Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

cześć dziewczyny :) ja właśnie wróciłam ze spacerku ale duchota na dworzu ledwo zyję zaraz zabieram się za obiadek. malinka ja nie wiem co teraz kupuję się na osiemnaskę te czasy już dawno za mną :) może jakieś kosmetyki? fajny perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj co tu się dzieje dlaczego was nie ma topik upada czy poprostu korzystacie z pięknej pogody,ja oczywiście idę do pracy na rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zmykam załatwiać sprawy urzędowe, pogoda w miarę nie najgorzej,ani ciepło ani zimno, ale po południu może padać coś mi się wydaje, ale to norma, bo wczoraj pomyłam okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć anialubon:) Gdzie ty pracujesz ze dziennie praca od rana do wieczora, oczywiście jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) a u nas znowu gorąco już bym chciała żeby troszkę się ochłodziło męczą mnie już te upały :( malinka co zrobiłaś z włosami synka? obciełaś czy zostawiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam wczoraj . smak ma ogólnie taki dziwny bo sama próbowałam . tak z łyzeczki nie chce go pić . ale do picia w butle mu wlewam łyżeczke tego tranu i jakos mały pije i sie tak nie krzywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia - obcięłam mu minimalnie na dłuższym, nie widać już tak bardzo tej różnicy, a w sobotę mu znowu obetnę to się może już wyrówna. A u nas pochmurno, ale ogólnie ciepło. Niby deszczu u nas nie zapowiadali ale coś się szykuję na opady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny :) Przepraszam ze ostatnio prawie wcale nie bywam na forum ale jak to na wyjezdzie zadko zaglada sie do neta. Wczoraj juz mielismy wracac do domu ale pogoda jest taka fajna ze postanowilismy przedłuzyc pobyt u babci o kilka dni :) Iskierka jak Domonik lepiej? Malinka ja tez jak bylam mala to wpadlam na genialny pomysł ze obetne sobie grzywke! :) Moja mama jak mnie zobaczyła byla zalamana :) Na szczescie u dzieci szybko włosy rosną :) Oki lece wypic na tarasik kawke dzisiaj tez super pogoda :) Buziaki dziewczyny!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja dziś idę z Alkiem do lekarza już nie pamiętam kiedy mi ładnie noc przespał może lekarz mi poradzi coś. Budzi się w nocy po kilka razy z płaczem normalnie jakbym noworodka miała w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U nas dziś od rana pada i okropnie wieje:( Wysprzątałam wszystko, teraz odpoczywam, dzieci właśnie nakarmione i ślicznie (o dziwo) się bawią. Emilcia - co Ci lekarz zalecił w sprawie synka? Ja na szczęście noce mam spokojne. Śpią naprawdę ładnie, najmłodszy się tylko czasem budzi do picia. Co u Was??? Gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) malinka muszę Alkowi zrobić badania: morfologia, żelazo i kał na pasożyty. Może ma robaki , może alergia ( ma atopie) a moze poprostu niepokój - on jest taki nadpobudliwy. Zobaczymy jeśli to żadna z tych przyczyn dostaniemy skierowanie do neurologa :( My wczoraj pojechaliśmy na wieś na dożynki :) fajnie było najedliśmy się chleba ze smalcem, kaszanki i różnych kiełbas :) Dzieciaki się wylatały a Kuba brał udział w różnych konkursach :) Alek jak się wylatał to całkiem przyzwoicie dziś spał :) za to ja obudziłam się z bólem karku :( masakra nie mogę ruszać głową nałykałam się leków przeciwbólowych ale nie wiele mi pomogły :( a tak w ogóle co znowu z dziewczynami? ej koleżanki proszę wpadać częściej na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatsfgss
podupada ta strona chyba sie wypiszę hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny . jakoś tu cicho , przyznam że ja sama się tu nie zbyt często udzielałam . . u mnie dzisiaj było gorąco . byłam na zakupach musiałam kupić małemu skarpetki , bo już wszystkie przymałe , no i nie mogłam się oprzeć kupiłam sobie taki śliczny kolczyk do pępka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny bierzemy się porządnie za nasz topik wszystkie obecne zgłaszać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna! :) Czesc dziewczyny! No i juz po wakacjach! :) Ja juz tez wrociłam z wypoczynku i oczywiscie teraz bede sie meldowac kazdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szefowa prosimy już więcej nie zaniedbywać topiku :) reszta dziewczyn też się proszę zgłaszać :) iskierka, malinka, anialubon, moje skarby a wy gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , witam :) ja się melduje i pokornie czekam na kare za to że się nie odzywałam :) co tam słychać , ja dzisiaj troszkę pracowicie prawie cały dzień po za domem . musze się wam pochwalić mojemu synkowi wyszed kolejny ząbek to już 5-ty , 3 na dole i 2 na górze . mały nauczył się nimi zgrzytać i robi takie zabójczo śmieszne minki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diewczyny! :) Jak tak zaczął sie dzień? Kurcze u nas juz powoli robi sie jesień :( Wlasnie pije kawke i musze sie wybrać na zakupy. Nie było nas troche w domu i w lodówce tylko światło świeci :) Oki dopijam kawke i szykuje sie w rejs:) Jak wróce to sie odezwe. Pa pa buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No wreszcie weszłam na neta.... strasznie mi ostatnio na wszystko czasu brakuje. Mam na budowie pana, który robi nam przyłącza wody i ogrzewanie. Gotuję mu obiady dlatego tak czasu nie mam. U nas dziś pochmurno, ponoć ma padać:( Szymuś jeszcze śpi, a Wojtuś właśnie je śniadanko. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) W jaki to rejs płyniesz martucha? Malinka mi też ostatnio jakoś brakuje czasu na wszystko :( Wczoraj byłam na zebraniu u Kuby w szkole trwało 2 godziny masakra i całe zebranie kłótnia o pieniądze oczywiście. U Kuby w szkole składka na komitet to 60 zł i oczywiście nie wszyscy płacą te pieniądze. Była normalnie wojna jedna mama to się nawet poplakała, przyszła nawet pani dyrektor i pani księgowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia miło Cię dziś widzieć:) No to faktycznie zebranie długo trwało, ale się wysiedziałaś... A do której klasy chodzi Kuba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka Kuba poszedł teraz do drugiej klasy :) Właśnie wróciłam ze spaceru z Alkiem ledwo żyję już więcej nie pójde z nim bez wózka. On w ogóle nie chce chodzić za rączke ucieka w swoją stronę i nawet nie spojrzy na mnie. Jeszcze na początku spaceru szedł ładnie ale później mu coś odbiło zaczął uciekać na ulicę a jak go brałam za rękę to się kładł na chodniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Juz wróciłam z rejsu zakupowego :) Emilcia moja Oliwka to do dzisiaj jak jej cos odbije to wyrywa sie na ulicy.Ma dni ze jest grzeczna ale są tez takie ze szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty byłaś na rejsie zakupowym :) :) :) to martucha nie pocieszyłaś mnie :( z Kubą nie miałam takich problemów, Kubabył takim grzecznym chłopcem jak mu się coś mówiło że nie wolno to on rozumiał i tego nie robił a Alek to normalnie jest szatan wszędzie go pełno i kompletnie się nie słucha jak coś nie wolno to to jest wtedy dla niego najbardziej atrakcyjne mam nadzieję że w końcu kiedyś zmądrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×