Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Niema tych zdjeć!! Piszę mi ze nie można odnależć strony Wyślji mi na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny synek a z ciebie superowa kobitka!!! Coś tu pustki??? Pewnie pogoda i dlatego tu nikogo niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! :) Ale sie rozpisalyscie wczoraj:) A ja od rana do wieczora robilam generalne porzadki! Troche mi zajelo zwlaszcza Oliwi pokoj. Juz czas najwyzszy byl posegregowac zabawki bo juz nie miala kompletnie miejsca na nowe wiec troche poszlo do kosza:) To znaczy do koszla poszly dokladnie elementy zabawek bo cale pudełko bylo połamancow :) A dzisiaj jeszcze nie mam pojecia co wymysle nowego :) Kurde jakiegos powera dostalam :) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . oj Martucha dzisiaj mnie obiegłaś , myślałam że ja dzisiaj będę pierwsza . ja dzisiaj dla odniany mam lenia . cały dzień będę chodzić w piżamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) martucha a gdzie fotki w okularach? :) iskierka a ty co dziś nic nie brałaś? prochy się skończyły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Juz wróciłam od lekarza wszystko ok!!! Zaraz ide myć naczynia i troche posprzątac, my ocieplamy teraz dom i jest troche bałagan oczywiście na podwórku, ale i kurz w domu tez przejdzie. Teraz nam stuka i puka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka a kto nie lubi jak masz dobry humor? mi się za..... podobałaś z dobrym humorem, poproszę o więcej :) martucha i co wymyśliłaś sobie na dziś? ja zaraz wychodzę do alergologa z Alkiem po wyniki. PA PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy :) emilka moja sąsiadka powiedziała że mój humor jest grubo przesadzony z powodu przyjazdu męża . nie wiem o co jej chodziło ale mam to gdzieś :) a więc dzisiaj dzień pełen wrażen najpierw siedziałam z godzine bawiac się w piasku z Dominikiem , ale miał radoche , pszyszłąm do do domu jak mały zaczął piach wcinać . byłam z nim na basenie , popływaliśmy sobie , niedawno wróciłam , wykąpałam małego zjadł w końcu mleko !! teraz już resztkami sił bawi się myszką na łózku . martucha przyszedł ten sweterek który zamówiłam taki sam jak ty masz :) a w ogóle gdzie wy wszystkie jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka domek będzie śliczny naprawdę już super wygląda :) iskierka u nas w Elblągu nie można chodzić na basen z takimi maluszkami niestety :( z Alkiem raz byliśmy w Aquaparku w Ostródzie super było koniecznie musimy się jeszcze tam wybrać. martucha a ty dziś co robisz że tak cię mało? :( ja odebrałam dziś wyniki Alka od alergologa no i potwierdziło się że ma atopie w sumie i tak wiedzieliśmy więc żadna nowość. Lekarz przepisałą nam leki wziewne ale raczej nie dam małemu ich nie chcę żeby był ciągle na sterydach zresztą nie widzę potrzeby ich stosowania zresztą skonsultuje to jeszcze z naszymi lekarzami pediatrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z małym jeżdzę do mikołajek na basen do hotelu gołębiewskiego , za małego nic nie płace tyle tylko co za siebie a opłaca się jechac te 30 km bo w piszu na basenie to smród bród i ubóstwo jekiegoś cholerstwa nabawić się można . emilka a dlaczego nie mozna z małymi dziecmi ? Dominik miał 2 miesiace jak pojechałam z nim na basen i tak staram się co jakiś czas z nim jezdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiem czemu nie można ale z tym naszym basenem w Elblągu to w ogóle są cyrki ot tak z ulicy to praktycznie nikt nie może wejść tylko raz czy dwa razy w tygodniu po godzince można kupić bilety i to też nic pewnego czy uda się wejść bo jest tyle chętnych. Wszystkie wejścia są tylko na karnety ( karnet możesz kupić tylko wtedy jeśli masz znajomości ) no i dla szkół. Ja mam dwa karnety to chodzi na basen mąż z Kubą ( tacie udało się załatwić ) no i Kuba chodzi jeszcze ze szkołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!! :) Przepraszam ze od wczoraj sie nie odzywalam ale mialam troche zaległych spraw do pozalatwiania i trzeba bylo wszystko nadrobic :) Dzisiaj co prawda tez przed godzinka wrocilam do domu ale narazie koniec bieganiny :) A co tu tak dzisiaj pusto:( Dziewczynyyyyyyyyy jestescie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś Kubą się zajmowałam, troszkę się rozchorował tzn strasznie bolał go brzuch miał biegunke, katar jakiegoś wirusa złapał mam nadzieję że teraz na Alka nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj robiłam porządki w szafie :) mały był dzisiaj strasznie marudny . nie wiem jak załatwić pewną sprawe , a mianowicie na przeciwko mnie sprowadzili się nowi sąsiedzi sa w trakcie remontu mieszkania ale nie w tym problem , maja psa którego trzymają na klatce !! co prawda nie jest to jakieś wielkie bydłe ale sredniej wielkości kundel , boje się wyjśc z mieszkania bo do mnie z zębami skoczył co prawda nie pobryzł ale nogawka spodni jest poszarpana . efekt jest taki że dzisiaj nie wychodziłam z domu nawet smieci nie wyniosłam . zwróciłam uwage sąsiadowi że psa to się tzryma w mieszkaniu albo w na podwórku jesli się mieszka we własnym domu powiedził mi tylko zebym nie wydziwiała a ja mu na to ze bdyby kazdy z bloku trzymał swoje zwierze na klatce to byłby sajgon ale to nic . pies podrapał pazurami drzwi wejściowe i normalnie leje mi na wycieraczkę !! nie chce robić awantury bo wiadomo sąsiedzi lepiej z nimi nie zadzierać . Rafał poradził mi żebym poszła to dozorcy bloku i powiedziła jaka sprawa no ale jak ? co otworze drzwi to pies leci i się sadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wpadłam na chwilkę i zabieram się za porządki, chłopaków wyprawiłam na spacer wcięc spokojnie mogę posprzątać :) iskierka ja na twoim miejscu to zadzwoniłabym na policję lub straż miejską i tyle niech oni zrobią z tym porządek. Jak zwracanie uwagi nie daje skutku to trzeba to inaczej załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie liczcie na jakiekolwiek oznaki dobrego humoru opuścił mnie on kiedy dowiedziałam się że mąz nie wraca , a tak się cieszyłam .... :( dopiero 30 wrzesnia bedzie w domu :( normalnie wyć mi się chce jestem taka wsciekła , jeszcze i Rafałowi się dobtało , jak by to od niego zalezało. musze go przeprosićon pewnie tak jak ja nie jest tym zachwycony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iskierko przykro mi :( nie martw się 30 września szybko nadejdzie i będziesz miała mężusia przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :) Iskierka przykro mi ,wiem jak sie juz cieszylas! :( Ale Emilka ma racje 30 wrzesnia tak szybko zleci ze nawet sie nie obejrzysz a maz juz bedzie z Wami! :) Ja dzisiaj myje okna :) Marcin w pracy wiec jestesmy same z Oliwką to pomyslalam sobie ze jak nigdzie nie wyjezdzamy na weekend to pomyje okna i wypiore firanki :) Sama sie zastanawiam co mi odbiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tu zgromadzonych - ale mi sie udało jak kazanie w kościele . mały ładnie spał . i jakaś choroba mnie chyba dopada plecy mnie bolą nosem ciągam , a mały kicha . może wiecie jaki syrop na kaszel dla małych dzieci jest dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Iskierka jakaś choroba panuje, bo u mnie też oba chłopcy kaszlą i mają katar. Siedzimy w domku... idę właśnie robić sobie kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zamiast kawki bo herbatka z cytrynką , na hama zjadłam kanapke zeby wziąc tabletki od bólu głowy . czuje się fatalnie a zapewne wygladam jeszcze gorzej . mam nadzieje że mi przejdzie bo czeka mnie wyprawa do apteku , Emilka nasz internetowy farmaceuta i specjalistka od spraw kaszlu suchego i mokrego doradziła mi jake lekarstwa kupic , bo moja lekarz rodzinna zawsze daje antybiotyk jak to ona mówi profilaktycznie lepiej zapobiegac niż leczyc . czuje się taka wymemlana , zero zycia , miałam sprzatać ale nie chce mi się , mały w chodziku jezdzi po pokoju krzyczy się smieje a ja ledwo co siędze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) iskierka Dominikowi już lepiej? ja dziś mam dzień sprzątania :) chłopaków wygoniłam z domu :) więc mogę sobie spokojnie posprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×