Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Czesc dziewczyny! :) Jak tam mija koncowka weekendu? Ja juz po kawce i sniadanku :) Pogoda za oknem brzydka wiec pewnie nici ze spacerku niedzielnego :) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja nie dawno wróciłam do domu weekend spędziłam z bratem . mały był grzeczny a ja musze przyznac że jestem zmęczona jak cholera , przez 2 dni kładłam się grubo po północy i od rana na nogach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) iskierka twoj brat nie mieszka za granicą? U nas pogoda dziś bardzo ładna od rana świeci słoneczko ale rano czuć już jesień. Jestem dziś w szoku Alek przespał dziś całą noc!!!!!!!! obudził się tylko raz po 21 dostał smoka i spał do rana tzn do 7 oj mam nadzieję że już tak mu zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :) Emilcia to te moje kciuki zdziałały cuda! Trzymalam baaaaardzo mocna :) :) :) Iskierka napisz jak było na spotkaniu z bratem? :) A u nas tez dzisiaj swieci słoneczko choc wcale nie jest ciepło,to juz takie jesienne słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) właśnie wstałam a mały jeszcze śpi . a więc mój brat mieszka za granicą ale przyjechał z bratową do polski na weekend . ogólnie musze powiedzieć że tak dobrze to sie juz dawno nie bawiłam . małego niańczyła prawie cały czas teściowa brata powiedziała że ona się nim zajmie :) szczrze to było mi to na rękę . weekend tak szybko minął nawet sama nie wiem kiedy . dzisiaj czeka mnie sprzątanie , bo troche zrobiłam bałaganu jak w piątek wyjezdzałam , Przyjazd mąża zbliża się wielkimi krokami :) martucha zamówiłam sobie tą bluske czarną w czerwone paski co ostatnio na allegro ogladałyśmy dzisiaj powinna przyjść . ale chwila ja ci już o tym pisałam chyba :) oj skleroza nie boli tylko nachodzić się trzeba . pogoda paskudna nawet się nosa nie chce wystawić za drzwi . Wiecie chyba przezywam drugą młodość :) wcześniej jak nie miałam humoru teraz go mam nie wiadomo skąd mi się do bierze , zaczowuje się jak zakochana 16 latka . Boże musze się opanować . ale mi poemat wyszedła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia masz jak w banku!!!!Bede trzymac przez cały czas :) Iskierka daj znac jak przyjdzie bluzka ale jestem pewna ze bedzie ci sie podobac :) Ja tez musze wziasc sie za porzadki. A tak wogóle to mysle nad jakims małym przemeblowaniem. Ja mam świra na tym punkcie :) Uwielbiam zmiany !!!! Jak za długo cos jest w jednym miejscu to ja juz jestem chora i juz kombinuje jak by tu zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka wrzuć link do tej bluzki :) widzisz potrzebowałaś trochę się rozerwać i od rzu lepszy humor :) tak trzymaj :) marta a nie miałaś mi przysłać czegoś na maila????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia i to nie tylko tobie Iskierce tez! :) Mowa o moim zdjeciu w okularach :) Kurde dziewczyny musze walnąc jakąs fajna fotke! :) Jak tylko zrobie to wam wysle:) Emilcia wiesz musze sie przygotowac...makijaz,stroj itp :P Chcesz nie spac po nocach!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy moge do was dołączć. Jestem mamą praswie dwuletniego chłopczyka a dokładnie 17 września skonczy dwa lata!! Jestem na urlopie wychowawczym wiec cały czas zajmuje sie domem i dzieckiem. Wiec tez czasami mam dość tego wszystkiego, ale teraz jak znalzłam to stronę to troche mi ulżyło ze nie jestem osamotniona z tym wszystkim. Od trzech lat mieszkam o 100 kilometrów dalej od mojej rodzinnej miejscowosci i nie znam tu nikogo całe dnie spedzam sama no nie licząć wizyt tesciowej bo niestety mieszkam razem ja na górze ony na dole!!!Mąż pracuje od 8 do 17 a dość czesto sie zdarza ze siedze tez i wieczorami sama bo mąż ma szkolenia!!! Pozdrawiam cieplutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta/28lat/Gorzów Wlkp/1-dziecko 2,5 roczna córcia Emila/30lat/Elbląg/2-dzieci 8 lat i 1,5 - chłopcy Lena/20lat/Pisz/1 dziecko - 7 miesięcy -chłopiec Sandra/27lat/Rydułtowy/2 dzieci syn 8 lat i córeczka 2,5 kamila/22lata/szczecin/1dziecko,syn 8miesięcy Wiktoria/27lat/Poznań/2 dzieci 5 lat i 3 m-ce-chłopcy Dorota/24lat/Orły/1 dziecko,syn 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa koleżanke! :) No pewnie ze mozesz sie przyłączyc:) Jak widzisz nie jestes sama z tym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha myslę że makijaż tu nic nie pomoże :) :) :) jasne że możesz się do nas przyłączyć :) tzn mówię za siebie ale dziewczyny z pewnością nie będą miały nic przeciwko :) witamy nową koleżanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka i masz racje!!!!!!! :):P Iskierka ty dopiero dzisiaj to stwierdzilas??????????/ Ja od poczatku o tym wiem:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha czy ty coś sugerujesz ? :P tak , wszystko oki tylko mam dzisiaj taki szczególnie dobry dzień bo mąż mi sprzedał takiego newsa że szok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka to coś dziś brała chyba :) a ja nie mam się w co ubrać buuuuu :( stoję przed szafąś i już chyba z 10 bluzek miałam na sobie i w każdej coś mi nie pasuje buuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie brałam :) oki lece dalej sprzątać póki mnie wena nie opuściła . miłego dnia . w międzyszasie się odezwe :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka no co ty??:P To sprzedaj nam newsa!!!!!!!! :) Bedziemy sie cieszyc razem z tobą!!!!! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia proponuje założyc długi szeroki worek!!! :P :P:P Bo chyba domyslam sie gdzie jest problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam z etgo wszystkiego napsać jak dobrze pójdzie to za tydzień o tej porze już rafał będzie w domu :) dlatego jestem taka szczęśliwa :) ps. nie zarzywam żadnych srodków odurzających :) martucha proponuje nagi i z torebką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka to trzeba bylo tak odrazu napisac!!!!!!!!!:) To juz wyjasnia twoj humor dzisiaj!!!!!!!! SUUUUUUUUPER nareszcie bedziesz miala meza przy sobie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA ale śmieszne ja tu mam problem a wy się nabijacie :( znalazłam już coś wprawdzie nie worek ale jakoś ujdzie :) iskierka super że już za tydzień mąż wraca :) tylko nie opuszczaj nas wtedy :) spadam już na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×