!! I co smakował barszczyk małemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadł troche i zasnął . jak się obudzi to znowu mu go dam . bo mleka pić nie chce , już 3 dni mleka nie jadł , nie wiem znudziło mu się czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota a co jest synkowi że do neurologa z nim idziesz? ja dziś dzieciaki zostawiłam z rodzicami i polatałam sobie po lumpeksach :) dawno już nie latałam po takich sklepach. Kupiłam sobie bluzeczkę w biało czarne paseczki i tunike taką kopertową :) a wy dziewczyny robicie zakupy w lumpeksach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami chodze do tego typu sklepów ale chyba nie mam oka albo nie umiem szukać :) ale ostatnio trafiłam na fajna kurteczkę dla małego za 23 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czasami zagladam! Powiem wam ze czesto,gesto mozna naprawde znalezc tam tak zwane perelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja latem upolowałam perełkę :) śliczną biało letnią sukienkę firmy atmosfhere czy jakoś tak ale świetna jest praktycznie wyrwałam ją z rąk jednej babie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem zorana jak nigdy . mały dał mi niezły popis ale na szczęscie zasnął . padam na twarz . zaraz pod prysznic i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta kontrolna bo od czasu do czasu traci równowage i leci do tyłu i trzeba to sprawdzic!! Mam nadzieje że to nic poważnego!!! To dobranoc iskierką i dziewczyny ja teraz spadam na swe seriale to niestety jest mój nałóg no mam jeszcze jeden uwielbiam czytać książki przeczyłam juz chyba z milion. Ps dostaliscie te zdiecja ? Bo jak nie to wyśle z konta mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam czytać co prawda nie mam na top teraz zbyt wiele czasu ale zawsze znajdę chwilę . ja zdjęc nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laski wstawać i sie meldować , ja jako pierwsze się dzisiaj udziele kopnął mnie zaszczyt :) humor mi dopisuje jak nigdy mimo tego że noc zarwana ,mały obudził się o 23 i spać już nie chciał zasnął dopiero o 5 rano ale to nic , ja w tym czasie ugotowałam sobie na dzisiaj obiad i pranie zrobiłam . tylko co ja bede dzisiaj robiła skoro w nocy prawie wszystko co na dziaja zaplanowałam już zrobione :( dziewczyny kto zaprosi mnie na sprzatanie , chetnie pomoge , a może bym tak okna umyła dzisiaj , kto wie , no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iskierka znów coś brała :) nie no żartuję wcale się nie dziwię że humorek dopisuje i energia roznosi :) wpadaj do mnie iskierka sprzątać nie musisz u mnie ale ugotować obiad możesz :) nie mam pomysłu co dziś zrobić na obiad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja dawno nie jadłam kapuśniaku a lubię bardzo :) ale tylko ja lubię tą zupę :( więc nie gotuję bo tylko dla siebie bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota - strasznie młodziutko wyglądasz, nigdy nie dałabym Ci 24 lat!!! Synek śliczny:) A ja dziś robię tradycyjne schabowe, nie mam pomysłu na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka to wpadaj do mnie na talerz kapuśniaka chętnie się podziele a musze się pochwalić że wyszedł mi wyśmienity taki kwaśny jak lubie :) co do wieku to jak byłam u brata to poszłam do sklepu po piwo to mnie o dowód poproszono :) ja to dopiero jak gówniara musze wygladać a to juz zaraz 21 na karku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka na to wygląda że będziemy niedługo mogły do siebie wpadać :) no nie? na talerz zupy np :) ale się wkurzyłam dziewczyny mój mąż dostał skierowanie z zusu na turnus rehabilitacyjny. ( leczy się na dyskopatię . Napisali tylko że od 13.10 miałby jechać ale już do kiedy to nie napisali. Z tym że podobno wysyłają przeważnie na miesiąc masakra!!!!!!! Ja nie wiem jak sobie dam radę z dwójką dzieci sama, kurcze Kubę na 8 trzeba do szkoły zawieźć jezuuuuuuuuuuuu ale jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no emilka jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku się piwa razem napijemy :) dasz sobie rade , kobieto nie narzekaj , na początku bedzie cięzko ale sie przyzwyczaisz ja dałam rade to ty nie dasz :) już wiem gdzie bedziemy mieli przydzielone mieszkanie zanczy nie wiem jak sie ulica nazywa ale mam fotkę . na zdjeciu wyglada to zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka tylko że ty masz jedno dziecko a ja mam dwojez jednym też bym sobie poradziła tzn największy problem będzie rano jak Kubę będzie trzeba odwieźć do szkoły. zastanawiamy się czy nie olać tego skierowania przyszło zwykłym listem nie poleconym. iskierka dawaj fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz sie melduje!! A dzis jestem zła bo mnie pielegniarka wprowadziła maliny przez tel. mówiła ze neurolog od 8 i przyjmuje 8 godzin a rejestracja od 7.40 wiec zbudziłam małego o 6 i dawaj do przemyśla a co sie okazało ze od 14 przyjmuje i wróciłam z niczym wkurzona. zarejestrowałam sie na jutro i dalej musze meza prosic zeby mi samochód zostawił!!! A dzis o 14 nie pojade bo mały mi spi o tej godzinie i nie ma sensu go nie kłaść bo bedzie marudny a tam niewiadomą jaka bedzie kolejka. Ale się rozpisałam. Ps. Iskierką na jakiej stopce są te twoje zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia dzięki za zdiecja. Są super. A dzieciaczki kochaniutke!!! Super wyglądasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×